Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / šarkelės rezultatai
2014-10-20 08:57:03
labai sunku šarkelei prisiversti valgyti į dieną po 5 kartus po mažai, surasti laiko, motyvacijos šiek tiek pasijudinti.
todėl jos nuotaika ne kokia, nes sukaupti riebaliukai labai lėtyai tirpsta.
Kaip jai pakelti motyvaciją, spirti į minkštą vietelę.
Laukiu patarimo.
2014-10-20 09:05:46
Šarkele, jei valgai ne po daug, vadinasi nesi ta, iš puriųių, kai nebematai per pilvą kojų. :))) (čia aš apie save). Ir mano porcijos dideliausios, ir skanios. Tad galvoju esi graži, kūda (pagal mane) ir gal tie riebaliukai labai gražiai gali būti užmaskuoti po tam tikru stiliumi? Gal tai ne motyvacijos pasiūlymas, bet gal tikrai dar nepribrendo laikas mesti? O jei pribrendo-tada imk bendraminčių rankas, paramą ir pirmyn....
2014-10-20 11:34:51
Šarkele, man irgi buvo labai sunkūs tie 5 kartai pačioj pradžioj, nes valgydavau tik 3 kart dienoj, atrodydavo kad man dienos neužtenka sutalpinti viskam, net norėjau rašyti dietologei ir derėtis dėl kokio pavakario išėmimo ar pan :) Bet priprato organizmas dabar, o kartais netgi ir pagaunu savo belaukiančią priešpiečių ar pavakarių :) Taip, kad viskas bus ok, patikėk :)
Zuike, visos mes esam moterys, kurios nuolat kažką norim tobulint, daugiau ar mažiau, ir kaip sakėt, kad tom "kūdom" jūsų akimis galima riebaliukus gražiai užmaskuot ir no problem, tai nelabai sutinku :) Aš pati irgi sėkmingai viską maskuoju, todėl daug kas nesupranta, ką aš dabar čia sugalvojau, juk viskas gerai. Bet iš tiesų, nėra gerai, juk norisi ne maskuoti, o kaip tik puoštis viskuom negalvojant kaip kokį lašinuką "pakavot". Manau buvimas čia yra puiki proga mums visoms, išbandyti save, pažinti savo kūną, "atgailauti" už nuodėmingus valgymus mažinant kalorijų skaičių, išmokti teisingai maitintis, sustiprėti sportuojant, o galiausiai ir rasti bendraminčių, juk tai taip puiku! Taigi sėkmės visoms :)
2014-10-20 14:18:11
Anreja, siunciu tau liuks'a! Pritariu 100%
2014-10-20 17:48:44
Aha, aš irgi taip pat puikiai išmokau užmaskuoti viską, ką reikia, ir tam tikro kirpimo/stiliaus rūbus rinktis, su kuriais, žinau, atrodau puikiai. Bet visada žinau ir tai, kas yra po rūbais. Visai kas kita yra ne maskuoti o puoštis :)
2014-10-20 19:16:04
Ačiū visoms už gerus, padrąsinančius žodžius, bet aš tikrai norėčiau ne maskuotis, bet puoštis, grožėtis savo kūno linijomis.
Gal galite pasakyti, kiek aš turėčiau sukaupti kantrybės, kad galėčiau pamatyti reazultatą, arba po kurio laiko JŪS pamatėte savo kūno pokyčius.
AČIŪ
2014-10-20 19:38:37
Sarkele motyvacija atsiras pasimacius pokyciams ir pasikeitus savijautai.
Mano pokyciai po menesio
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/1149544_10152227624363630_795852873_o.jpg
2014-10-21 08:36:39
Šarkele, kantrybės prireiks kibiro, o gal ir dviejų
:)
O jei rimtai tai aš antrą mėnesį čia, apytiksliai. Pirmą mėnesį nukrito 5kg, antrą - vos du. Pirmo mėnesio rezultatai akivaizdžiai matėsi - dabar toks jausmas kad niekas nebesikeičia tik skaičiukai svarstyklėse vos po kelis šimtus gramų per savaitę. Bet laikausi. Kaip - nežinau bet vistiek laikausi :D
2014-10-21 12:39:21
Kantrybės tikrai reikia. Pati baisiai bijau pirmą kartą pasisverti po įtemptos savaitės ir jei jokio rezultato nebus, sunkiau nepasiduoti. Dar pagavau save ir pora pažįstamų, kurios pagalvoja 'nu va, užsiregistravau, dabar man svoris pats kris'. Gerai būtų, haha :) Lengva, tačiau neįdomu! Aš kaip ir visos čia esančios labai laukiu tų akivaizdžių rezultatų, bet dar labiau svajoju, kad galų gale galėsiu dėl to svorio nesijaudinti, sugalvojus pasisverti nebus +10 kg, visi tie valgymai, taisyklės, taip įsiaugs, kad be pastangų gyvensiu sveikiau ir jausiuos geriau. Man padeda ale 'didesnis' tikslas, kai kiekvienas nukrypimas labiau principo reikalas, nebe pasukčiavimas.
Pradžia visada yra kryžiaus keliai, svarbu juos praeiti, nepasiduok, šarkele!
2014-10-22 23:30:38
O, dieve, ar čia visi tokie jauni 20- mečiai, taip rūpinasi savo linijom, ar yra vyresnių 45-60 m. , kurie rūpinasi savo linijom.
iki...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS