Mityba / Sveika mityba / "LUCKY DAY" - už prieš
2014-10-02 01:12:38
Įdomu būtų sužinot nuomones dėl "Lucky day" - ką manot apie šią avantiūrą? Daugiau žalinga ar naudinga siekiant užsibrėžto tikslo?

Pats asmeniškai neturiu tokios dienos, nes manau, kad išmuštų mane iš ritmo... Jei jau "pachaltūrinau" su maistu kurią dieną, geriau tiesiog dienos įvertinime pažymiu - blogai/vidutiniškai :)

2014-10-02 07:31:42
As tai labai dziaugiuosi turedama sia diena, taciau manau visur svarbu saikas. perpratau maitinimo rezimo principus ir net per lacky day stengiuosi tureti 5 kartus maisto laiku, kaip ir paprastom dienom, taciau per pietus leidziu sau kitoki maista, kurio ta savaite pasiilgau, bet kiekius riboju, kalorijas paskaiciuoju ir ne ka te issimusi is to grafiko ir psichologiskai lengviau kad gavai ko nori:)
2014-10-02 07:37:30
Lucky day - labai gera diena, nes ji daugeliui iš mūsų leidžia būti psicholigiškai ramesniems, kad va kai ateis mano lucky day galesiu atsiplaiduoti, visko prisiryti, žodžiu laisvė, bet ištikrųjų tiesiog fiziškai negali privalgyti per vieną dieną tiek nesveiko maisto, kad jo poveikis būtų, kelioms dienoms į priekį, o emociškai nusiramini, kad ir Tau pačiam galima valgyti viską, kaip visiem aplinkiniam, plius tai skatina visą savaitę griežtai laikytis rėžimo, kad vėl galėtum džiaugtis laisvadieniu.
2014-10-02 11:16:31
Manau, kad Cheat Day geras dalykas, tik zinoma nereikia ja piknaudziauti. Jei 6dienas per savaite valgai sveikai ir septinta diena ryji vien cepelimus, hamburgerius ir t.t. tai manau i gera tai neiseis :) As uz Cheat day tokia, kad viena, max du patiekalus suvalgyt nelabai dietinius... Pvz pietums kokia picute, o likusia dienos dali manau vistiek reiktu nepaleisti rezimo. Ypac nepamirsti vandens
2014-10-02 13:22:18
Žinot kai pagalvoji, kad tau pusę metų (geriausiu atveju ) bus negalima valgyti šokolado, bulvių, blynų, torčiukų...tai " Sėkminga diena" tiesiog išsigelbėjimas , sakyčiau daugiau moralinis, kad tau irgi galima...o kai nevalgai visą savaitę tokių dalykėlių tai po to kažkaip atpranti savaime... Aš kol kas už "Sėkmingą dienelę" , o vėliau bus matyt...
2014-10-02 14:45:58
"cheat day" čia ne šiaip sau kilo.lt gudrus sumanymas, kad pagerinti žmonių emocinę savijautą (nors šitas irgi geras tikslas). Dauguma fitneso sportininkų laikosi cheat meal taisyklės, t.y. kartą per savaitę ar kas 3 dienas (priklausomai nuo dietos), suvalgo vieną ar porą didesnio kaloringumo patiekalų, kad išmušti hormoninę pusiausvyrą iš badavimo režimo. Kai žmogus nuolat gauna sumažinta kalorijų dozę, jo organizmas greitai prisitaiko, t.y. pradeda mažėti hormono leptino koncentracija kraujyje, dėl to lėtėja skydliaukės veikla (, mažėja hormono tiroksino, dėl to suletėja metabolizmas), didėja fermento lipoproteinlipazės koncentracija kraujyje (dėl to kaupiasi riebalai), t.y. organizmas prisitaiko prie mažesnių kalorijų dozių (ruošiasi sunkiems laikams). Didesnio kaloringumo maisto dozė ar kelios išbalansuoja hormono leptino adaptaciją, taip išvengiamas bado atsakas. Bet cheat meal neturi būti pokas čipsų ar visa šeimyninė pica, nu proto ribose :)
2014-10-02 23:02:56
Prieš kiekvieną Luky day aš sau pažadu, kad neapsivalgysiu ir laikysiuosi plano. Bet tai išsikepam pyragą, tai picą, tai kokia antį, ar bulvinių blynų, ir.... Neskaitant, kad Luky day be ledų porcijos ne luky day... :))) Bet pastebėjau super gerą tos dienos dalyką- vakarop WC tampa geriausias draugas. Nežinau kodėl, bet labai smagu kai taip išsivalai. Nes turiu su tuom problemų, ir nepadeda nei vandens gėrimas (nors dabar nebeišgeriu jo tiek kiek reik), nei dar kokios nors gudrybės. Man jau seniai padėdavo geriausiai tokiais atvejais šokoladas ar saldumynai. Taigi aš už....
2014-10-03 01:28:59
Man tas pats. Varskyte, vistiena niam niam :D
2014-10-03 21:05:11
Mane si diena visad labai ismusa is veziu ir po to buna pora labai sunkiu dienu, kai norisi nors kasniuka pasukciauti. O ir sazine neretai pyksta po tokios dienos. ilgiauniui randi milijona priezasciu pakeisti cheat day is pvz sekmadienio i penktadieni, nes tuo metu gimtadienis, draugu susitikimas ar pan, o dar kita savaite jau ir dvieju tokiu dienu norisi. Mane cheat day veda is kelio, todel jos nemegstu. apsisprendziau tokia diena tureti tik karta i menesi, jei bus ypatinga proga, dar viena kazkuri savaitgali arba be jo...
2014-10-15 16:22:43
Aš dar čia labai naujokė, bet pasiėmiau galimybę pasukčiauti. Kol ji dar neatėjo, nelabai norisi prisivalgyt ir 'sugadint' viską. Bet smagu turėti galimybę, jei prireiks, bent jau nesijausiu prasikaltus ar išdavus planą :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS