Mityba / Sveika mityba / "LUCKY DAY" - už prieš
2016-05-25 12:18:19
šiandien lygiai savaitė, tai numečiau 2,3kg, aš ir manau, kad antra savaitę svoris kris lėčiau, taip jau visą savaitę laikiausi plano ,dar kai kuriomis dienomis suvalgydavau ir mažiau, praeitą šeštadienį praleidau lucky day, bet šį šeštadienį jau nepraleisiu :) aišku stengiuosi nepersivalgyt ir neprivalgyt daug saldžiai, nes labai mėgstu saldumynus :)
2016-06-02 13:53:40
Nežinau, bet ta Lucky day mane išmuša iš vėžių. Laikausi 6 dienas mitybos plano, o 7 dieną leidžiu pasimėgauti tik tuom ko labiausiai norisi. Neatrodo, kad tą dieną valgau labai daug, bet po tos dienos dar rekia 3-4 dienų, kad mano svoris sugrįžtų į tokią būseną kaip prieš Lucky day :( Matyt, reikia daugiau save apriboti.
2016-06-08 13:48:41
Šiandien mano lucky day, (pirmą praleidau. o antrą mažai ką leidau sau suvalgyt, laikiausi mitybos plano ), pas mane lucky day yra šeštadienis, tačiau šiandien yra bendradarbės gimtadienis, tad ją perkėliau į trečiad. Pasiilgau jau kitokio maisto, ypač saldumynų :) tik pažiūrėsim kiek ryt bus +kg, po tokių vaišių.... :(
2016-06-08 16:03:06
Aiskiai yra paaiskinta kodel reikia cheat dienos ir, kad nereikia saves riboti. Kazkodel visada atsiranda kazkokiu super mamyciu ar super teveliu bandanciu irodyt savo tiesa. Jus skaityt nemokat, kad tokias temas kuriat ir komentuojat.?
2016-06-08 18:22:26
kam nepatinka tas tegu ir neskaito ... :)
2016-06-08 18:22:32
kam nepatinka tas tegu ir neskaito ... :)
2016-06-08 18:29:28
mieli kilo nariai, nesipykstame!

sarunasbru-noreciau pamineti, kad pagal kilo mitybos plana cheat day nera butina, galima pasirinkti mitybos plana ir be jos. tad kiekvienas iesko Savo plano!
man asmeniskai cheatday labai padejo , bet tikrai yra ir bus nariu kurie elgsis kitaip-taip kaip jiems sako ju paciu organizmas ir nuojauta.

vienos tiesos nera! tad gerbkime vieni kitus. cia mes esame kad vieni kitus palaikytumem ir atrastomis tiesomis dalintumemis. o uz save esam atsakingi tik mes patys.

peace!
2016-06-08 18:58:13
Ačiū Piešiny :) taip nėra čia ko pykti (aš ir nepykau :)), paprasčiausiai esu dar neseniai ir ieškau, žiūriu kas man geriausia, dalinuosi savo mintimis..... norisi kartais jau viską mesti..., bet paskui paskaitau jūsų forumus ir taip pasisemiu motyvacijos siekti toliau savo užsibrėžto tikslo :)
2016-06-16 15:53:52
taip, aiškiai yra parašyta apie lucky day ir man patinka kas ten parašyta, bet norint siekti savo tikslo nesinorisi "buksuoti" ant to paties svorio. Kol kas nepastebėjau čia supermamyčių :/
2016-06-16 15:59:23
Po lucky day psichologiškai yra sunku matyti padidėjusį svorį, bet kaip man patarė kilo.lt konsultantai, kad tas mano tikrasis svoris būna kaip tik prieš lucky day ir jis būna kiekvieną savaitę vis mažesnės. Tad tik nepraraskite valios, viskas įmanoma :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS