Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / stancikieneinga bando susidraugauti su ponia VALIA :)))
2014-11-04 09:56:17
Na ka gi, kol prisiruosiau...... visad zinojau,kad esu per stora,tik amzinai viska nustelbdavo mano humoro jausmas :) beje,nesu sutikusi storo snobo,gal cia atsitiktinumas? arba tai reiskia kad sotus zmones visada linksmi ?:))) na,o,bet,taciau...... kad as kazka pasiekciau, man butinas rezimas ir kad viskas butu surasyta tiksliai,todel ir atsiradau cia. Kazkokiu stebuklingu butu, man pakankamai lengva laikytis mitybos plano,nors per savaite tai dar buvo siokiu tokiu nukrypimu,kol viska susiderinau su laiku ir tt. Kolkas jauciuosi gerai, per savaite -1,5kg. Bandau save toliau! :)
2014-11-04 11:37:03
Sveika, ogo kaip sauniai! Per savaite 1,5kg tai jau nemazai. Viskas bus puikiai, mes juk galim :-) O kaip su sportu? Kur sportuojate - namie, sporto saleje ar kt.?
2014-11-04 11:41:42
dar nesportavau normaliai :) namuose siaip as, name gyvenu,vyras reise,darbu darbeliu kruvos, 2 vaikai, tik aisku tas fizinis kruvis kazkaip nesijaute niekad svoriui mazinti kad padetu :) o ir edimas budavo nesvietiskas :) turiu andriaus atsiustus pratimus,bandziausi,reik dar gerai ikirsti kaip kvepuot,kad viska teisingai padaryt :) cia su tuo -1,5kg,tai gal dar ir svarstykles grybina,paprastos,senos pas mane,bet jauciuosi geriau ir pilvas tikrai ciut mazesnis :)
2014-11-04 11:43:56
dita,o kaip Jums sekasi cia?
2014-11-04 12:04:17
As dar labai "sviezia" :-) Tik nuo vakar pradejau laikytis rekomendaciju. Ziuresim ar seksis taip pat kaip ir Jums :) Su sportu as nelabai draugauju. Uztat taip smalsauju :) Kazkada ejau i sporto kluba, na visai nieko buvo, bet tai tiek daug laiko atima - kol nuvaziuoju, parvaziuoji, pasportuoji, o dar kur eiles prie treniruokliu... O namie kazkaip neprisiverciu. Mano vyras kaip jaunysteje, idealios isvaizdos, o kad kiek kemsa... Tad draugijos siuo klausimu nepalaiko, be to jis visada sieke priaugti svorio. Na o as visada turejau antsvori ir su juo kovojau. Bet kol kas pastarasis "ima virsu" nors tu ka. As irgi turiu du vaikus 4m ir 11m. Tai sau kazkaip mazai laiko belieka, uztat ir apsileidau :-( Esu buvusi ir "didesne", bet jau nelaukiau kol pasieksiu ta maksimuma, baisu net pagalvoti :-O
2014-11-04 12:07:28
o koks dabar svoris? as irgi nezinau kas bus,kai grys vyras, jam sakiau bus sakes mano planui, tai sake galesi zoles ryt o as su vaikais normaliai valgysiu :D maniskis pilveja irgi kaip ir as, pas mus labai pasyvus gyvenimo budas apart krapstymosi namuose, tai mes tokie malunai paskutiniu metu. jo,treniruokliai faina, bet mano atveju 6km i viena gala+ceremonijos tai man reiktu ~2,5h skirti vien sportui,ai tyngiu turbut labiau nei negaliu :D
2014-11-04 12:12:33
As dabar jau pasiekiau109kg. Mes irgi darbe sedim, o grize namie krapstomes, bet matyt vyro kitokia genetika :-) Jam i kuna nelabai "eina". O va man limpa viskas. Vaikiukai gal i teti bus...
Tai vat uztat, kad tie sporto klubai atima nemazai laiko. Uztat ir as neissiruosiu. Po darbo jau nesinori kazkur dar lekti, namie pilna reikalu. Jus gal Vilniete?
2014-11-04 12:20:16
nea,is ukmerges as, bet nulekiu kartais pas draugus i vilniu :))) pakvepuot grynu oru :DDD idomu kaip cia bus su tuo svoriu,nes porcijos gigantiskos!
2014-11-04 12:23:51
Vat ir man idomu kaip cia kas bus.... as porciju nesuvalgau,klausiau dietologes, sake geriau suvalgytio viska, isskyrus uzkandzius... ju galima visu ir nevalgyti. O koks pacios svoris?
2014-11-04 12:31:07
as 168cm ir 90kg :) baisiai grazi :DD
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS