Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Doviliuke
2014-10-19 16:59:24
O aš nesidariau jokių Lucky Day :) , pagalvojau jei jau laikausi tai laikausi :) jei iššoks kokia tai proga gimtadienio ar baliuko tada ir pasidarysiu Lucky Day, tik ne dažniau nei kartą į mėnesį :)
2014-10-19 19:10:04
Doviliuke, labai geras, teisingas ir sveikas poziuris, palaikau tave del atsisakymo lucky day,
2014-10-20 09:16:44
LaiVa, Ačiū :) Džiaugiuosi, kad dabar šaltas metų laikas, nėra jokių draugų susiejimų, šašlykų kepimų, nes tada Lucky Day tkrai būtų reikalinga dažniau :D
2014-10-20 17:59:45
Sveikos, merginos ;)
Aš prie kilo.lt prisijungiau prieš beveik tris savaites (ūgis 1,62 cm, 65 kg). Atsikratyti noriu 7-8 kg (idealiausiu atveju 10 kg), likusių po gimdymo. Kol kas per 2 sav. -1,4 kg. Bet per lucky day ir vyno atsigeriu, ir burgerių pavalgau, žodžiu, tą dieną savęs neriboju.
Sportuoju tik namuose, tris kartus per savaitę. Tai vat nežinau tik ar tas sportas bus efektyvus. Nors stengiuosi, bet kai nestebi jokie treneriai ar sporto klubų lankytojai, jaučiuosi laisviau ir tikiu, kad gal ne visus pratimus atlieku 100 proc. teisingai.
O rašau, nes noriu įsilieti į šią draugišką ir palaikančią šeimą :)
Sėkmės mums :)
2014-10-20 18:00:01
Sveikos,
o man atrodo, kad Lucky day yra reikalinga juo labiau metant svorį, nes organizmas kitaip pereina į "bado" režimą ir galiausiai pavyksta numesti mažiau nei su Lucky day. Dėl to laikausi jos uoliai ir valgau džiūgaudama kaip mažas vaikas :))

Va, netgi radau ištrauką iš savo dietos Lucky day aprašymo:
"Kai ilgą laiką gaunate tokį patį kalorijų skaičių, tebūnie ir nedidelį, kūnas prie jo pripranta, medžiagų apykaita ima lėtėti ir ją reikia „užvesti“ iš naujo. Tam pasitarnauja kaloringas maistas. Kuomet vieną dieną gaunate labai daug kalorijų, o sekančią grįžtate prie įprasto jų skaičiaus, organizmas tą supranta kaip drastišką jų sumažinimą ir vėl intensyviau degina riebalus."

<....> "Tai gali būti bet kuri savaitės diena, svarbu, kad „Sėkminga diena“ visą laiką būtų tą pačią savaitės dieną, tai yra kas septintą dieną. Nors, žinoma, kad savaitgalis yra tinkamiausias laikas, kadangi susitinkate su draugais, vykstate į svečius, arba kažkas aplanko Jus. Tą vieną dieną per savaitę savęs neribokite. Skanaus!"
2014-10-20 18:23:04
Sveika prsijungusi, IngaKacke,
Na man tai su protarpiais uzplaukia, buna dienu kai atlaikau kuo puikiausiai visa diena, o sian pvz tiesiog atrodo suryte suryciau viska is eiles...rytoj bus tik sav, kai prisijungusi, bet pradejau tai nuo treciadienio..uoj, sunku, bet lb jau nenoriu nusizengti...uoj tie senieji iprociai...
2014-10-21 14:03:10
Na man kolkas jokių sunkumų nekyla :) jaučiuosi visada pavalgiusi, kartais ir porcijos būna per didelės, tad mažinu :)
Gilė, na galbūt ir būtų reikalinga man ta diena, jeigu jausčiau alkį ir panašiai, tačiau esu visad soti ir jaučiuosi puikiai:) žinau, kad prisikimšusi visko ko tik noriu jausčiausi prastai... tad geriau neleidžiu sau paslysti :)
Sveikos visos naujai prisijungusios :) palaikykime viena kitą ;)
2014-10-21 16:40:24
LaiVa, aš irgi nuo trečiadienio pradėjau :)
Doviliuke, o dėl tų porcijų, tai man iš pradžių pietums taip pat buvo per daug maisto. Bet va ryt bus trys savaitės kaip laikausi sudarytos dietos ir jau kelios dienos iš eilės, kai maisto rodos trūksta. Miegot vis gurgiančiu pilvu nueinu. Tai per pietus stengiuosi viską suvalgyt, nes žinau, kad po to porcijos jau bus mažos.
2014-10-21 23:04:51
IngaKacke na man ryt bus tik savaitėlė, bus matyt kaip bus po 3 ar daugiau savaičių :) kolkas jaučiuosi super :) tikiuosi ir Jūs merginos jaučiatės labai gerai :)
2014-10-22 09:30:08
Sian man savaite -2kg, cia su nukrypimais...megstu eiti i svecius o jiems jau nieko nepaaiskinsi...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS