Mityba / Sveika mityba / Daugiausiai vandens 1-os dienos puseje
2015-01-27 21:23:23
Nurodomą vandens kiekį išgerti problemų nėra, bet kuo daugiau vandens geriu, tuo daugiau valgyti noriu, tada organizmas pradeda stresuoti ir sukiai tvarduosi.
2015-02-11 09:32:20
Aš iki pietų meto darbe išgeriu visą butelį 1,5 l vandens nejučiom net. Po to dar lengvai išgeriu likusį kiekį. Šiuo atžvilgiu man problemų nekyla. Tik savaitgaliais, kai būnu namuose, sunkiau tiek vandens išgerti.
2015-02-17 06:22:41
Mano kiekis 2,2 l. Darbo dienom išgerti tikrai nesunku. Aišku savaitgaliais sunkiau, bet stengiuosi kuo daugiau, keičiu arbata, bet turbūt reikalingo kiekio neišgeriu, bet labai dėl to savęs negraužiu :) organizmas pats žino, kiek jam reikia, jei nesinori gerti, vadinasi ir didelio poreikio nėra ;)
2015-03-11 18:11:12
sveiki,man reikia isgerti 2800ml ,ziuriu kad kitiems dar daugiau ,iki atejimo i kilo.lt beveik negerdavau vandens ,vasara gal daugiau o taip tai isvis netroskina geriu per didziausia prievarta kad reikia.Paskaiciau patarimus kaip jus geriate,gal dar kas galetu koki zodeli kaip prisijaukinti vandeni?
2015-03-11 22:45:34
Vandens ir man nesiseka gert tiek,kiek reikėtų. Gas kas turit gerą. Kokį patarimą ar paslaptį,kai per dieną bent 2l vandens išgert? :)
2015-03-12 09:36:41
Ir aš darbe išgeriu 2L, namie sunku...
2015-03-15 09:22:08
mano kiekis taipogi 2,8 l.siandien pirmoji diena,vakar buvo lucky day;) startavau 5dieni. vandens kiekis labai gasdina bet pasinaudosiu gertuves bei priminimo patarimais.
2015-03-18 12:08:36
manau,kad tiesa,bet man daugiau vandens išsigeria antroje dienos pusėje,nors tai nieko gero..
2015-03-19 10:06:24
Žinau, kad jei jau pajauti troškulį - prasidėjo dehidratacija, reikia nuolat gerti, kad taip nebūtų. Iki šios išgeriu 2 l vandens kasdien, nėštumo metu reikėjo gert 3 l. Dabar laukiu planų, įdomu kiek nustatys :)
2015-03-19 11:01:12
Kai įstojau į kilo.lt, aš irgi dejavau, kad negaliu išgerti vandens nustatytą kiekį. Pagyvenusi čia 3 mėn. galiu pasakyti, kad be vandens neišgyvenčiau:-). Aš jo noriu nuolat, mane nuolat troškina, man jo reikia labiau nei maisto :-). Per parą išgeriu visą normą ir dar daugiau, net naktį aš noriu gerti. Taigi jį reikia tik prisijaukinti, o paskui jis tavęs jau nebepaleis :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS