Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vėl pradedu viską nuo nulio...
2014-11-07 19:52:34
As atradau begima, mane labai sumotyvavo, kad begioja moterys daug uz mane storesnes (virs 120 kg) ir sugeba sau ispirti i minksta vieta, sukusti, numesti 40-50 kg svorio. Dar ir vyra prikalbinau, nes ejimas, deja, nedave jokio rezultato.
2014-11-08 11:16:35
Avele, tavo kaltės nulis... Čia nuotrauka kalta-nes jos, žiūriu, visada ne taip tave parodo kaip įsivaizduoji esanti. Tai storesnė, tai drabužis su plėmu, tai akių tušas nuvarvėjęs, tai nespėjai užsičiaupti ar netyčia užsimerkei. O gink dieve pagavo fotikas akimirką, kaip kito vyruko raumenukus apžiūrinėji..:)))) Nors šalia saviškį už parankės vedies... :))) Kalta foto... Visada....
2014-11-08 16:19:15
Ewaldina, negailestinga, bet teisinga....einu sportuoti, neskaitant tai, kad sian mano laisva diena....
2014-11-11 18:21:33
Sveiki, visi tik sportuoja tik plusa, o as negaliu, pirmiausia, kad visi persalimai daejo iki sinusito, kad net pasilenkt negaliu....galva skleidziasi....vaikai susirgo, ligonines ir t.t. ech.... bet va siandien namie, ir sienos padeda, su maistu pavyko manau ganetinai neblogai :) vyras viska dare pagal sarasa :D ir laaabai laukiu, kada pabaigsiu sirgt :(
2014-11-12 14:20:28
Man irgi visi planai susijaukė - vaikas susirgo. Visą savaitę ligoninėje teko išbūt.
Merginos, o jums nesunku laikytis valgiaraščio? Man labiau rūpi nuomonė tų, kurios turi vaikų ir gamina šeimai. Kaip sekasi neprisivalgyt pagaminus kažką labai skanaus, bet nelabai sveiko? Aš šiandien beveik verkiau, kai vyras ryte kepinosi bulvių su lašinukais ir lapnojo su pomidorų salotomis ant kurių užsipyle gausybę grietinės (jam galima taip maitintis, būdamas 192 cm ūgio jis nesveria 80 kg.). Mmmm, tas kvapas...Vaikai irgi nori visokių varškės sūrelių, jogurtų...
Va šiandien vyras užsiprašė vakarienei guliašo su bulvių koše. Aš skaniai gaminu, net bijau, kad neišlaikysiu...
2014-11-12 14:29:31
Ir kas nors verdat 50 gr. ryžių????
2014-11-12 19:06:28
As verdu tiek kiek parasyta :) praplesiu pakuotes ir sveriu :)
2014-11-12 19:10:30
o del maisto.... mano vaikam patinka tai ka valgau as :) kadangi vaikai turi virskinimo problemu ir t.t. tai cia man idealiai :) as atsilaikyti galiu, man kaip tik, kai zinau, kad galiu nevalgyt, galiu pyragus kepti :) bandeles ir t.t. :D nes zinau, kad nevalgysiu. o vyrui.... na jam tenka ir mano maisto pavalgyti :D ir pagaminu ka jie nori, as kai uzsimanau ko nors, tai laukiu savo "sekmingos dienos" :) tada prisivalgyt planuoju visko, bet kai ateina valgiadienis dazniausiai nenoriu nieko :D tad tiek bedos
bet...nuslydus viena savaite buvau.... bet as vel veziose :) tik i sporta grisiu ryt :(
2014-11-12 19:14:42
Sveikos bendrakeleivės, jau senai esu narė, dažnai paskaitinėju forumus, bet tik dabar prisiruošiau pasireikšti.
Mūsų šeimoje esame keturiese. Dukrai 17 metų, o sūnui tik 10 mėn. Ir valgymo būdas pasidalijo į dvi grupes: dukra su tėčiu, o mažasis su manim, nes jis dar nesiginčija:-:-)
nors pirmas savaites viską ruošiau pagal planą, ošeimyna net nejautė, nes namuose būdavo ir "blogų" maisto atsargų. Tik po mėnesio , kai jau pasigyriau, kad numečiau svorio ir priklausau grupuotei, suprato, kad maitinosi įtartinai.
O šiaip tai man patinka suktis virtuvėje, gaminti net kelis patiekalus vienu metu, nors ir labai pavydžiu šeimynai, bet stengiuosi susilaikyti.

O ryžius verdu po 100 gr . Mažylis man padeda suvalgyti, o kai jis tiek neįveikdavo, pasilikdavau kitai dienai.
Sėkmės visoms virtuvėje.
2014-11-12 20:48:57
Man irgi tenka gaminti šeimai. Atsilaikyti sunku, tačiau jei labai noriu, iškeičiu kilo.lt siūlomą valgymą į savo pagamintą tokiu kiekiu, kad maždaug atitiktų kcal. Blogiausia yra nepersivalgyti to maisto. :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS