Mityba / Sveika mityba / Daugiausiai vandens 1-os dienos puseje
2015-01-07 18:52:11
PO mėnesio taip dažnai nebevarstysi:-)
2015-01-07 20:13:51
Sveikos. Taip, tikrai, kažkur po menesio nebebus dažno lakstymo į Wc. Pradžia sunkiausia. O del "mineralinio buteliuko" ant stalo (kaip žadintuvas) puiki mintis :)
2015-01-13 13:36:07
oho.. nesitikėjau,kad rasiu bendraminčių.. Šiaip palyginus atrodo ne toks ir didelis tas skaičiukas 2,3 litro.. Bet vakar (mano pirmoji diena) sugebėjau tik šiek tiek daugiau nei litrą išgert...bet jau galvojau, kad teks tualete apsigyvent :D
2015-01-13 19:51:47
Na aš neturiu didelės bėdos su vandeniu, žinoma kartais pamirštu išgerti, bet šiaip per prievartą nereikia gerti. Va šiandie visą dieną laksčiau iš vienos vietos į kitą ir neturėjau vandens, tai kamavo toks nenumaldomas troškulys.. grįžus namo iš karto puse buteliu išmaukiau :D
Aš kažkaip iš puodelių, stiklinių ar gertuvių nemėgstu gerti, nes nekontroliuoju išgeriamo vandens kiekio.. Turiu butelį nuo mineralinio (1,5l), tai žinau, kad man reikia išgerti du tokius buteliukus. Pirmąjį stengiuosi išgerti iki 16 - 17 val., o kitą geriu iki pat ėjimo miegoti :)
O citrina vandenį galima pagardinti ar čia jau skaitysis negrynas vanduo ir jo išgertas kiekis nesiskaitys? :)
2015-01-21 23:42:30
mano nurodoma norma 3.7l, laisvai suvartoju. bet aš vandenį tokiais kiekiais jau ir seniau gerdavau:) pradžioj į wc varydavo žiauriai, dabar lyg ir mažiau. šiaip ryte tik atsikelus 0.5 stiklinė, vakare 0.5...lieka 2.7, o tai tik 5 stiklinės su trupučiu per darbo diena :)
2015-01-23 13:27:49
Nežinau kaip jums, bet pavyzdžiui man tikrai nesunku išgerti normą vandens 2600. Aš tiesiog prieš kiekvieną valgį išgeriu dvi stiklines vandens. Kadangi valgyti reik penkis kartus, tai man tiesiog idealus grafikas gert vandenį.
2015-01-23 18:41:22
Man tai 2,3 litro bet atrodo, kad sekasi :). Iš ryto stikline su trupučiu medaus ir citrina pusvalandį iki pusryčių. Tada gertuve su litrų pagardinta citrina ir į sporto klubą, o vakare litrą arbatos pasidarau stikliniame, permatomame arbatinuke, kokios žalios ar baltos ir pirmin.....
2015-01-27 09:24:22
Vandens rekomenduojamą 2.5l kiekį be vargo išgeriu darbo dienom. Sunkiausia man savaitgaliais. Ką patartumėt? Kaip jums pavyksta ir savaitgaliais gerti vandenį?
2015-01-27 09:29:56
Slimline, savaitgaliais ir man vandens sunku tiek vandens išgert. Tačiau pastebėjau, kad legva žaliąją arbatą gerti - tai dažniausiai užsipilu arbatinį ir pasistatau prieš akis - dažniausiai be kokių 2-3 arbatiniu per dieną neapseinu :)
2015-01-27 09:58:08
Vanduo..
pas maneirgi berods 2.3 l mityboje nustatyta nu bet nebezinau nei ku daryt.. nors imk ir prisirisk bambaliukaprie kaklo arba nesiok visur kaip rankinuka su savim... :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS