Mityba / Sveika mityba / "LUCKY DAY" - už prieš
2015-06-15 21:39:17
Aš jau turėjau 2 lucky day. Per pirmą tokią negalėjau visai atsipalaiduoti, nors kišti man tikrai nesinorėjo ištisai. Per antrą dieną buvo lengviau, tik tiek kad va atrodo viską saldžiai valgysi...na, tiek kiek galvoj, nebeišeina realiai sukišt :D sūrelių, kuriuos visad valgiau savaitgaliais, nebesuvalgau nė vieno, atiduodu dukrai arba vyrui :) kitą kartą jau nebepirksiu...kavą per šį laiką pripratau gert be cukraus...tai ir per lucky day nebenoriu kavos su pienu ir cukrum :D ir paskutinę dieną kapojau picą su vynu ir buvo taaaaaaaaaaip skanu...toks džiaugsmas...nes žinau,kad tik retkarčiais ją valgau ir ta akimirka smagi. O įdomiausia, kad svoris gal šiek tiek ir pakyla, bet po kitos dienos vėl griežtos mitybos grįžta į vadžias iškart :) tad džiaugiuosi ir mėgaujuosi lucky day :)
2015-06-17 11:16:48
As net per ,,Lucky day'' negristu prie senu iprociu, prisikimsti kiek telpa, arga kimsti saldumynus saujom :) kazkaip pripratau prie sveikos mitybos ir net nesinori deti blogio i pilva :) :) patinka matyti rezultatus, tai tiesgiog ir nenoriu sugadinti visko. :) Zinoma leidziu suvalgyt sau saldaini ar koki deserciuka, bet likusia dienos dali valgau sveika maista :) o tiems kam sunkiau sekasi su mityba, ,,Lucky day'' yra tiesiog tobula diena. AS UZ! :)
2015-06-27 09:53:33
Nors narė esu ir neseniai, kadangi mėgstu pasmaližiaut pasirinkau "Lucky day". Bet jai atėjus ir toliau stengiuosi palaikyti sveiką mitybos ritmą, nes suvokiu jei atleisiu vadeles nepasieksiu norimų rezultatų. Tačiau neįsivaizduoju vasaros be ledų, dievinu šį desertą. Tai tiesiog vieną dieną savaitėj leidžiu sau pasimėgaut jais. Na tik kalba jau eina nebe apie grietininius su visokiais pagardinimais, bet apie vaisinius ledus :)
2015-06-27 14:52:52
Turėjau "lucky day" kol kas tik vieną kartą ir sąžinė neleido per daug prisikirsti. :) Suvalgiau spurgą, suši ir bulvyčių fri, o kitas maistas buvo visiškai "sveikai". Pagal mano skaičiavimus, tą dieną kcal gavau maždaug tiek, kiek nesilaikydama dietos ir turėčiau gauti.
2015-07-03 15:14:43
Man po lucky day pakilo svoris ir tik baigiantis savaitei vėl susinormalizavo. Atrodo ir neprikimšau, bet matyt suveikė :) Šį sekmadienį būsim gamtoj, tai žiūrėsim kaip čia seksis.
2015-07-07 15:14:43
nežinau, aš tai stengiuosi nesiparinti per tą lucky day. Net jei svoris pakyla kažkiek, esmė, kad kitą dieną grįžtu prie normalių įpročių ir žinau, jog tiek, kiek svėriau prieš tai nebesversiu tikrai :D aš jau turėjau 4 lucky day. jų buvo visokių, vienomis valgiau visko ko tik norisi ir vyno gėriau, vieną LD tik ledų ir koldūnų suvalgiau, visa kita plius minus įprastai. Bet kuriuo atveju žiūrint į tą visą laikotarpį, svoris vis tiek krenta labai gerai. Man ta lucky day puiki motyvacija sunkiom akimirkom :) o kai ji ateina, tai jau žiūriu pagal situaciją :)
2015-07-08 22:26:53
Manau,kad pries.;))
2015-07-14 11:24:01
Kol kas labai už, nes reikia leisti sau pasidžiaugti, atsipalaiduoti ir turėti tokią dieną be apribojimų. Kol kas irgi turėjau 4 laimingas sukčiavimo dienas, per kurias mityba tikrai nepriminė sveikos, bet svoris padidėja tik tam kartui, o kadangi sveriuosi dieną prieš tokius pasukčiavimus, tai per mėnesį nukrito beveik 7 kg. taigi bent man tokios dienos nekenkia ir esu 100 % už, bet juk visi esame skirtingi :)
2015-07-14 15:05:45
Active, 100porc. agree!!! Mažiau nervintis, daugiau mėgautis gyvenimu!
2015-09-26 19:09:48
Aš už, nes gali jei nori leist sau nukrypt nuo kasdieninio valgiaraščio, o jei nori, gali maitintis sveikai.Nėra įtampos.Man kai ateina ta diena, visai nesinori kitokio maisto, tik galima mažiau ruošt .Šiaip ir laiko vis neliko galvot ką čia skanaus suvalgyt.Nepraėjo nė mėnuo, o jau 7 kg nutirpo :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS