Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Doviliuke
2014-10-22 11:48:42
Man per tris savaites -1,8 kg. Kai pamatau, kad kažkam per savaitę -2 kg, tai liūdna dėl savęs darosi... Bet LaiVa kartu ir džiaugiuosi, sveikinu su pasiekimais :)
2014-10-23 10:01:38
Na va vakar buvo lygiai savaitėlė, kai esu kilo.lt narė :) Noriu pasidžiaugti savo pasiekimais :)
Jeigu viską gerai išsimatavau tiek pirmąjį tiek antrąjį kartą tai skirtumai tokie:
Svoris: Buvo 89 kg, Dabar 86,9 kg. MINUS 2,1 kg
Klubai: Buvo 106 cm, Dabar 103 cm. MINUS 3 cm.
Liemuo: Buvo 110 cm, Dabar 101 cm. MINUS 9 cm
Krūtinė: Buvo 106 cm, Dabar 102 cm. MINUS 4 cm (Nors galėtų po tiek daug nuo jos ir nekristi :D Gražu, kai graži figūra ir graži krūtinė)
Šlaunys: Buvo 62 cm, Dabar 58 cm. MINUS 4 cm :)

O kaip Jums merginos sekasi?:)
2014-10-23 15:45:31
Ogho, kokie pasiekimai! Mano -400g :D klubai -1cm :D liemuo...pamirštu skaičius, bet gal -3cm. Kadangi programa maksimum -10kg, abejoju ar įmanomi dideli pokyčiai greitai, tad judu pamažu :)
2014-10-23 16:01:09
Krysta šaunuolė ir taip :) juolab kad nedidelį kiekį čia tų riebaliukų nori numesti tai manau, kad labai normaliai ir taip krenta :)
2014-11-03 18:02:08
Na kažkaip čia tylu ramu pasidarė... Merginos kaip jums sekasi? kokie rezultatai? :) manieji man labai patinka, per dvi savaites minus 3,7 kg :)
2014-11-04 17:13:06
Aš pradėjau su maistu griešyt.... Tokia alkana jaučiausi paskutines dvi savaites. Viso to rezultatas -1,8 kg per mėnesį. Ryt bus 5 savaitės, tai jaučiu, kad būsiu pasiekus pradinį svorį.
Kai pradėjau jaust alkio jausmą, dingo visa motyvacija kažką daryt. Aš sėdžiu vandens stiklinę apsikabinus, o vyras kepsniukus valgo.
Reikia kažkaip surast jėgų vėl grįžti į vėžias...
2014-11-04 18:52:06
O aš per 3 savaites -1,7kg! Pagal mane tai nerealiai daug, nes pirmas dvi savaites gramais krito, tai iš karto kilo motyvacija, ir lengviau jau dietos laikytis, pamažu priprantu prie sistemos, tikiuosi ir toliau taip. Tik va su sportais ne visada triskart per savaitę pavyksta, bet du kartai pagal ankstesnį gyvenimo būdą irgi šis tas, tad šiuo metu esu pakilime. O dėl alkio jei didelis - gal koks PMS? Man matau labai svoris svyruoja priklausomai nuo ciklo, užtat geriausia vertinti pasiekimus mėnesiais tikriausiai...
2014-11-07 12:43:29
IngaKacke, nepasiduokit, viskas bus gerai. Negalvokite apie kepsniukus ir visus kitus skanumynus. Pagalvokite prieš imdama skanesnį kąsnį ar vėl norite būti tokia kokia buvote prie pradedant programą? Pažiūrėkite į veidrodį, pamatykite pokyčius ir manau viskas natūraliai stos į savo vėžes :) Man kažkaip sunkumų nėra, šią savaitę sugriešijau vieną karta, vakar, valgiau pyrago, na niekaip negalėjau atsispirti :) Juk pyragų diena :D Bet leidau sau pasilepinti, nes rezultatai mane džiugina :) Per tris savaites atsikračiau 4,8 kg, jaučiuosi puikiai, pakilios nuotaikos, jau po truputį traukiu senus drabužius ir matuojuos, kiekvieną savaitę vis didesni pokyčiai, nors vizualiai aš jų dar nematau :) o gal tik aš nematau :)
2015-01-13 10:10:42
Na sveiki,
Kaip sekasi lieknėti ir sveikėti?:)
Aš per šiuos mėnesius sugebėjau numesti 8 kg :) Jaučiuosi puikiai, galiu nešioti jau kaikuriuos seniai padėtus ir nenešiotus drabužius :)
O kaip sekasi Jums? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS