Mityba / Sveika mityba / Ar galima sumažinti dietos porcijas per puse?
2016-02-08 10:51:07
Dekoju Nora ,pasitaisysim ,malonu ,kad negailit patarimu,geros informacijos ...Sekmes visoms...
2016-02-18 11:04:50
kaip jums gerai,kad atrodo per daug... o as dar pradineje stadijoje, tai amzinai alkana dar... privalgau tu salotu ir po 20 min jau apie desra galvoju... kol kas laikausi ir laukiu, kada gi ir man tos porcijos atrods dideles :)
2016-02-18 11:29:08
Irinute, aš taip pat reaguodavau į tuos, kurie sako, kad porcijos didelės. Jos gal netampa labai didelėmis, jei kalorijų 1200, bet organizmas per laiką tikrai pripranta prie 5 kartų valgymo, ir porcijos atrodo visiškai geros kūnui. svarbiausia - priimti sau, kad ne per dieną viskas pasikeis ir atsipalaiduoti, leisti viskam vykti pamažu. sėkmės!
2016-02-18 18:26:31
Na kai kurios porcijos tikrai ne mažutės: 400 gr. apvirtų brokolių arba tiek pat morkyčių. Va taip, beveik be nieko, stačias. Bet man patinka visokia "žolė", tai po silpnesnių pietų sulenda ir vietos sau ten susiranda. Jei labai nebelystų, nestumčiau. Dar vandens neįprantu su džiaugsmu gerti, vis reikia pasistengti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS