Mityba / Sveiki receptai / Skaniausi kilo.lt receptai
2014-10-03 14:52:15
Sveiki, siekiantys savo tikslų, pasidalinkime receptais kurie jums skaniausi iš čia esančių, patarkit ką verta išbandyti, ir ant kokio "grėblio" neužšokti:] Nurodykite kaloringumą. Pasidalinkite ką labiausiai mėgstate pusryčiams, pietums ar vakarienei, koks jūsų idealus dienos menių (favoritas). Įdomu!
2014-10-03 14:57:36
Mano dienos kalorijų norma 1200kcal. Kol kas labiausiai iš pietų patiko tortilija su vištiena ir lašišos/grūdėtos varškės keksiukai! Dar skanu kuskusas su kinietiškom daržovėm, vištiena su ananasauis, lašiša su cukinija ir makaronais, salotos su vištiena ir pomidoriukais.
2014-10-03 15:09:51
mango parafait! 200kcal
2014-10-03 15:28:51
Trinta žirnelių sriuba su bazilikais - 200Kcal. Super! Skanu, greita, gurmaniška:)
2014-10-03 20:15:01
sveiki. pamaciau tema, ir nusprendziau savo trigrasi ikisti. mano dienos norma 1200kcal, tad receptu visu neisbandziau, bet ka isbandziau, tai net neisivaizdavau, kad bus tiek daug cia skaniu. mano favoritai - kalakuto kepsniukai (kartais keiciu i vist.krutinele) su keptomis morku lazdelemis, lengvas vistienos troskinys, tuno salotos su kiausiniu, avokadai su trapuciais, trapuciai su lasisa, kukuruzu burbuoles, sparagai su sezamais, varskes apkepas (tik mano liesesnis biski ir su maziau manu :) ), o jau pats paciausias bent man ir bent siuo metu (t.y. jau geri 2 menesiai) - varske su medum ir cinamonu. ar mano organizmui taip truko varskes, kad negaliu atsivalgyti, ar yra kokios kitos priezastys - bet jau gardumynu gardumynas man :D
2014-10-04 08:13:05
mano taip pat 1200 kcal. Topiniai pusryčiai - liesa varškė su bananu ir cinamonu, priešpiečiai - slyvos arba riešutai. pietūs įvairūs. pavakariai rokiškio tikras jogurtas, jau tris sav. valgau :) na skanu, tai neatsibosta, o ir darbe patogu. vakarienė šaldyti brokoliai virti sultinyje ir sutrinti į sriubytę/košytę. jei gera treniruotė kartais išrūgų baltymų kokteilis.
2014-10-04 13:01:21
Svarbiausia, nesuku galvos ir savo drauga taip pat maitinu t.y. negaminu jam atskirai (bet siek tiek paturbinu jo patiekala) ir jis patenkintas :) del to, labai dizaugiuosi, kad nera cia jokio aukojimosi, viskas skanu, ivairu ir sveika!
2014-10-06 13:52:47
Kiek bandziau receptu , tai visi patiko, tik sparagines pupelis ir brokoliai pavakariam nelabai, bet siaip maisant su kitais produktais tai super
2014-10-11 08:56:37
The best of the best pusryčiams - grūdėtos varškės, pomidorų ir alyvuogių derinys :) pietums - kepti lydekos gabaliukai su daržovėmis. !
2014-10-14 08:48:01
Man atradimas grūdėta varškė su bananu ir cinamonu. Niekada nebalvojau, kad taip gali būti skanu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS