Sportas / Sportas / Elipsiniai treniruokliai
2014-10-27 16:21:19
Kuris laikas dairausi pirkti elipsinį teniruoklį, gal kas esate išbandę?Patarkite, koks yra geriausias?Jie skiriasi ne tik pagal kainą, bet ir smagračio svorį. Kokią reikšmę turi tas smagračio svoris?
2014-10-31 10:05:12
Sveika, norėčiau ir aš nusipirkti, bet jų yra didelis pasirinkimas kokį būtent,nežinia.
2014-11-01 01:23:17
Bandziau, sudas! imi gelezi ir kilnoji, metalas formuoja kuna ir pastangos + mityba! jei nori buti reklamos auka pirk klipsa savo, bet as nei vieno kulturisto, nei vieno zmogaus nepazystu kuris turi idealu arba raumeninga kuna, nes tik sunkiu darbu, o ne su zaisliukais pasiekia to ko nori. Pilnas youtobas zmoniu kurie tiek rezultatu pasiekia ir nei vieno kuris pasakytu jo as pasiekiau su elipsiniu treniruokliu. O beto elipsinis treniruoklis, jei rimtai uzsiemi jis anksciau ar veliau bus imetimui, nes paprasciausiai kruvis bus vaiko lygiui, nebent esi traumuotas ar invalidas ir negali atlikti kazkokiu budu iki galo pratimo.
2014-11-02 21:58:45
Būtent ,kai negali atlikti iki galo vieno ar kito pratimo ir reikalingas elipsinis treniruoklis.Aš ir nesiruošiu auginti jokių raumenų.Apie svorius iš viso net nesvajoju, nors ir neturiu neįgalumo esu pilnai darbinga, bet dėl sanarių skausmo nenulaikau net sunkesnio daikto.Svoriai tik rimtiems vyrukams.Be to, kai yra stuburo problemų, tai nei pašokinėsi, nei pabėgiosi, o su treniruokliu bent jau prasijudini ir širdutę apkrauni.
2015-03-19 16:44:45
šiandiena įsigijau žingsniuoklį/lipynę. aš po stuburo išvaržos operacijos tai man svoriai tai kosmosas aš nevisus pratimus kolkas galiu daryti. o ir tikslas mnao yra mažinti apimtis/deginti riebalą. iki operacijos buvau aktyvi sportininkė jei taip galiu pavadinti save bet ne raumenim auginti, o kad svorio nepriaugti. megau bėgioti ir dalyvauti maratonose. šiai dienai lankau baseiną o kai busiu namie vakare vietoj to kad gulėdama žiūrėsiu žinias tai galėsiu laiptais lipti :)
2015-04-26 15:48:37
Sveiki, pasida;linsiu savo patirtimi apie elipsini treniruokli (slides vadinamas). Jeigu TVIRTAI žinote, kad treniruositės-pirmyn, pirkite! Tačiau jei abejojate, nepirkite, geriau su šiaurietiško ėjimo lazdomis į parka:)
Užsigeižiau elipsinio, sportuosiu tai sportuosiu, rytą vakarą, pamaniau.. Tai ilgiausia ant jo išbuvau 60min žiūrėdama TV, nes ant jo baisi nuobodybė. Tuo metu lankiau ir sporto klubą, bet dėl kardio treniruočių tą daikčiuką norėjau turėti namuose. Ilgainiui jis tapo rūbų kabykla ir suvokusi, kad toks nuobodus sportas ne man, teko jį parduoti ir džiaugiuosi atsikračiusi. geriau parkas, dviratis, plaukimas ar bet kas kita, kas nėra taip nuobodu.
O dėl raumenukų auginimo, tai su juo tikrai "neapsiraumenuosite". geriausia pirkti didesnį, su didesniu sukimosi skersmeniu, mynimas tampa daug tobulesnis. Tad jeigu TIKRAI nusprendėte pirkti, nepagailėkite pinigų, nes konfortas svarbiausia. taip pat, nepamirškite, kad juo užgriozdindite ir kambarį.
Aš siūlyčiau dar pamąstyti, kol orai tobuli veiklai lauke, o ant žiemos nuspręsti reikia ar ne:) sėkmės :)
2015-04-27 10:46:28
aš parduodu saviškį, nes pradėjau sportuoti su kita programa, jei kas nori - virospro.
2015-04-27 15:18:27
turiu steperį, tai labai baisi nuobodybė. jau tikslingiau būtų paisvaikščioti gamtoje tą valandą, manau :)
2015-04-28 07:29:47
Turiu. Naudojosi. Nuobodybė? Sutinku. Kartais tai prieinamiausias variantas (pvz. sportuojant sumigdžius vaikus, įskaitant kūdikį). Kad nebūtų baisiai nuobodu, galima įsijungti TV, susiplanuoti kitos dienos darbus mintyse, pasimokyti naujus užsienio kalbos žodžius ir t.t.
2015-09-01 09:11:42
Man elispinis labai patinka! Išbūnu 60-80 min, riebaliukai tirpo labai greitai ir vaizdžiai :)))
Gaila, kad traumą patyriau vasarą, tai kol kas pilnu pajėgumu negaliu lipt ant jo :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS