Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pelės kelias
2014-09-22 12:54:56
Sveikuciai, nusprendžiau tapti sios bendruomenes nariu, nes zinau, kad vienam tas kelias yra ziauriai sunkus, o geras palaikymas dar niekam netrukde. Ne kiekvienas gali suprasti ka reiškia viesinti savo duomenis, ypac tuos kurie visuomenėje itin kritikuojami  bet zinau save - man taip bus lengviau . dzin, visi cia esame lygus vien tuo, kad siekiame to paties tikslo. I kiti dalykai lai lieka uz duru.
Daug maz stengiuosi laikytis ir maista ir fizini aktyvuma tureti , bet... deja , man reikia viso to daugiau . nesu is tu zmoniu kuriems svoris krenta greitai ir be dideliu pastangu. Ir nebutinai del edimo, bet del paveldimumo, ka paskutiniu metu pripazista ir medikai. Bet neieškau pasiteisinimu, o imuosi veiksmu. nebesu tokio amžiaus kad galeciau nevalgyti, vien del to jog nukristu 3 kg :) juk reikia dirbti, mastyti, o be maisto tas yra labai sunku. Valgau pietukus, ir galvoju kad porcija normali, soti. Neprasysiu jos mazinti , nes nezinia kaip bus veliau :) juk tik pirmoji mano diena laikantis kilo rezimo.
Šiandien pradedu su programa ir tokiais duomenimis:
Krutine 115 cm
Liemuo (jei taip galima vadinti) 104 cm
Klubai 127 cm
Šlaunis 70 cm
Blauzda 50 cm
Ranka 40 cm
Svoris 108 kg
Kadangi jau kuri laika sportuoju ir man yra sudaryta programa, lai atleidžia kilo treneris, sportuosiu pagal jau sudaryta programa, nors kilo programa nedaug skiriasi.
Leiskit paspausti rankas uz pazinti...
2014-09-28 12:37:16
sekmes ir pirmyn!!
o, beje, koks ugis?
2014-09-28 13:35:46
sveika prisijungus! sekmes siekiant rezultato
2014-09-28 23:37:36
As savo stresa 'suvalgau'. bet pradejus maitintis 5k/d nuotaikos tapo stabilesnes ir i stresorius siek tiek lengviau reaguoju. Tad kartais svarbiau ne kiek suvalgei, bet kada ir ka suvalgei. Girdeta tiesa... bet kol ant saves nepajauti, tol nepatiki... Sekmes ir stiprybes!
2014-09-29 09:46:55
Peles ugis nei daug nei mazai - 172 cm
2014-10-01 12:53:59
As kazkokia nenormali pele. Nu nebegaliu nuo to pastovaus persiedimo jausmo jau vargina. bet neistveriau pasiveriau anksciau nei kad spejo praeiti antra savaite su kilo.lt mityba. as nebeturiu 2,5 kg. Idomumas laukia po savaitgalio zinoma, po maloniosios dieneles :)
2014-10-01 18:42:02
Saunuole pelyte! As tai neistveriu, kasryt ant svarstykliu lipu:)
2014-10-02 15:47:13
prisidirbau ziauriai. nezinau kaip man reiks prisitaikyti sportuoti, bet zinau kad sia savaite bus be sporto. uzsiplykiau arbata ir visa plikala uzsipyliau sau ant liacku per visa sona. timpas plesiau tai su visa skura nuejo. nei aprist nei uzklijuot normaliai. pracypiau per nakti, pusdieni padirbau po pietu temperatura daktarai, dabar lova su perrisimais. bet busiu stipri pele neleisiu sau sirgti.nu bet bjauru kaip siubiakas lygioj vietoj prisidirbau. bet uztad turesiu idomius randus, su sesele modeliavom kokia tatuiruote butu graziau daryti :)))) nekenciu tokiu dalyku kurie is ritmo ismusa
2014-10-02 23:09:31
Laikykis pele. Čia tik laikini nesklandumai, kurie praeina greit. Nors ir dabar skauda. Prais savaitė, kita, ir.... Džiaugsiesi gražia tatiuruote... Net pavydėti pradedu-aš va ir noriu jos, ir bijau, ir turbūt niekad neišsirinkčiau kokios noriu ir kur.... :))))
2014-10-02 23:50:08
del tatuiruotes tai cia juokai :)))) bet mane pikdo tie nesklandumai. tai sanariu uzdegimas tai nudegimas, atrodo kad kas specialiai kaiso pagalius I ratus, kai susiemiau pradeti rupintis savimi .
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS