Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ausies rezultatai
2014-10-08 23:38:11
Sveiki visi ;)

Taigi nusprendžiau ir aš prisijungti prie šios bendruomenės. Žinoma, aš jau čia buvau anksčiau (pavasarį), bet nieko nesigavo - kaip ir visada dingo visas ūpas ir entuziazmas kažką daryti ir keisti. O kodėl priėjau prie to, jog reikia kažką keisti - anksčiau svėriau apie 60+ kg(kai buvo 18metų), bet per metus laiko priaugau 30kg(22m.) (nes pradėjau dirbti sėdimą ir labai daug nervų ir streso reikalaujantį darbą) ir vėliau dar daugiau. Tai šiuo metu svoris yra 97kg. Ir tai, jog anksčiau sirgau sanarių artritu tai nereiškia kažko gero - beto prasidėjo problemos su širdimi ir pnš... Tad netikėtai nusprendžiau susiimti - reikia kažką daryti. Pradėjau sportuoti (šiuo metu jau yra trečia savaitė, kaip sportuoju) ir treneris pasakė - tvarkykis mitybą, nes kitokiu atveju rezultatai neateis greit. Prisiminiau kilo.lt ir dabar pradedu laikytis mitybos ir sportuoti. Visus duomenis įkelsiu už keletos dienų, kadangi tą dieną duos "išmatavimus" kokie jie buvo prieš pradedant sportuoti na ir penktadienį sversiuos. Įdomu kas įvyko per tą laiką. Bet jau dabar jaučiuosi, jog savijauta yra daug, daug, daug daug geresnė nei buvo anksčiau. O ir rūbai tampa didoki... O dar kai aplinkiai pasako - hmmm, tu kažkoks pasikeitęs, tai tada visai motyvuoja ;)

Tad atradau naują aistrą - sportuoti ir sveikai maitintis. Net alkoholio visiškai nebesinori (kurio anksčiau tekdavo suvartoti daug), nes tai tiesiog nebeskanu. O ir šiaip - aš labai daug ko nevalgau (žuvies, daržovių, vaisių ir t.t.), tai planą buvo sunku susikoreguoti, bet išbandžiau tai, ko anksčiau nesu valgęs ir tuo džiaugiuosi. Jau visai įprantu valgyti ir vaisius bei daržoves ir pasirodo, kad tai visai skanu :D

Tad vis sau linkiu ir meldžiu, kad ta visa motyvacija nedingtų. Bet sprendžiant iš to kaip anksčiau visko imdavausi ir greit mesdavau, tai šį kartą žengiau tikrai nemažą žingsnį į priekį
2014-10-08 23:40:18
Ir dar: labai labai noriu mesti rūkyti. Bet niekaip nepavyksta. Gal kas turite kokių patarimų? :)
2014-10-09 07:51:18
sveikas atvykes! saunu, kad vel suemei save i rankas, kai zmogus tikrai ko nors nori, tai jam viskas imanoma, o cia ir moralinio palaikymo gausi tikrai. Sekmes didziausios!
del rukymo - cia irgi, kai tikrai viduje pats panoresi mesti, tai ir mesi, nereikes nei spec priemoniu:) as taip viena diena ir padariau, ir jau aciu dievui uz kantrybe jau 5 metai nei vienos:)))
linkiu sekmes ir tau!
2014-10-09 08:33:32
Labai linkiu sėkmės ir kantrybės :)) Aš jau mėnesį čia ir pastebėau, kad įpročiai jau susiformavo, nebereikia būtinai ir į planą žiūrėti :) Tai linkiu ir tau to! Kaskart, kai norėsis ko nors skanaus (o taip anksčiau ar vėliau visiems nutinka..), prisimink, dėl ko čia esi!
2014-10-09 19:12:43
Sveikinu, sugryzus, as cia taip pat jau menesi, ir tik pozitivumas, jai matai kad klumpi kvieskis pagalbos :D, musu moteriskiu cia daug :D, sugrazinsime tave i doros kelia :D
2014-10-13 13:32:56
Na ką, pirma savaitė praėjo ir rezultatas: -3kg. Reikia prisipažinti, kad su mityba nebuvau visada sąžiningas ir taip griežtai visko nesilaikiau, bet jau rezultatas yra nemažas ;)
2014-10-13 14:41:56
saunu! kai ateina pirmi rezultatai tai ir motyvacija laikytis rezimo dideja!
2014-10-19 22:06:02
Na ką, praėjo dar viena savaitė. Prisipažinsiu - šią savaitę turėjau daug įvairiausių susitikimų ir posėdžių skirtinguose miestuose, tad visur skubėjau ir begau, tad ir nepavyko sąžiningai laikytis dietos, o ir sportas nukentėjo - tepavyko nueiti į sporto salę 2 kartus (vietoj įprastų 3)... O dar įvairiausios metinės, gimtadieniai ir pnš... Sunku buvo, beeet... :) Rezultatas šios savaitės -2kg. Tikiuosi, kad ir toliau taip sparčiai kris svoris. Taigi, nuo pradinių 97, jau dabar sveriu 92 :)
2014-11-01 21:26:19
Anksčiau žadėjau parašyti kūno apimtis, bet niekaip to nepadariau. Ir va:

Pradžioje:
Krūtinės apimtis - 105 cm
Liemens apimtis - 106.5 cm
Klubų apimtis - 110 cm
Šlaunies apimtis - 56 cm
Blauzdos apimtis - 43 cm
Dvigalvio žasto r. apimtis - 34 cm

Dabar:
Krūtinės apimtis - 103 cm (-2 cm)
Liemens apimtis - 102 cm (-4.5 cm)
Klubų apimtis - 104 cm (-6 cm)
Šlaunies apimtis - 59 cm (+3 cm)
Blauzdos apimtis - 42 cm (-1cm hmm įdomiai)
Dvigalvio žasto r. apimtis - 36 cm (+2 cm)

Dėl svorio tai negaliu pasakyt kiek dabar sveriu (bet mažiau turėtų būti), nes sveriuosi tik kas kelias savaites - tiksliau mane pasveria, kur yra nurodoma kiek organizme yra riebalų, raumenų ir t.t.. Turėjau tokią problemą, jog mano raumenų kiekis mažėjo, o tai reiškėsi, kad per mažai baltymų surenku per dieną. Tai bus įdomu pamatyti ketvirtadienį kas ir kaip pasistūmėjo į priekį ;)
2014-11-02 13:29:27
Atsakymas AUSIS
Tiesą sakant, maunau, kad nelabai nori, nes jei norėtum, imtum ir mestum. Tai sunku, labai labai labai, žinau, turiu patirties, tačiau patikėk, patikėk-----tikrai prasideda TIK NUO NORO IR PASAKYMO SAU: JEI GALI KITI, AŠ TAIP PAT GALIU. AŠ TIKRAI NORIU IR GALIU!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS