Mityba / Sveika mityba / Daugiausiai vandens 1-os dienos puseje
2015-03-19 20:37:20
aciu cihita kad paguodei jog reikia laiko prisijaukint vandeni, as cia trecia savaite bet dar geriu ji per prievarta tiesiog sleikstu ,tikiuosi kad pamilsiu ji }
2015-03-22 22:03:15
Sunku suvokti, kaip vanduo gali būti šleikštu, bet matyt, taip būna. O liūdna, nes tai vienintelis mums būtinas skystis, be kurio gyventi yra tiesiogine prasme neįmanoma.
Siurbčiokit po nedaug ir ištisai, bet būtinai. Pažįstu žmonių, kurie svorio numetė vien tik šį įprotį išsiugdę - be jokių dietos pokyčių ar sporto :)
2015-03-23 18:49:22
Labas visiems rašantiems. Perskaičiau visas žinutes dėl problemų kai reikia iėgerti nustatytą vandens kiekį, man atvirkšitinis variantas, vandens nustatyta norma 2 litrai, o aš jo išgeriu 3 litrus ir dar gerčiau daugiau, bet tada valgyti visai nesinori, o valgyti reikia 5 kartus, kažin ar nieko tokio, kad vandens išgeriu daugiau nei nurodyta.
2015-03-23 21:47:11
Esu klaususi dietologės, nes man taip pat - neskaičiuoju, kiek, tikrai nesižymiu, bet pagal buteliuko pildymą ir visišką priklausomybę nuo jo, žinau, kad mažiausiai 3l. Dietologės atsakymas buvo, kad kuo daugiau geriame, tuo labiau valome organizmą, tad pirmyn.
Tiesa, vėliau skaičiau visokių nuomonių, neva per daug vandens - dar blogiau nei per mažai. Bet čia reikia tikrai gero pasikaustymo žiniom, kiek tas per daug, o galų gale, čia kaip su viskuo - kiek visažinių, tiek nuomonių. Manau, kad, jei troškina, tai ir gerk. Negi dabar laikysies dietos nuo vandens :))
2015-08-13 08:58:52
kol perskaičiau tuos keletą lapų jūsų minčių- ramiai išgurkšnojau apie 300 ml vandens. mano norma nemaža- 3700 ml vandens.
geriu nedideliais kiekiais ir labai daržnai. Kažkur skaičiau, kad skrandis per valandą gali apdoroti apie 200 ml vandens, visa kita tranzitu pašalinama iš organizmo,- išsysiojama. todėl laikausi to principo- dažnai, po truputuką....
2015-09-09 21:02:32
o per didelis kiekis vandens ''neisplaus'' is organizmo vitaminu ir mineralu?.... :)))
2015-09-12 14:09:38
Gali tik smegenis isplauti :DDDDD, nemanau gauname subalansuota maista, man near problem isgerti vandenuka
2015-09-14 20:47:57
Sveiki,
3 litrai nera blogai, bet jei isgeriat daugiau negu 5 litrus patenkate ir rizikos grupe. Yra atveju kurie mire nuo vandens pertrekliaus, ypac daznai pasitaike begimo maratonuose.
2015-09-21 19:01:49
Daugoka išgerti 3l.. 2 dar dar. Ypač darbe gerai gurkšnojas. bet būnant namuose jau sunkiau..
2015-09-28 09:35:46
mano rekomenduojama norma 3900, bet tiek neišgeriu, daugoka..., bet kol svoris normaliai krenta, tai nesirūpinu per daug
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS