Mityba / Sveika mityba / Riebalai, angliavandeniai, baltymai kur ir kada?
2014-10-12 14:38:31
Sveiki. Kilo.lt esu tik 4 dienas, todėl esu naujoke vis bandanti atsikratyti blogų valgymo įpročių ir siekianti geros savijautos. Tačiau norėdama susidaryti savo valgiarašti susimąsčiau, kada geriausia vartoti riebalus, angliavandenius ir baltymus. Nes norint pasirinkti patiekalą jį vis meta bet kokiu dienos metus, o juk kiek pvz žinau, kad obuoliai ar apelsinai (cukrus) vakare nežada nieko gero. Taigi, siekiant geriausių rezultatų pasidalinkit savo žiniomis:)
2014-10-12 18:57:15
Tau nereikia valgiaraščio susidarinėti, jį sudaro dietologė :) O jei kažkuris patiekalas netinka, reikia rašyti jai žinutę ir pakeičia.
2014-10-13 08:50:38
pasikeisti galima ir pačiai, tik bent aš kažkiek pakeitus vis parašau dietologei, kad patikrintų, ar viską gerai sudėliojau. Keisdama laikausi principo, kad vaisiai ir riešutai tik pirmoje dienos pusėje, o popiet labiau baltymai ir šiek tiek riebalai, pvz tunas, daržovės, jogurtai ir pan. Bet iš esmės geriau pradžioje keisti minimaliai tai, ką sudarė dietologė.

O labiausiai tai rekomenduoju žiūrėti seminarus, kure vis iššoka puslapio šone - man jie labai padeda susigaudyti, kaip ir ką reikia dėliotis ir atsako į daug klausimų, kartais net anksčiau, nei jie iškyla :)
2014-10-13 12:02:22
Hmm, o aš va kasdien vis kažką pasikeičiu, nes būna, kad neturiu tų produktų, kurių man ir taip sunku kai kurių rasti, ypač pieno produktų (nes gyvenu Ispanijoje) ir pasirenku šiek tiek atsižvelgiant į savo dienos norus. Todėl ir iškilo klausimas, kad žinočiau ir atsakingiau pasirinkčiau. Esu valgiusi ir ne pagal savo valgiaraštį (misų sriubą, pusiau keptą lašišą), nes be jų čia neįmanoma man. Ir taip jau savaite ir štai 1,5kg nebėra, tai nemanau, kad reikia labai taip jau griežtai ir laikytis tos sudarytos dietos, reikia kartais ir atsižvelgti į organizmą.
2014-10-13 22:26:05
mergyt, būtinai pažiūrėk šio tinklalapio siūlomus "seminarų" video. Labai goros informacijos apie sveiką mitybą yra pateikiama pirmame ir ketvirtame seminaruose. Sėkmės laikytis planų :)
2014-10-14 18:41:24
Radau! Bėgu žiūrėti:)
2014-12-18 20:19:40
sveiki :) gal galite pasakyti kur rasti tuos seminarų video?
2015-07-20 21:24:52
Jeigu diena pavalgau riebaus maisto tai visa diena jauciu sunkuma skrandyje , pvz riesutus jauciu viduje visa diena ...
Nzn kodel bet asmeniskai as geriau jauciuosi kai vakare valgau daugiau riebalu turinti maista pvz ivairus riesutai , seklos , riesutu sviestas ,lasisa ir t.t ...nors dietologai turbut tam nepritartu ... :)
2016-02-23 06:32:33
Paspausti virsuje DAUGIAU/velevele virsuje/Ten rasite SEMINARAI
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS