Mityba / Sveika mityba / Ar galima sumažinti dietos porcijas per puse?
2014-01-09 17:37:29
Jaučiuosi ne itin gerai,dar niekada ne esu tiek daug valgius per viena diena.Manau kad nurodytos porcijos dietoje šiek tiek didokos mano skrandžiui.
2014-01-16 10:53:32
Nati, rašykite mentoriui, išdėstykite problemas, peržiūrėsiu Jūsų veiklos istoriją ir rasime kompromisą dėl porcijų dydžių :)
2016-01-22 13:23:33
Svoris sustojo krites ,manau ir man porcijos perdideles,bet nepersivalgau kazkodel.Valgydavau tris kartus per diena ir pastoviai persivalgymai....
2016-01-26 11:57:11
Nusprendziau-porcijas mazinti,jau atrodo ,kad ir kokteilio per daug?
Ar tai reiskia ,kad jau ismokau valgyti saikingai?!
2016-02-05 10:07:29
Na, man porcijos irgi atrodė didokos. Vien 100 g salotų lapų sudaro nemažą krūvą lėkštėje, o kur dar kiti ingredientai. Bet porciją suvalgau be problemų, kadangi maistas nesunkus jį greitai suvirškina, nesijaučia sunkumo jausmo, kaip užvalgius kokių kotletų su bulvėmis. :)
2016-02-06 14:39:10
...esdavau ,kitaip negaliu pavadinti?!Dabar valgau ,skrandukas susitrauke ,net vandenuko normos nebegaliu isgerti..kaip idomiai keiciasi orgaizmas ,kada normaliai pamaitini.Sekmes merginos.
2016-02-06 14:42:08
Tik nesugalvokit mazint porciju, cia ir taip tik minimali ta kaloriju norma. Jei dar ja sumazinsit, tai prarasit raumenis, o ne riebalus, jausit silpnuma.
2016-02-06 14:48:17
....aciu uz informacija gera ,cia gal jau rasoma is praktikos...o as jau mazinti pradejau ,teks is naujo pratintis ,dar ne taip toli nuejau...
2016-02-06 16:52:28
Sumazinimas porciju priveda prie atvirkstinio rezultato, svoris sustoja kristi, nes kunas ijungia badavimo rezima ir jei tik suvalgai kazka netinkamo, arba net lucky day sukaupto maisto jis jau nebenori paleisti, nes galvoja, kad tuoj vel teks badauti. Tu Lavanda nesuk taip galvos del tu kg, jie nieko realiai nerodo, juk nesveri 10-20 kg per daug. Valgyk kas parasyta, judek, jausiesi gerai ir kunas tikrai pagrazes. Jei imsiesi staigiu svorio kritimo budu, visu tu kokteiliu ir kt. kad tik kuo greiciau pamatytum svarstyklese mazesni skaiciu, tai tu jo ne tik pamaytis, o jei ir pamatysi tai truks labai trumpai, o po to su tais visais kg kilsi i virsu vel.
2016-02-07 18:43:46
man irgi porcijos per dideles vos vos per prievarta suvalgau po to bloga buna ypac vakarini maista.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS