Mityba / Sveika mityba / "LUCKY DAY" - už prieš
2014-10-15 16:53:03
mane lacky day visiai išmuša iš vėžių ir tada labai sunku vėl grįžti į doros kelią. Geriau jos nebūtų :)
2014-10-15 19:37:08
Nezinau, o man tai puikiai. As su nekantrumu laukdavau sios dieneles. Odabar viskas naturaliai ateina ir praeina :)
2014-10-26 15:33:41
Už! Juk pasitaiko atvejų (galbūt ir ne visiems), kada mūsų organizmas iš tikrųjų reikalauja tam tikro patiekalo, ar tarkime kažką ypatingai mėgstame.. :) ši diena leidžia lengviau išlaikyti pusiausvyrą ir nepaslysti kitomis dienomis..
2014-10-27 14:01:39
Man ta diena patinka, gali sau leisti net saldumynu :)
2014-12-15 19:04:19
Nežinau, gal todėl, kad tik neseniai pradėjau, bet man per "Lucky day" jaučiasi toks susikaustymas, labai noriu pasiekti rezultatų ir nesinori po savaitgalio pasisvėrus pamatyti, kad nuėjau į pliusą... :))
Tai kolkas po labai nedaug paskanauju, tai ką labai mėgstu, bet netinka kiekvienos dienos mitybos planui. Labai stengiuosi vengt net tą dieną saldumynų, kad neišklysčiau iš doros kelio :D
2014-12-15 21:19:04
Juk yra parašyta, kad "Lucky day" jūsų nenutolina nuo tikslo, po po jos organizmas tik dar intensyviau degina riebalus.. :) Aš tai per tą dieną (šeštadienis) valgau kiek telpa, ir viską ką noriu ir kiek noriu - Mc Donald's, cepelinus, ir tt. ir tas poros šimtų gramų svorio pakilimas po savaitgalio absoliučiai nieko nepakeičia, nes jis tuoj pat vėl nukrenta. Pažįstu kelis žmones, kurie tikrai labai gerų rezultatų yra pasiekę sporto salėje, o "Lucky day" daro visą savaitgalį ir tik darbo dienomis grįžta prie sportinio rėžimo. Taip kad manau kad tokia diena ne tik kad nekenkia, bet dar ir padeda numalšint kitokio maisto norą, ko pasekoje kitomis dienomis būna daug lengviau laikytis mitybos plano :)
2014-12-15 21:21:13
O rezultatai juk ateina ne nuo to, kad vieną dieną nepavalgai (juo labiau kai gali), o nuo to kad kryptingai ir ilgai sieki tikslo :) Taip kad geriau apsišarvuoti kantrybe ir siekti rezultato, negu tikėtis kad nuo vienos "sutaupytos" dienos kažkas pasikeis :)
2014-12-15 21:40:31
Man patinka "Luky day", nes būtų sunku ilgą laiką laikytis nustatyto mitybos režimo. Juk kartais norisi saldumyno kokio ar patiekalo, kurio negi valgyti pagal mitybos planą. Man tai kaip prizas už visos savaitės sąžiningą mitybos plano laikymąsi. Tą dieną valgau šokoladą ir kitus skanėstus, kartais ir pica pasilepinu. Kitą dieną po "Lucky day" be problemų grįžtu į įprastą mitybos režimą.
2014-12-16 11:05:53
Tai būtent, juk neištversi metus ar daugiau laiko vien tik valgydamas vištieną su ryžiais.. :)
2014-12-16 12:39:53
Taip, tikrai skaičiau, kad reikia pasilepinti. Gal kiek per daug save spaudžiu ir dėl to taip kontroliuoju.
Ačiū už pasisakymą TadaiR ir Laime, manau, jūsų tiesa ir man reikia pasistenkti "atsipalaiduoti" per "Lucky day".
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS