Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Riebalėli, pasikrutink!
2014-10-15 16:58:13
Sveiki!
Esu Rūta, 24, amžina studentė :) Nežinau kaip kitiems, tačiau man 'studentiškas' gyvenimas nesuveikė, kaip tik, viskas išėjo atvirkščiai. Tėvai nuo pat pirmo kurso labai geranoriškai įdėdavo maisto, kad 'vaikas' pavalgytų, mažiau savų pinigų išleistų ir pan. Tikrai labai patogu, prisiveži, gali savaitę į parduotuvę neiti, o kur dar šaldytos mėsos, blyneliai su varške... O fizinės veiklos nedaug - paskaitos, vėliau namai, kursiniai ir kiti atsiskaitymai, žodžiu - sąstingis. Kiek kartų bandžiau tiesiog nevalgyti, pradėjau sportuoti, ilgiausias laikotarpis - bene 3 mėnesiai, kai pasiekiau 59 kg, bet vėliau - vėl tas pats, leidi sau pasukčiauti, nuklysti su draugėm kokių kebabų, vėl atsisėdi prie rašto darbų, galų gale pasiduodi.
Tiesa, vasarą maniau padirbėjusi sunkų fizinį darbą Amerikoje numesiu visus tuos kilogramus, naivuolė! Kai kasdien ranka moja dėdė makdonaldas ir neturi noro ir laiko gaminti.... Rezultatai 0.
Tai dar kartą labas, aš Rūta, turiu ant savęs 70 kg ir tikiu šviesesniu rytojum, palinkėkit sėkmės!
2014-10-15 17:19:03
Sėkmės, Rūta, mes tave palaikome:)
Amerika tikrai ne ta šalis, kur gali svorio numest, aš per vasarą ten 10 kg priaugusi buvau:(
2014-10-15 17:20:48
Tikėjimas daro stebuklus, sėkmės...:)
2014-10-15 17:48:51
Dėkui labai, smagu, kad čia tiek daug pozityvių žmonių!
2014-10-15 17:59:28
Sekmes Ruta,as tiek pat ant saves turiu,bet mes juos iveiksim,aukstyn galvas merginos :)
2014-10-15 18:53:36
Forume paskaitinėjus, dauguma pasiėmę 1200 kcal planą per dieną, aš kažkaip pabijojau iš kart tiek mažint, nes manau viršydavau 2000 kaip minimum kasdien. Bet tikiuosi ir 1500 kcal suveiks
2014-10-16 09:37:57
Sveika Rūta :)
Pirma pasakysiu kad ne savo noru ant 1200 sėdim. Atėjau čia su beveik 75kg turto, per pirmą mėnesį griežtai laikantis plano nukrito 5kg. Bet nepaisant jų paaiškinimų kad 1200kal suvartojant per 5-6 valgymus medžiagų apykaita nelėtėja aš leidžiu sau tarp 1200-1500kal. Ir rezultatas beveik -2kg per antrą mėnesį. Neskaičiuojant šios savaitės nedidelio pliuso, nes kaip ir dauguma apsirgau ir mityba ir sportai nuvažiavo į antrą planą.
Aišku visos norim kuo greičiau rezultatus pamatyt bet ir aš tuo 1200 nesižaviu. Sėkmės tau :)
2014-10-16 09:53:05
Sveikos, man irgi buvo 1200 kcal, buvo per mažai, pasiprašiau, kad sudarytų 1500 kcal, nelabai norėjo, bet padarė. Dabar tai valgau ir džiaugiuosi, nes daug skaniau. Ir kg po truputį krenta. Gal su 1200 kcal greičiau kristų.
2014-10-16 11:47:41
na aišku, kuo mažiau kalorijų, tuo greičiau tirpsta viskas :) mano didžiausia problema, kad labai susivaržius nei tas maistas skanus, atsibosta greitai, pradedi galvot apie viską, išskyrus daržoves ar sveiką maistą ir jau leki cepekų valgyt, haha :) žodžiu, susimažint dar suspėsiu, laikykitės, merginos!
2014-10-19 22:31:43
Sveikos, pasiskaitau forumus dažnai, bet pati dar nebuvau įsijungus į diskusijas. Na bet kadangi prakalbot apie dienos kalorijų normą, tai blyn, mano tai tik 1000 :D Turėčiau jaustis nuskriausta :) Bet jeigu rimtai, tai kartais būna kad ir tiek pagal meniu patiekalus nesusirenku. Šiaip nesiskundžiu ir alkana nesijaučiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS