Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Doviliuke
2014-10-16 14:48:34
Sveiki visi,
Nuo vakar ir aš atidaviau save į Kilo.lt rankas :) Mano tikslas numesti ~30 kg. Šiuo metu mano svoris 89 kg, ūgis 170 cm. Tikiuosi, kad pavyks :)
Papasakokite kaip sekasi Jums? :)
2014-10-16 15:05:48
Vau! čia tai tikslas! Šauniai, bet kodėl tiek daug? Pasilik šiek tiek mesytės :) juokauju.. Aš čia antrą dieną, bet negaliu atsiplėšt nuo šito tinklapio! :D
2014-10-16 16:34:46
Mėsytės vis dar liks :D juolab lieknas žmogus, man labai gražu :) su pavydu žiūriu į merginas apsitempusias M dydžio sukneles :) To sieksiu ir aš! :D
2014-10-16 16:36:39
O tiek daug, nes visad svėriau 55 kg ir jaučiausi sau labai graži, po po vaikučio gimimo atsirado sveikatos problemų, staigiai pradėjo augti svoris, kovojau visais imanomais ir neimanomais būdais su svoriu, tikiuosi, jog šis būdas bus tobulai geras ir pavyks pasiekti užsibrėžtų rezultatų :)
2014-10-16 19:57:11
Sveika, Doviliuke, aš taip pat naujokė. Pradėjau programą pirmadienį, ir kol kas man sunkiausia yra dieta. Mano ūgis 169cm, svoris 70kg. Noriu 60kg ir gražesnių kūno linijų. Visada tiek sverdavau, po gimdymų svoris grįždavo, o po trečio gimdymo liko 5kg... Staiga - oba! Jų jau visas 10 viršaus. Nusprendžiau keisti gyvenimo būdą, o dabar suprantu kad reikia ir pasikalbėjimo su bendraminčiais, nes dieta man yra iššūkis...
2014-10-16 21:10:01
Sveikos dalyves, aš irgi tik čią savaitę įsijungiau į šią veiklą. Mano ūgis tik 158, o sveriu 76 kg. Turiu tikslą iki Kalėdų atsikratyti keletos kg. Man dietos laikymasis dabar neatrodo labai sunkus, bet su sportavimu yra sudėtingiau...Bet turiu vilties kad situaciją pagerinsiu...Sekmės visoms ir visiems...
2014-10-16 22:19:05
Sveikutes, ir as cis tik savaite. Palaikau Doviliuke, suprantu kaip sunku, man irgi, ypac del dietos, tiek atsiranda nenumetytu progu:) sekmes mums visiems:)
2014-10-16 22:24:19
Sveika, labai tave palaikau! Aš taip pat prieš keletą dienų čia prisiregistravau, tik iki idealaus svorio noriu pamesti 37 kg. Nežinau kiek tai realu, bet bandysiu :)
2014-10-17 07:28:00
labas mergaites, sveikos atvyke! Viskas pavyks! jusu kantrybe, profesionalu patarimai, musu palaikymas ir rezultatai 100%:)
2014-10-17 09:35:38
Žinoma, kad mums visoms pavyks, bendrausime čia, skatinsime viena kitą, kad nenuklystume į šoną :)
Dieta man nebaisi, man net per didelės porcijos ir aš jų tokių didelių nesigaminu :) tokią porcija kokia buvo vakar pietums aš valgyčiau dvi dienas :D man sunkiau su sportu, fizinio pasirengimo nėra, kolkas dar neištempiu visos treniruotės, paskausta visą kūną :) bet vakar buvo tik pirma diena ir manau tai natūralu :)
Sėkmės Jums ir po savaitės triūso pasidaliname rezultatais :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS