Mityba / Sveika mityba / "LUCKY DAY" - už prieš
2014-12-16 14:00:51
Teisingai per Lucky day reikia atisipalaiduoti. Čia kaip pasakyta sekmadienis - nedirbk, tai lucky day - nesilaikyk dietos :D
Asmeniskai man tai nesudaro didelių problemų dietos laikymasis, tik gal daugiau tenka laiko praleisti gaminant viską. bet lucky day laukiu kiekviena kartą. :)
2014-12-16 16:42:35
Aš už "laimingą" dieną. Tą dieną jaučiausi laiminga, kad galėjau išsikepti taip mėgstamų bandelių:-). Aišku savaime, kad 300 g. paaugau, bet manau, kad tai nereikia sureikšminti, nes ruošiuosi čia būti pusę metų, tikrai pasieksiu savo tikslą.
2014-12-16 18:19:19
žinoma už! tačiau didžiausia problema ta, kaip atsilaikyti nuo didelių saldumynų dozių :D
mama yra bandžiusi tokią dieną, tačiau ilgainiui pradėjo augt svoris, nes per laimingąją dieną, buvo stipriai persivalgoma.
2015-01-05 11:41:10
Tiems, kas sąžiningai laikosi kilo.lt meniu programos, tai Lucky day tikrai neišmuša iš vėžių... Jums suskaičiuota, jog skrandis į normalų dydį susitraukia per kelias savaites nuo dietos pradžios. O tai reiškia, jog per daug "Lucky" maisto tikrai netilps.... :) Bet vienas-kitas "griekas" dar niekam nepakenkė..... :)
2015-01-05 18:53:01
"Lucky day" - manau, kad geras sprendimas nors truputėlis atsipalaiduoti tiek sielai, tiek kūnui. Juk būna, kad būten tomis dienomis daugiausiai gimtadienių, švenčių (tarkim sekmadienį)...keista būtų, jei draugai pradėtų žiūrėti į burną, "ką būtent dedi", ir šiaip, Juk torto gabalėlis niekados nebus įtrauktas į "sveikos mitybos planą" :D
bet ir tai, jei sieki tikslo, reikia mokėti sau "pasidaryti Lucky day", kad rytoj nereiktų gailėtis...o paskui vėl "kimbi į darbą visas 6 dienas "...čia mano nuomonė.
2015-01-05 20:48:13
Aš visiškai sutinku :-)
2015-01-17 21:20:54
turiu puikią idėja "lucky day" - išbandyti kilo.lt receptus, kurie nėra itraukti į "dietą" + dar pyragą išsikepti... gerai, kad pašonėje vyras yra, kuris padės "ragauti" :D
2015-01-30 17:21:35
As uz, tikrai motyvuoja, ir gerai jautiesi, kad jei kazko atsisakai siandien galesi pvz sekmadieni valgyti. Tada ir i kavine gali iseiti ar dar kur. ir lengviau psichologiskai, nei galvot va sito jau tikrai niekada negalesiu valgyti
2015-06-13 21:36:14
man ta diena viską išreguliuoja ,nežinau ką kišt į burną ir norisi kuo greičiau vėl valgyti normaliai
2015-06-15 12:17:31
Tiesa, jog galiu valgyti ką noriu ir kiek noriu mane išveda iš pusiausvyros. Skrandis susitraukęs, bet galva vis sako -valgyk valgyk. Vakar turėjau tokią dieną, pavalgiau kavinėje, seniai išbandytoje, maistas puikus, bet pilvas vis tiek suskaudo :( Kitą kartą nesistengsiu kimšti to kas skanu. Man turbūt to nelabai reikia
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS