Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Didysis eksperimentas
2014-09-27 22:06:27
Sveikučiai :)

Mano vardas Vida,
Šią programą įsigijau po 17 gimtadienio.

Dienoraštuką pradedu rašyt po savaitės.

mano ūgis 170 cm
svoris (iš pat pradžių) 96,5kg
beje, per savaite pavyko numesti 1,8kg :)

Turbūt čia nėra daug žmonių, kurie myli save ir savo kūną. galiu pasidžiaugti, kad tikrai sau esu simpatiška.

Tai kodėl užsiregistravau čia?
Priežastys tokios:
*mėgstu šortukus ir sukneles, bet gi trinsai kojos, o po to 2 savaites be kelnių vaikščiot negaliu
*mėgstu dėmesį - mano draugės lieknos ir prie jų prieina vaikinai :D
*sunku gražiai apsirengti

Tiesą pasakius, man labai sunku laikytis dietų ar sportuoti, nes labai greitai atsibosta.

Tai tiek šiam kartui.

Sėkmės viesiem !! :)

2014-09-28 11:49:09
Si mityba man tuo ir patinka, kad yra daug pasirinkimu.. manau patiks ir tau. Sekmes :)
2014-09-28 11:50:18
koks grazus tavo amzius ir kokios mazos problemikes susije su kg :) saunuole esi kad jau dabar nori keisti tai kas tau nepatinka. Linkiu daug daug valios. o del demesio nepergyvenk ;) tokio amziaus vaikinai dazniausia patys kompleksuoja prieiti prie stambesniu merginu nes daugumas ju amziaus vaikinu linksta prie kito sudejimo :) islauk savo laiko ;)
2014-09-28 12:06:21
Aciuuu !!!
2014-09-28 21:14:47
Sėkmės, čia viskas įmanoma :) O kokios tavo apimtys dabar ir koks tikslas?
2014-09-28 21:58:21
apimtys:
krutine 114cm
klubai 122cm
slaunis 72cm
liemuo 98 cm
blauzda 43cm
zastas 38cm

Esu is tu zmoniu, kur kai pasakai svori, kiti sako , kad neduotu sitiek.
Mano tikslas vasara nesiot sortukus, o skaiciais - noreciau svert bent 70kg

Aciu, ir visiem kitiem sekmes ir uzsispyrimo :)
2014-09-28 23:22:19
Is tiesu esi jauna, bet tikrai turi 'bagaza'. Tad stiprybes ir kantrybes! Esi su bendraminciai :)
2014-09-29 20:25:01
del sortu atsargiai, as su 92 nesiojau ;)))) chichichi, ir savaji - 9 metai jaunesni vyra apzavejau taip kad...
2014-09-29 22:15:14
Linkiu sekmės :) Aš ir pati prie šio projekto prisijungiau dėl daugmaž panašių priežasčių :)
2014-09-30 15:12:30
Pele, as ir su 96 nesiojau :D tik jie ne iki keliu buvo tai ir trindavos kojytes :DD

Aciu uz palaikyma, sekmes !!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS