Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / edija pastangų grafikas
2014-10-06 19:22:59
nu va ir as apie ta pat mastau, gal nereikalinga ta "laisves" diena:) per mazai dar patirties, kad ja teisingai pasinaudot:)
2014-10-07 01:06:58
Rezultatai stulbinantys! Saunuole! bet su 950 kcal per diena atsargiai, kad neperzengtum ribos... negi kilo.lt tokia dieta sudare? na, laikantis tokios dietos ilgiau nei menesi, butinai reiktu pradeti gerti vitaminus/papildus... :)
2014-10-07 07:47:59
1ustina na taip butent tokia dieta sustate kilo.lt as nesavivaliauju:)
bet vat ir su tokiu kaloriju skaicium visko buna, nes vat nuo sestadienio stabiliai kasdien po +100g :(((( tai sia savaite jau +300g ir jau nervas ima sitaip grieztai visko laikantis tokie netiketumai:(((
2014-10-07 17:28:35
Nepamirsk picos :DDDD, o svoris auga tai nebijok, nukris po savaites per nakti, man tas pats buvo antra- trecia savaite,o vakar netycia pasisveriau :DDDD, sendiena dar karta netycia :DDDDD...... kaip supranti is mano sypsenos:D, ryt sverimosi diena ,pranesiu
2014-10-07 18:30:05
Pasitaiko visom... bet ateina ir praeina tiek augimai. viskas bus gerai, tik nepasiduok! :)
2014-10-07 18:50:09
tai ta pica jau seniai buvo:) juk negali nuo vienos picos tris dienas svoris augti:))) bet pasiduoti nezadu, kol kas uzteks jegu laikytis, tik va to iprocio kasdien svertis atsikratyt neiseina:)
2014-10-08 17:17:10
Sendiena esu lygiai menesi KILO nare, numesta 8 kg :DDDD, net sokau kadrili sendiena
2014-10-08 20:19:59
Dėl svėrimosi, Edija, tai aš nebesisveriu kasdien.. paprasčiausiai pabodo ir nebeturiu tiek laiko svertis ir mastyt kiek kas nukrito.... Manau ir tau tas ateis.... Lauk...
2014-10-09 07:46:15
Anakonda, kokia saunuole!!!! nu superinis rezultatas! net pavydas ima:) baltas aisku:))) man tokio rezultato jau pilnai ir uztektu:)
as baigineju trecia savaite, sestadieni ryte sverimasis, na bus matyti, kas cia bus:)
zuike, mano norimu numesti kilogramu skaicius nedidukas, tai man mielas kiekvienas 100 grameliu minuso, tai gal del to taip norisi kasdien svertis:)
2014-10-09 13:32:18
Ohoho, 8 kg per mėnesį, kažkas neįtikėtino, super :) tikrai net pavydu :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS