Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / edija pastangų grafikas
2014-09-24 19:46:51
pele, valgau viska pagal valgiarasti, ir net laika ziuriu, kad nepaankstint ir neuztempt ir vandenuko isgeriu tiek kiek reikia, galvoju gal man jo to maistelio daugoka, gal mazint porcijas?
2014-09-24 20:57:20
man pradziai taip pat atrode daugoka, bet dabar apsipratau, kas diena keiciu savo maista, pagal nuotaika:). Per 2 savaites numeciau 5 kg jau, :D
2014-09-24 22:06:05
sveikutes, su mityba ir as parekomenduosiu neskubeti. organizmas persitvarko, issivalo ir virkinimo aktyvumas pasikeicia. Pradzioje labai apgaulingi jausmai buna :) o kartais ir is to didelio noro kuo greiciau, kuo geresniu rezultatu suformuoja toki jausma, bet tada susimastai kad sumazintas maisto kiekis bus ne dienai ir ne dviem ir siek tiek atkrato nuo tokiu minciu :)
2014-09-24 23:25:30
ruosiu rytdienos dienai valgymus, sakes kaip kvepia tie troskinimai :) o seile kaip ryjau po prekybcentri kalakutienos ieskant . sakes... einu zmogaus anei vieno tik girdziu kaip mano seiles gurgt gurgt... eina sau. :) deja tik dabar po sporto galiu suvalgyti vakariene :( nespeju
2014-09-26 12:54:06
ryt didzioji pirmoji ataskaitos diena, sversimes, matuosimes ir ivertinsime kaip man sekesi:) ziauriai nekantrauju:) tikiuosi maloniu pokyciu ir apdovanoti save Lacky day:) bet kai galima viskas, tai kazkaip ir nera to poreikio nutrukti nuo tos grandineles:)
2014-09-26 18:57:32
Lauksime centimetru ir kilogramu :D
2014-09-27 07:49:35
labas rytas visiems,
taip laukiau rezultatu, kad net nesimiega is ryto:)
Stai jie:
Svoris 61.1 (-2.9)
krutine 87(-2)
juosmuo 69(-2)
klubai 97(-1)
slaunis 58,5 (-1.5)
nu vat, kazkas vyksta, gaila tik krutines centimetru:)))) sitoji galetu likt vietoj:)))))
kadangi tikejausi daug mazesnio rezultato tai laiminga kaip tapke;))
Siandien mano lacky day, zadu neapsiryti, laikytis dienotvarkes ir kaloriju skaiciaus, bet svaigstu kaip noriu sriubos ir koldunu:)))))
2014-09-27 08:00:13
šaunūs rezultatai, tikrai. Dėl krūtinės tai ne tu viena norėtum kad ji liktų vietoj :D Gaila kad taip neišeina...
O norai tavo šiandienai ne tokie jau ir nuodėmingi :)
2014-09-27 11:30:57
aciu Ewaldina, lepinsiuos:)
2014-09-27 12:34:54
Ohoho, super rezultatai!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS