Mityba / Sveika mityba / Daugiausiai vandens 1-os dienos puseje
2014-09-30 17:51:12
Sveiki! :) Daug girdejau, kad daugiausiai vandens kiekio reikia isgerti pirmos dienos puseje. Ka apie tai manote?
2014-10-24 19:54:48
As tai niekaip saves negaliu priversti rytais gerti. Dienos metu isgeriu tai kavos, tai arbatos, tai vandens gurksteliu, net negaliu ivardyt kiek kartu, bet tikrasis vandens apetitas mane aplanko butent vakare, mazdaug 19 val. Geriu godziai ir daug, vienu kartu galiu isgerti 1-1,5 l vandens. Sakoma, kad reikia gurksnoti po truputi ir neskubant - viska ta as suprantu, bet organizmas daro atvirksciai. Nezinau kaip su tuo susitvarkyt. Man perdien reikia isgerti 3900 ml vandens, bet is jegos iseina 1-2 l perdien...
2014-10-25 17:04:33
Laba ;) Vieną vasaros dieną, prisimenu, išgėriau 5 litrus vandens, net pati stebėjausi, nes nei sportavau, nei buvo labai karšta, tiesiog žiauriai troškino. :D Man pačiai, šiaip nesunku per dieną išgerti ~3 litrus :) Labai gerai, kai priminimą nusistatai ;)
2014-10-27 18:56:15
reikes irgi pasinaudoti "budylnyku"
2015-01-06 18:33:07
Aš negaliu išgerti nustatytą kiekį vandens. Geriu priverstinai. Ką daryti? Gal kuo nors jį paskaninti? Dabar žiema, šalta ir .....netroškina:-(
2015-01-06 18:45:39
sveiki, stengiuosi vandenį gerti tiek, kiek nustatyta pagal kūno masę. Ttiesiog prisipilu į gertuvę ir pirmyn gurkšnodama.
Dar kartais truputėlis pasišildau, nes koks malonumas gerti ledinį vandenį? Vandenį geriu iš čiaupo, nes Lietuvos vanduo tikrai yra geras (pasak ekspertų). O iš gertuvės geriant tikrai žinai kiek sugeri...Iš pradžių gali tekti kaip reikiant palakstyti į WC, bet paskui organizmas prisitaiko, ir nebereikia taip dažnai lakstyti.
sėkmės viesiems, prisijaukinant vandenį :)
2015-01-06 18:59:12
Stengiuosi ir aš, pilu į gertuvę, bet..... vistiek neišgeriu. O turėčiau 2600. Na puse išgeriu, o kaip supilti likusį kiekį? :-)
2015-01-06 19:22:40
Na su vandeniu matau cia ne man vienai beda, as irgi ne is tu kurie daug geria, bet nuo siol meginsiu prisipilti nustatyta kieki ir gurksnot prisiminus :)
2015-01-07 10:52:10
na man su vandeniu irgi reikia susidraugauti:) dirbu sėdimą darbą biure, tai darau paprastai: ant stalo laikau pilną vandens 1,5 l talpos butelį nuo mineralinio ir jis man akis badydamas tarnauja kaip priminimas, kad turiu jį vartoti:) Na ir kadangi etiketė nuo vandens, tai ir kolegoms ar lankytojams nekyla papildomų klausimų - juk ne kokia spalvota ar šiaip išsiskirianti dizainu gertuvė ar pan. Tiesa, kartais to butelio "nepastebiu", tačiau tikrai išgeriu daugiau, nei bandyčiau šiaip prisiminus bėgioti su puodeliu prie vandens aparato ar čiaupo.
2015-01-07 17:30:32
Sveiki! Kaip džiugu surasti bendraminčių. Aš tik ką prisijungiau prie kilo.lt, ir tas didelis vandens kiekis mane nustebino.... niekada tiek negerdavau, net jei visas dienos arbatas suskaičiavus..Kol kas nesiseka viso kiekio įveikti, kur tau.. tikiuosi,kad "priminimo buteliukas" ant stalo pagelbės(dekui už ideja), o ir šiaip labai jau nesmagu, kai kolegės kaskart šnairuoja, kai kas pusvalandį varstau toaleto duris:D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS