Sportas / Sportas / sporto draugų paieškos Vilniuje. Drauge kalnus nuversime ;)
2014-11-25 11:57:31
Sveiki, gal kas nori kartu lankyti sporto klubą? :) (Viršuliškės)
2014-11-25 18:12:09
jeigu lankytum savanorių Impulse, prisijungčiau :) Viršuliškės, deja, netinka:)
2014-11-27 21:40:08
Gal yra kas panevezyje taip laikosi ir sportuoja bandyciau prisijungti
2014-12-08 12:20:41
Sveiki, aš čia atėjau su tokiu nestandartiniu pasiūlymu. Bet tai vis tiek yra sportas ir gan neblogas deginti kalorijas ir palaikyti raumenų tonusą. Gal atsiras norinčių pažaisti skvošą?? Maždaug vieną kartą per sav. Pageidautina, kad būtų mergina ar moteris, bet gali ir vyras:)) ne problemą. Jeigu ką sudomins šis pasiūlymas, papildoma informacija: yra tris vietos: Seb arena, Impuls Kareivių g. ir Ogminos miestas. Pagal kainas visai neblogas yra Impuls variantas, nes kartu gaunasi ir baseinas. įrankius galima nuomoti, galima savo neturėti. Aš nei karto nežaidžiau, bet labai noriu pradėti, Tai gi ieškau kompanijos, nes tai žaidimas dviem.
2014-12-14 12:29:39
...kuo maziau draugu sporto salej tuo geresni rezultatai...:)
2014-12-15 18:05:05
Aš planuoju po naujų metų pradėti sportuoti Vilniaus "Šeipingo" klube. Jau teko ten apsilankyti ir išbandyti grupinius užsiemimus, labai patiko, ir kaina ne tokia didelė palyginus. :)(:
2014-12-18 21:09:48
Man tai patinka ,,Effectus moterų sporto klubas,, :)
2015-04-06 21:44:59
Gal kas lankote VictoriaGym? Planuoju dabar ten abonementa pirkti. Bet gal kas kokiu atsiliepimu turi? Labiau planuoju i grupines treniruotes vaiksciot ir i baseina. Kaip ten su zmoniu kiekiu ir panasiai? Kokias treniruotes rekomendruotumete?
2015-04-06 23:28:20
Gal kas pabėgioti Žirmūnuose? :)
2015-04-17 23:04:23
VictoriaGym yra labai geras variantas, jei sportuosite iki vakaro. Baseinas mažokas, treneriai šaunūs, užsiėmimų įvairovė nemaža, kiek teko apsilankyti - trenerytės irgi visai nieko :) tik vakare jau gali tekti eilėj prie treniruoklio pastovėti. Į užsiėmimus ateina irgi nemažai moteriškių vakarais, bet, kiek lankiau, tiek nebuvo taip, kad nebebūtų vietos. Aš kai gaudavau gerą nuolaidą ten ir sportuodavau rytais, tai man tobulas variantas iš esmės buvo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS