Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Doviliuke
2014-10-17 12:49:00
Doviliuke, pradėjau su panašiais duomenimis - 88kg, 172 cm :) Jau šešta savaitė, rezultatai akivaizdūs :) Pavyks ir tau, beje, aš irgi noriu numesti apie 30 kg :D

Sky is the limit :D

Šiaip ar taip didžiausia problema sportas - aš tingiu/man nepatinka/atrodo, kad visi spokso ir pan., nors protu suvokiu, kad niekam aš neįdomi :D
2014-10-17 14:55:09
Putliauskaite, o jeigu nepaslaptis kiek pavyko numesti per šį laiką? :)
Aš sportuoju namie, turiu kelis treniruoklius ir pagal sudarytą programą, tad nereikia jaudintis jog į mane kažkas žiūri :)
2014-10-17 20:00:37
Sveika, Doviliuke. Kai startavau, mano parametrai buvo tokie patys: 89 kg ir 170 cm. Dabar jau praejo daugiau negu 3 menesiai ir numeciau 14 kg. Ir tai tik puse tikslo! Tikrai tikiu, kad tau pavyks! Sekmes!!!
2014-10-17 20:20:49
Sveiki,
na stai ir susimoviau trecia diena, tai siulau niekam taip neeksperimentuoti, nes dabar taip negera ant skrandzio, o sukirtau sausainiu pakeli su pienu, pilva skauda....
kokia dabar mano savijauta, niekam nelinkeciau, vietos sau nerandu...
geriau pries nukrypdama nuo normos, uzsuksiu cia,
Jusu visu palaikymo...grazaus ir lengvo savaitgalio.
2014-10-17 20:22:07
Keffha, respect!
2014-10-18 15:18:01
Na mano tikslas nerealus (kaip vadinu) - 28 kg... jei juos pavyks pasiekti, dar reiktų numesti apie 12 kg.. Taigi bendroj sumoj jau gautųsi 40. Nedrįsau tokio tikslo kelti, nes atrodo nerealu. Tad galiu pasidžiaugti, kad ilgam čia įstrigau ir ilgam būsime kartu bei palaikysime viena kitą. Beja, beveik puse pirminio tikslo jau įveikta. Ir tikrai nėra taip sunku, bent pirmą trečdalį svorio. Tad drąsos, gero nusiteikimo ir pirmyn....
2014-10-19 09:37:45
keffha šaunuolė :) tikiuosi, kad ir man pavyks pasiekti norimų rezultatų :)
LaiVa prieš nukrypdama visada pagalvok, jog mes tave palaikome ir stebime :D daugiau niekada nebandyk nukrypti, o jei jau atsiras tokia pagunda, tai sausainių pakelį iškeisk į ryžių traputį, kuris būna aplietas šokoladu, nebus taip kaloringa ir gausi saldumo ;) Sėkmės :)
2014-10-19 10:18:13
sveikos,
aciu uz palaikyma :)
pati esu 180cm 77kg, uzsibreziau tiksla -12kg
ziuresime....
2014-10-19 13:09:24
Doviliuke, as per 6 savaites numeciau 6,6 kg :) Butu daugiau, bet per lucky day ir isgeriu, ir pavalgau su kaupu :)
2014-10-19 14:53:22
Putkiauskaite, neskaitant to, kad per laisvas dienas padaugindavai, vis tiek labai geri rezultatai ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS