Mityba / Sveika mityba / "LUCKY DAY" - už prieš
2015-09-26 21:28:53
Aš tik "UŽ"! Turiu draugus, kurie labai mėgsta skaniai gaminti, o ir vyno išgerti norisi... Užtenka, kad kitom dienom sėdžiu su vandens buteliuku ar kilo kokteiliu, kai jie picas šveičia. Ir kas keisčiausia, kad pradžioj man dar norėjosi ir pikta buvo, o dabar jau visai nebe! Užtat per lucky day nusiperku sau to, ko norisi, pvz. kruasano su migdolais :) Ir valgyt dažniausiai negaminu. Išeinu į restoraną, kad ir viena. Arba draugai prigamina kepsnių ir pyragų :)
Pradžioj panika ėmė, kad svoris labai pakildavo po lucky day, bet supratau, kad po trijų dienų jis jau būna toks pats, kaip prieš, o paskiau dar ir pakrenta. Tikrai nesiruošiu jos atsisakyt :)
2015-09-27 07:56:07
ar skanus tas kokteilis?:) man šnd lucky day, dar nežinau, ką valgysiu...
2015-09-27 14:15:58
Nu kad toks sintetinis, kaip ir viskas, kas nėr natūralu... Bet gi ne dėl skonio geriamas...
2015-10-04 11:20:50
šnd mano lucky day dariau kokteilį: mangas, riešutai, vanduo, datulės...
2015-10-11 20:18:55
Asmeniškai man tai "Lucky day" padeda patenktinti maisto viskokius norus, kurių negaliu patenkinti paprastomis dienomis. O beje kilogramai ir toliau krenta, taip, kad tikrai esu UŽ. :)
2015-10-12 08:29:23
oi ,am visas savaitgalis buvo lucky day, tai..pora kg priaugau:( na, bet nieko... susisgriežtinsiu, šiaip tai esu už tokias dienas
2015-11-17 16:38:17
Tikrai esu UŽ Lucky Day.
Vien morališkai kartais lengviau iškęst visą savaitę, kai žinau kad labai norimo patiekalo galėsiu paragaut visai neužilgo.

Taip pat su laiku pastebėjau, kad netgi ir per lucky day jau susiformavo tam tikras įprotis:
pirmąjį savaitgalį (mano lucky day yra šeštadieniais) priskimšau visko ko tik galėjau ir norėjau. antrą savaitgalį panašiai - gal kiek mažiau. tačiau jau trečio savaitgalio metu pradėjau nebenorėt prisivalgyt tiek skirtingo maisto. pradėjau tinktis šiek tiek lengvesnį maistą, automatiškai pasirinkau norimo dydžio porcijas, nuo kurių nesijaučiau apsunkus.

Lucky day gerai ne vien tam kad pavalgyt saldumynų ar dar kokio kito visos savaitės metu draudžiamo maisto, bet ir geras įpročių matuoklis :)
2015-11-20 17:33:50
Kiekvienam pagal galimybes, Šiaip ar taip - vistiek nepakenks :)
2015-11-22 09:53:59
Sveiki! Ką gi, šiandien išaušo pirmas rytas po lucky day... Tai buvo pirmas kartas per beveik du mėnesius,kol aš esu čia,narystėj.Gal būčiau ir nesidariusi tos dienelės, bet svoris apstojo kristi,ėmė svyruot į abi puses, tad pabandžiau,matysiu dabar,ar nauda,ar žala konkrečiai man bus. Nuo ryto savijauta nekokia,veidas patino, išvada,kad valgiau netinkamą maistą.Aišku,patenkinau savo norą,užvalgiau bulvinių vėdarų,bulvių su kefyru,ko buvau laabai pasiilgusi. Svarstyklės nuo ryto šoktelėjo aukštyn kaip pasiutusios!!! Nagi,nagi,o kas toliau? Dabar laukiu,turiu ką veikti su vandenėliu priešaky...
2016-01-15 11:40:31
UŽ Lucky Day. Galetu ir nebuti meniu man patinka ir vien del to ,kad gali pasikeisti maisteli.Aciu .
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS