Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vėl pradedu viską nuo nulio...
2014-11-03 10:27:44
Tas prakeiktas jo-jo efektas.
2014-11-03 10:32:26
Kiek kartų lieknėjau ir vėl storėjau - nė pati nebesuskaičiuosiu. Šiandien vėl viską pradedu nuo nulio. Esu didžiausiame svorio taške per visą savo gyvenimą - 127 kg.
Peržvelgiau valgiaraštį - nebaisu (išskyrus tai, kad reikia 4 ltr vandens per dieną), peržvelgiau sporto programą - nesunku (didžiausias sunkumas - eiti į sporto klubą ir patirti tą gėdą, kai visi į tave žiūri - omg omg, kokia storulė :D). Bet, ne pirmas kartas :)
Nu ką, pradedam :)
2014-11-03 10:41:29
Sveika, Ciccio :)
Sveikinu su pradžia! Nuo šiol viskas bus vis geriau :) Iš visos širdies linkiu sėkmės! Beje, aš kurį laiką mėginau sportuoti pagal programą, bet vėliau perėjau prie aerobikos pratimų ir tas man žymiai labiau tiko - kai šalia matau video, jaučiuosi, lyg ne viena sportuočiau, be to, įveda į ritmą, o ir laiko susitaupo, nereikia į sporto klubą eiti :) manau, kad šiek tiek apsipratus su sporu ir judesiai labiau koordinuoti pasidaro, ir gal drasiau į sporto klubą bus eiti :)
2014-11-03 11:20:59
Sveika Ciccio, as irgi panasiai jauciuosi. Tik nezinau ar tas kiek nors pades :-) As ir dar tik ka startavau. Taigi, noreciau palinketi tiek Tau, tiek ir sau, tiek ir visiem kitiem - sekmes! :-)
2014-11-03 11:21:13
Dėkoju, Gile :) dėl aerobikos - bijau, kad su dabartiniu svoriu namo konstrukcijos neatlaikys mano sportavimo namuose. Kaimynų gaila ;))))
2014-11-03 19:06:43
Sunku tik pradeti. Bet manau nereiketu kreipti demesio i tai kaip kiti paziures ar ka jie pagalvos. Pirmiausia reikia apie save galvoti. Ir kada pats sau patiksi ir nusistatysi gera nuotaika tada ir kiti kitaip i tave ziures. Cia gal bruozas Lietuviu, kad ziuri i kitus. Bet manau pats laikas maziau kreipti demesi ir dziaugtis gyvenimu. Jis gi toks trumpas. Manau kiekvienas pajaute tai, kad savaites bega o nebe eina :)))
2014-11-03 21:14:11
Ciccio, turėsi didelį džiaugsmą matyti kaip greitai krenta kilogramai, nors atrodo valgai labai daug. Tas džiaugsmas-geriausia motyvacija laikytis mitybos plano. O su sportu-geriau ramiau, paprasčiau nei persitempti. Mano svoris irgi didelis, tai visa tai jau patyriau. Sėkmės tau dideliausios...
2014-11-03 21:30:30
Na štai, pirmoji diena beveik baigėsi :) smagu grįžti į sporto klubą, kuriame treneriai dar mane prisimena, kai nebuvau dramblienė :D bliamba, reikės pasičekinti, kur galima nusipirkti extra didelių drabužių sportui, nes visa mano turima apranga braška per siūles - atrodau, kaip kumpis suraišiotas virvutėmis. Dar paprašiau, kad vyras nufotkintų mane visu ūgiu...o tu kurmi kurmi, geriau jau būčiau neprašius :DDD
2014-11-03 22:20:12
oi, kaip as tave suprantu.. ne gyvenimas su tokiu balastu. As vat lankiau tas aerobikos treniruotes, bet po menesio taip nusivyliau: upeliai pralieto prakaito, jegu 0, o numestu vos 1,5 kilu. Manau, kad tai tuscias jegu ir laiko eikvojimas. Aerobika galbut tinka daug plonesnems ir judresnems moteriskems. As kazkaip del saves atradau ejima: beveik kasdien einu is darbo peskom namo, stengiuosi eiti greitu zingsniu, nesvarbu kad batai spaudzia ir nesvarbu kad sanariai pareina, ir einu tiek, kad kai uzpakalis paskausta, tada jau sedu i autobusa ir vaziuoju. Pirmus dvejeta-trejeta kartu yra sunku, o paskui kazkaip atsiranda antras kvepavimas ir tada jau nebeisivaizduoju kad galetu buti kitaip. Pabandyk sitaip, galbut nauja talenta savyje atrasi ir nereikes kaimynu gasdinti. Linkiu tau sekmes :)
2014-11-04 10:46:38
"Ant durniaus" šiandien pasisvėriau - numečiau 2 kg. WTF??? Tik viena diena praėjo...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS