Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Judam !
2014-10-22 14:48:06
Sveiki, nutariau ir aš "užvesti" savo rezultatų suvestinę, kad ir pačiam smagiau būtų stebėti rezultatus, bei neleisti sau atsipalaiduoti :)

Esu 20 metų amžiaus, antrakursis, mokyklos laikais (prieš dvejus metus) buvau aktyvus, valgydavau daug ir įvairaus maisto, tačiau daug sportuodavau, todėl svoris neaugdavo, o ir kūno formomis buvau gana patenkintas. Pabaigus mokyklą, pradėjus studijuoti, prasidėjo studentiškas gyvenimas ( tai vakarėlis, tai su grupiokais alaus, tai dar koks pasisedėjimas ir panašiai ), kadangi studijuoju fundamentalius mokslus, dar reikėjo ir nemažai laiko skirti mokslams, kaip galima suprasti, sportas buvo visiškai užmirštas, tačiau valgymo įpročiai išliko kokie buvę, to pasekoje +15 kg per pusantrų metų.

2013m pavasarį svėriau ~97 kg , tuo tarpu šių metų spalio 1d. jau buvo pasiekti visi 112kg.Tapau nepatenkintas pats savimi (ne tiek dėl padidėjusio svorio, kiek dėl pačio gyvenimo būdo).Kas anksčiau teikė džiaugsmą ( krepšinis, futbolas, tenisas, bėgimas, štanginė) pusantrų metų buvo visiškai užmiršta), žymiai mažiau laiko buvo praleidžiama su geriausiais mokyklos draugais ( o su jais kartu ir sportuodavome, ir laisvalaikį leisdavome drauge ), taigi būtent suvokimas, kad savo gyvenimą švaistau vėjais paskatino labai greitai sugriebti vadeles ir, sakyčiau, nepakeisti, bet prisiminti senus gyvenimo įpročius, tik žinoma įtraukti pasikeitusią mitybą :)

Kaip minėjau, spalio1 d. svoris buvo 112 kg, būtent tą dieną pakeičiau valgymo įpročius, kurie švelniai tariant buvo... :) Kad butu galima suprasti lengviau, galiu pateikti greita pavyzdį: 23h buvo suvalgomi sumuštiniai sudaryti iš : batono, sviesto, rūkytos mėsos, sūrio ir majonezo. Nekalbant apie picas, angliavandenių ryjima nakčiai ir t.t.

Šiai dienai (2014-10-22) svoris yra sumažėjęs iki 105 kg.Taigi per 22 dienas pavyko atsikratyti 7 kilogramų.Mano tikslas labiau yra ne pasiekti tam tikrą skaičių, kurį rodytų svarstyklės, tačiau grįžti prie senų įpročių ir pomėgių. Galiu pasidžiaugti, jog vėl su senais gerais bičiuliais pradėjom žaisti krepšinį du kartus per savaitę ir kas labai nustebino, jog būtent po tų dienų, kuomet 2h praleisdavau aikštelėje svoris krito labiausiai.

Na, o kalbant apie skaičiukus, tai tikrai neskubu, ir planuoju grįžti prie 95-98 kg. , dar vienas planas sukasi, atsikratyti svorio iki 90 kg ir tuomet pradėt auginti liesą raumeninę masę, tačiau iki tol dar yra nemažai "darbo".

Kad būtų lengviau sekti rezultatus, čia užsirašinėsiu pasikeitimus ( vakare, grįžęs namo pamėginsiu įkelti ir apimtis, jų kitimą taip pat įdomu stebėti :)

Na, o pradžiai:

Ūgis: 193 cm

Svoris prieš (14.10.01) - 112 kg

Svoris (14.10.22) - 105 kg
2014-11-03 17:09:23
Apimtys Spalio 1d.
Svoris-112kg
Krūtinės apimtis - 109,1 cm
Liemens apimtis - 105.5 cm
Šlaunies apimtis - 72 cm
Blauzdos apimtis - 44 cm

2014.11.03
Svoris 103,8 kg
Krūtinės apimtis - 104,5 cm
Liemens apimtis - 101,0 cm
Šlaunies apimtis - 69 cm
Blauzdos apimtis - 43 cm

Smagu matyti beiskeičiančius skaičiukus, dar smagiau, kad kelnės laisvėja ir pradedu tilpti į senesnius džinsus, kuriuos jau maniau tikrai reikės išmesti :D .Tai suteikia dar daugiau motyvacijos judėti toliau.
2014-11-03 21:56:48
liuks! ir toliau sitaip ;)
2014-11-21 14:41:25
Praėjo dar dvi su puse savaitės, užlipus ant svarstyklių, rezultatai ir toliau visai džiugina :)

Smagu po beveik 2iejų metų pertraukos vėl įžengti į devyntukų zona :D

Šiandien :
2014.11.21
Svoris 99,8
Krūtinės apimtis - 102,0 cm
Liemens apimtis - 99,1 cm
Šlaunies apimtis - 67,5 cm
Blauzdos apimtis - 42 cm

Svorio pokytis nuo pradžios:

2014.10.01 - 112kg

2014.11.21 - 99,8 kg

Svorio pokytis : numesta 12,2 kg per kiek daugiau nei 7 savaites. Judam toliau :) Sėkmės ir kitiems sportojantiems !
2014-11-21 15:13:30
Na koks saunuolis! Taip ir toliau :)
2014-11-22 16:43:12
Fantastiški pokyčiai! O kokia fizinė savijauta? Kaip sekasi draugauti su dieta ir sportu? Kas lengviausia, kas sunkiausia?
2014-11-22 20:58:45
Dėkui :)

Fizinė savijauta gera, labai jaučiasi numesti kilogramai, ne tik žiurint pagal drabužius, tačiau ir šiaip bėgiojant, žaidžiant krepšinį, netgi šiaip vaikščiojant.

Dėl dietos tai... :) Nelabai aš laikausi tos dietos, tiesiog tas sudarytas planas, labai geras pavyzdys , pagal kurį tu gali pasirinkti pats savo produktus, turinčius panašią sudėtį ir tiek.Pradėjau valgyti pusryčius, bei gerti daug vandens, net nesitikejau, kad tas gali taip padėti degint riebalą.

Labiausiai džiaugiuosi, kad su pradėjimu mesti svorį, pakeičiau ir gyvenimo budą, jei anksčiau per savaitę išgerdavau tikrai daug gazuotų gėrimų ( kolų, pepsių ir t.t.), valgydavau visokį šūdą ( čipsai, kebabai, majonezas, rukyta mėsa, lašinukai ir t.t.). Dabar net baisu pagalvoti, kiek anksčiau cukraus aš suvartodavau.Jau 2 mėn negėriu gazuotų gėrimų, o geriu vien vandenį (2-3,5 l per dieną, kartais daugiau).Nesakau, kad nesveiko maisto visiškai negalima valgyt, tačiau svarbiausia yra saikas :) Aš asmeniškai kolkas visiškai jo nepasiilgau, ypač, kai rezultatai tokie džiuginantys.

Dėl sporto - man tai malonumas.Kaip ir rašiau pirmoj žinutėj, sportuoju nuo 7 metų ir tą dariau visą gyvenimą iki mokyklos baigimo, kai prasidėjo studentiškas gyvenimas ir sportas liko užmarštyje.Buvo sunkoka vėl pradėti, tačiau matant rezultatus, sena meilė sportui labai greitai grįžo, nemeluosiu, didelis paskatinimas yra ir draugų, giminių, tėvų pagyros, patarimų prašymas :D

Lengviausia, kaip nebūtų keista, tai, jog visiškai nepasiilgau nesveiko maisto, ypač tokio didelio jo kiekio, kokį vartodavau anksčiau.Jei yra pasirinkimas, aš gėriau suvalgysiu skanią lašišą su marinuotais agurkais, o ne nežinią iš kokios "mėsos" padarytą picą.

Sunkiausia, manau, aiškinti visiems, kodėl nevalgau tam tikro maisto, ką aš čia išdarinėju ir t.t. Taip pat aiškinti, kodėl negaliu eiti į tam tikrus plotus, kur alkoholis, gazuoti gėrimai ir bevertis maistas liejasi laisvai. :D
2014-11-23 10:05:22
Esi šaunuolis! Antrą mėn. gali sulėtėti svorio kritimas, bet jokiais būdais nepasiduok. Svarbu, kad svoris ar apimtys mažėja, nors ir ne taip greitai, bet kad yra minusinis rezultatas. O tai, kad neeini į tuos vakarėlius, tai tikrais daug neprarandi:)))
2014-11-23 14:29:49
Super rezultatai!
2014-12-01 15:07:01
Sveikinu su puikiais pasiekimais! :-) su nėjimu į visokius nesveikus plotus ir alkoholio liejyklas tau gresia susirasti normalių, sveikų, sportiškų, protingų draugų. To ir linkiu ;-D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS