Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / stancikieneinga bando susidraugauti su ponia VALIA :)))
2014-11-04 14:33:06
:) Priimsite į kompaniją? Pažiūrėjau į išmatavimus - labai panašūs, 170 x 86 (buvo), dabar 81,3...:)
2014-11-04 14:41:31
Pas mane didele dalis ant slaunu nusedusi.
2014-11-04 20:53:19
aš ėmiau storėti .. ties pečiais, ant pilvo, anksčiau kažkaip storėdavau vienodžiau, tolygiau...
et:(
2014-11-07 09:32:04
vakar vakariene buvo ne laiku,si ryta ziauriai jauciu ta nusizengima,skrandis pilnas,uztinus visa o ir siaip kai maisu trenkta :)
2014-11-07 19:49:38
Man pirma menesi buvo labai lengva laikytis mitybos plano ir sportuoti, o veliau sunkiau, ypac kai atsalo. Linkiu, kad ryztas nesumazetu! Ir vyra paskatinkit sportuot, kam ta pilva ant sofos augint?
2014-11-08 16:26:43
Uoj, ir as noriu i jusu kompanija. ;) bet kaip paguodzia, kad as ne viena tokia...ka gi, kad uzsiregistravau i kilo.lt, tai svoris savaime tikrai nekrenta-isbandyta. Nuo sian pradedu viska is naujo ;) kas su manimi?;D
2014-11-09 11:45:59
Tik nenuleiskit rankų.Esu šiame projekte nuo sausio mėn.Numečiau 6kg, susitvarkė holesterolis.Kartais ir man kyla mintis, gal jau gana, gal nutraukti narystę, lyg tai jau viską ir žinau kaip sportuoti, kaip maitintis, bet tai, kad tu turi kiekvieną rytą įvertinti savo praėjusią dieną, tu tiesiog nebegali sau meluoti, jauti sąžinės graužatį jei nesilaikei mitybos ir sporto plano.Kiekvienos dienos įvertinimas man kaip ritualas, kuris neleidžia nuklysti nuo pasirinkto kelio.Tad visoms sėkmės ir nenuleiskite rankų, nes tik būdamos reiklios sau pasieksite rezultatų.
2014-11-09 14:12:27
mano suknistas savaitgalis, be to,kad alkoholio vartota dar ir apetitas zveriskas,nebuvo laiko pasiruosti maisto,vis lekiau,tai gavosi kaip gavosi :// gal cia kur yra galerija foto su rezultatais? ziauriai smagu ziuret i ryztingus ir stiprius zmones, gal bent toks spyris i subine padetu jaustis garantuociau :) pykstu abt saves juodai,nors zinau,kad geriau draugauciau su savo nuodemem,taip butu lengviau,vet vistiek pykstu :/
2014-11-09 14:25:54
aš vakar valgiau žuvį kavinėje su ryžiais, paskui vakare kefyro su bulvėmis, bet saikingai, dar dešros atsipjoviau, bet nedaug, tik degustavom, pora obuolių vakare, dar arbatos raminančios, ryte nevalgiau, vienu žodžiu, nesilaikiau. bet ir neėdžiau. o šiandien ryte... atsibudau ištinusi ir ... du kg priaugusi, labai susilaikė skysčiai organizme:( atrodžiau kaip po baliaus, na, kaip girta buvus:( akys užgriuvę:( o tu dieve... tai šnd kopūstų sriuba mintu...sako, salierai, petražolės varo skysčius, bet nelėkiau parduotuvėn, ėjau laukan judėjau dvi valandas...
2014-11-09 14:35:41
roberta eina sau kokia idomi reakcija, gal ir vandens nebuvo pavartota tiek kiek reikia turbut? nusidejeles mes :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS