Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / edija pastangų grafikas
2014-09-27 13:28:26
Aciu conti, laikiausi mitybos labai grieztai, praktiskai be nuokrypiu, o ir sportavau siek tiek daugiau kartu nei buvo nurodyta per savaite, na vat ir rezultatas:)
2014-09-27 15:34:38
Sveikinimai, labai saunu :)
2014-09-27 17:01:27
aciu mergaites
2014-09-28 13:54:08
praejo mano pirmoji lacky day:) ataskaita: pusryciai jogurtukas su dribsniukais, nedaug 180g, priespietukai obuoliukas, pietus kolduniukai, nedaug 150 nevirto gaminio, pavakariams 400g troskintu darzovyciu, vakarienes sugriesijau ir nebevalgiau nes buvau soti, taciau isipyliau su draugais puse taures balto sauso vyno. Dienos rezultatas gramais -500g, gi neiskenciau nepasisverus:)
2014-09-28 16:21:16
Saunuole, as pasidariau savo laiminga diena, bet vistiek maitinuosi is receptutu cia duotu :), labai jau noriu iki savo gimtadienio numesti bent -15 kg :DDD.......optimiste as
2014-09-28 20:13:04
anakonda, o kiek gi liko iki gimtadienio? gal dar realu?
2014-09-29 07:26:52
na va, sakiau, kad kazkaip cia itartinai daug ir greitai krenta:( zinau, kad negerai, bet sveriuosi kasdien, tai po vakarykscios dienos nepaisant 100% rezimo syrit +400:(
nu nieko, pustomes padus, dirbam toliau:)
2014-09-29 10:02:53
Edija, juk gerei vyno - dehidratatoriaus. pastebėjau, kad labai svarbu ir smulkmenos kaip maitinomės. kartais po kazkokio kitokio maisto kuris gal kiek suresnis, riebesnis ar kt. kita diena ir plius 2 kg buna, bet per diena galima isplaut tuos skyscius ir viskas vel ok. svarbiau matmenis stebeti. o su svyravimais galima susitaikyti kai per keleta men. perpranti ju svyravimo tendencijas. sekmes.
2014-09-29 14:09:51
raaasa, nu jo tai as nenusimenu, tik vat visos mes nemegstam kai i pliusa:0 smagiau kai i minusa, o jei imanytume tai turbut isnykt noretume:)))))))
2014-10-04 07:50:51
Sveikos darbštuolės!
praėjo antroji mano pasiryžimo savaitė. Rezultatai nebėra tokie stulbinantys, kaip pirmąją savaitę, nors ir laikiausi iš paskutiniųjų visko, kas prisakyta. tačiau vistiek maži mano džiaugsmeliai - minusiukai:

svoris 60.3kg(-0.800 kg per savaite; -3.7kg per dvi)
krūtinė 87cm (0 per savaite; -2 cm per dvi) aciu dievui sustojo))))
liemuo 68.5 cm(-0.5 cm per savaite; -2,5 per dvi)
klubai 96cm (-1cm per savaite; -2 cm per dvi)
slaunis 58cm (-0.5 cm per savaite; - 2 cm per dvi)

na vat tokie mano rezultaciukai, mazais zingsneliais i prieki, labai tikiuosi jau kita savaite svarstyklese pamatyti ta jau seniai matyta skaiciuka 59:)))
siandien palepinsiu save lacky day:)
visiems geros dienos! nesirkit!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS