Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Didysis eksperimentas
2014-09-30 16:58:23
Puikūs norai! Manau, iki 2015 m. vasaros visos (ir visi) mes čia rengsim šortų paradą :)))
Man tai dar tik antroji diena su Kilo.lt, tad kol kas viskas easy, alkio nejaučiu, tik raumenukus (kurie slepiasi giliai po riebalais) jaučiu po pirmosios treniruotės.
Linkiu visiems stiprybės ir kantrybės! :)
2014-09-30 17:52:14
tas raumenuku jautimas, bent jau man, labai malonus :D
2014-09-30 19:44:33
tas malonumas jau trys menesiai, tik klausimas man dabar iskilo, ar visada ji jaucia tiek kas profesionaliai sportuoja :) nes nu ka as zinau kas kar nuo kedes stojantis "dieve dieve" aimanuoti nieko fainaus :)
2014-09-30 21:00:03
as taip nesidraskau
ir manau, kad profesionalams taip nebuna
2014-09-30 21:50:00
Apšilimas ir tempimo pratimai būtini, tada neskaudės raumenų :) Juos skauda nebūtinai, kai daug prisisportuoji, bet kai blogai apšildai. Prieš keletą dienų iš lovos vos prabudusi siekiau telefono ir koją taaaaip sutraukė mėšlungis, raumuo staiga įsitempė, kad net žvaigždutės akyse nuo skausmo pasirodė. Paskui porą dienų koją skaudėjo kaip po geros treniruotės.
2014-10-09 22:56:53
Sveiki,
rasau po ilgo tarrpo.
turiu beda. man kiekviena diena kaip lucky day, o apie kazkoki sporta net nekalbu (traskuciai , sokoladas- stai kaip viskas eina)
vienintelis pliusas - nebegaliu iseit be pusryciu, nes pykina, o anksciau valgydavau tik pora kartu dienoj, is kuriu pirmas valgymas prasidedavo 17 val..
tai net nezinau kaip man toliau eisis, ir bijau, kad skatinantys komentarai nepades, o svoris nekrenta, tik auga,
2014-10-10 00:44:44
Vidute nepasiduok! Pagalvok kodel valgai, kas skatina? Pasidalink su draugem, kad bandai mesti svori bet nesiseka, jos tave geriausiai pazista ir gal mokes 'paspausti' reikiama kryptimi. Nukrypti dienai ar dviem- dar ne pasaulio pabaiga. svarbiausia grizti i vezes. Gal per didelius uzsibrezei tikslus ir tas nuolatinis galvojimas, kaip numesti svori, leme psichologine iskrova... pasistenk galvoti paprasciau, pvz per pirmas dvi savaites gali nenumesti nei svorio, bet pasistengti isivaziuoti i '5 per diena' valgymus, po to dar savaite isijausti i sportavimo ritma, tada mesti svori... Jei ka, rasyk, visos pasidalinsim savo patirtim... :)
2014-10-10 08:01:46
Man labai padeda, kai aš sau kartoju tokias kaip mantras:
"Mokausi mylėti savo kūną"
"Man vis lengviau po truputi keistis"
"Mane veda intuicija. Žinau, ką turiu valgyti ir kaip gyventi"
"Su kiekviena diena jaučiuosi sveikesnė ir stipresnė"

Kartoju tol, kol iš tikrųjų patikiu :) Tiesiog galvok teigiamai!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS