Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vėl pradedu viską nuo nulio...
2014-11-04 10:50:39
O aerobika...iš esmės tai gan apgaulingas sportas, nes atrodo, kad ohoho kaip pasportavai, o sudeginai viso labo tik 100 ckal. Nors yra įvairių grupinių užsiėmimų - man labai patinka pump, funkcinės treniruotės. Kai svoris apmažės ir sustiprėsiu, vėl jas lankysiu. Pastarąjį kartą man jos labai padėjo mažinti svorį.
2014-11-04 11:19:26
sveika ciccio, smagu skaityti kai zmogus sugeba is saves pasijuokti ::) visos cia mes su ta pacia beda,geriau is saves pasisaipyti nei kiti tai darytu :) pas mane per savaite -1,5kg, tie tavo 2kg gal kazkaip netycia blogai pasisverei?:))
2014-11-04 11:34:04
Sveikos. A vat su tais kilogramu sokinejimais ir as nesusigaudau... Pora kg svoris tikrai dar ta pacia diena svyruoja. Negi svarstykles grybauja? Matomai reikia kasdien tuo paciu metu svertis. Dziaugiuosi, kad Jus taip aktyviai judeti galit, astai padustu tikraja ta zodzio prasme. Sirdele net tikrinausi, buvau issigandusi, o daktare pasisaipe, kad sportuoti reikia :-) O jums porcijos ne per dideles? :-O As kazkaip sunkiai jas iveikiu... ir sunku patiketi, kad kris svoristiek prisivalgius :-O
2014-11-04 13:46:00
na, jau žemiau kristi negaliu:) na, dvasiškai:) svoris varosi pirmyn, tad... dugną pasiekiau, reikia lipti aukštyn, tai yra imtis drausmės:)
sveriu 87:( ir pradedu nuo nulio:) palaikykite mane please:)
2014-11-05 20:27:43
Ciccio, va ir man buvo su tuo fotkinimusi tokis rezultatas. Bet aš fotkinausi jau numetus 10 kg.. Ir tokia užėjo depresija-vajetau jetau.. Tiek numečiau, tiek pasiekiau, o atrodau taip siaubingai. Gailėjausi kad taip padariau. Bet ką-prais kiek laiko, ir galėsi džiaugtis kad kūsti... Tad nemetam kelio dėl tokio griovelio...
2014-11-06 09:33:16
Zuike o tu pradinio svorio foto turėjai? kad sulygint su tom kur numesti 10kg? nu primuškit mane ale nepatikėsiu kad nesimato pokyčio į gerąją pusę.... Aš į pradines savo irgi pasižiūrėjau... nu taip nelabai man patiko :DDD o paskui pasižiūrėjau kur nemesti 3 kg... viso labo TIK 3 ir skirtumas matosi žiauriai. Nors imk ir jum parodyk :DDD Net Andrius rašė kad tiek nedaug o taip matosi...
2014-11-06 10:05:02
Nea..Aš pradinio neturėjau. Akimi man matosi kad numečiau, ant rūbų irgi, o va nuotrauką gavau tokią, kaip nežinau. Tada ir susimaišė protelis, kuri informacija teisinga-nuotraukos, ar akių.
Ir dar-mačiau čia nemažai nuotraukų, kur rodo pasikeitimus ir net aiškius. Neturiu aš tos akies pamatyti, tad dažnai žiūriu ir nieko nematau. Nemoku lyginti tokių dalyku. Aišku-numesk 30 kg-pamatysiu. O mažai.... Toj srity aš beviltiška
2014-11-06 11:52:29
Paslydau porai savaiciu, ieskau tos motyvacijos, kaip suns nuo grandines nutrukusio....
2014-11-06 15:32:50
Zuike blogai kad pradinės neturėjai, tada tikrai galėtum palygint ir skirtumą pamatyt. Va dabar turėsi tokią foto kai sveri "tiek" ir numetus dar 10 nusifotkink, ir tikrai pamatysi skirtumą ;)

LaiVa - šaldytuve jo tikrai nerasi ;)
Bet jei jau pabėgo - turi dvi išeitis: sėdėti ir laukti kada pati pareis, arba pakelti šikną nuo sofos ir eit jos parsivest. Pirmu atveju - liksi tokia, kokia esi (optimistinis variantas) arba pargrįš tie numesti kilai ir da draugų atsives :) Antru - pakvėpuosi grynu oru, pasivaikščiosi ir kalorijų sudeginsi.
Taip kad rinktis tau ;)
2014-11-07 10:39:19
Zuike, aš tau sakiau, kad aš nemoku fotkinti tai aš kalta, kad tau nesimato...:((( kažkokį ne tą kampą paėmiau....:) viskas ant tavęs matosi...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS