Sportas / Sportas / sporto draugų paieškos Vilniuje. Drauge kalnus nuversime ;)
2014-09-25 17:44:29
Sveiki,
sukūriau tema sportuojantiems sporto klubuose Vilniuje ir nebutinai. čia rašykite tie, kurie ieško draugijos sportuoti kartu, nori pasidalinti įvairiais potyriais SP ir t.t. gal yra ir tokiu, kurie apturejo ir kuriozisku situaciju ar net gedingu... :) sporto klubu ypatumai (trukumai bei privalumai) lai apsigyvena cia ;)
2014-09-25 20:31:15
Sveiki, i sporto kluba dar bijau eiti, tai vaikstyneju antakalnije nuo Silo tilto link lygonines, gal yra tokiu pat kaip as? dviese bus smagiau :)
2014-09-26 10:39:21
Aš pradėjau vaikščioti į Body Gym, bet paskui gal ką nors keisiu - vakarais, po darbo, ten daugybė žmonių..Užtrunka treniruotė, nes dažnai tenka laukti, kol atsilaisvins vieta kilimėliui ar koks treniruoklis :)

Antakalnyje yra Active Gym, iš ankstesnių patirčių pamenu, kad ten žmonių kiek mažiau, kita vertus, tikriausiai tiesiog reikia keisti apsilankymo laiką ir niekur problemų nebus :)
2014-09-26 12:25:26
ane?? o mes irgi planuojam vaikscioti i bodygym, tai nuo kada iki kada ten "kamsciai"?
2014-09-26 13:26:27
na man jau saukstai popiet, abonenta jau turiu. zinau, kad impulse fabijoniskiu ir ozo apmazeje zenkliai zmoniu. keli draugai ten lanko, bet man norisi moteriskos kompanijos vistik. einam, lelija :) Putliauskaite dar va kompanija palaikys :D
2014-09-26 17:20:16
Na aš einu kaip man išeina, bet nuo pusės 7 jau prasideda :)
2014-09-28 23:31:12
As gyvenu prie Vingio parko. Tad vakarais arba pasivaikscioti arba lengvu tempu paminti dvirati einu. Cia gal daugiau ne sportas, o apsilimas pries treniruotes namuose. Juk reikia gryno oro, ne vien ofiso ir namu dulkiu :) karta rieducius nuomavausi ir neblogai sekesi. jei butu norinciu ir geras oras, tai galima badmintona pazaisti. zodziu, atvira pasiulymams :)
2014-09-29 12:30:09
Sveiki, man pagal geografinę padėtį Vilniuje patogiausias sporto klubas SUPERGYM. Gal kartais yra žmogus, kuris dalyvauja kilo.lt projekte ir lanko minėtąjį klubą? Būtų smagu pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais :)
2014-09-29 23:13:04
supergym, cia kur? berods pagal geografine padeti kai ieskojau, akys buvo uzkliuve uz sio pavadinimo. mane tailabiau domina kolkas bodygym ypatumai. papasakokit placiau apie ji, negi rimtai ten eiles prie takeliu ir pan? tipo, kol as darau, kiti eilej stovi ir laukdami stebi kaip as prakaituoju ir kaip nevykusiai atlieku viena ar kita pratima? :o
2014-09-30 09:29:12
Na nėra taip baisu, kad laukia prie kiekvieno treniruoklio :) Aš esu laukusi, kol atsilaisvins, ir manęs yra laukę. Bet, manau, galima važiuoti arba vėliau, ne tiesiai tada, kada visi iš darbo užsuka, arba ryte. Ryte išvis vienas malonumas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS