Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / edija pastangų grafikas
2014-09-22 20:17:09
Aš kai pasijungiau, man labai strigo kompas. O gal ir internetas, ar svetainė. Nu žodžiu -neaišku kas buvo, Bet tada daug nervavausi, kad neina nieko padaryt. Tai gal per tuos strigimus ir nepasirodė man kvietimas? Tikrai nežinau. Tik dar stebėjausi, kad draugei reik fotkintis, o man ne... ;))) Nors aš ir nepergyvenu, nemėgstu fotkintis. Gal kai būsiu jauna, graži, liekna ir protinga-tada ir pamėgsiu.
2014-09-22 20:23:12
nedavalgymas visada duoda daugiau energijos nei pavalgymas :) savijauta visai kitokia ;) tik zudo alkio jausmas. vat del to ir reik info ka kaip ir kada valgyti kad nejaustum alkio.
2014-09-22 20:46:21
Zuike, nusifotkink del saves, as nusifotografavau, neisigandau, nes neseniai vasara buvo ir daug foto su tuo paciu maudimuku, po menesio vel nusifokinsiu kad pasiziureciau pokycius:), tada dar daugiau motivacijos atsiranda
2014-09-23 09:16:43
Neverta Anakonda. Mane motyvuoja ne vaizdas, o tirpstantys kilogramai. O girtis kokia buvau-nenoriu ir to nedarysiu... Šiandien net savo akimi jau matau, kad pasikeitė formos. O nuotraukose ne visada viskas matoma. Arba per daug viskas parodoma. Kažkada irgi sportavau, laukiausi dietos, ir aišku mus fotografavo. Tai po 2 mėn. ne ką ant nuotraukų pamačiau. Nematė ir kiti. Juk galima sužaisti- pasitempti, pasisukti, įtempti raumenis ar suglebti. Skiriasi net fotkinimas ryte nuo fotkinimo vakare. O va svarstyklių neapgausi. Taip pat ištvermės, jėgos, nuotaikos, džiaugsmo savimi. O to neužfiksuosi, tik prisiminti gali.
Gal vedu čia antipropogandą-labai tada atsiprašau. Bet kalbu iš to, ką jau patyriau ir ką pamačiau. Šiaip juk visi esame skirtingi, ir smagu, kad Jus motyvuoja nuotraukos. Super... Taip ir darykit....
2014-09-23 13:10:07
Aktyvūs prašymai įkelti nuotraukas ne taip ir seniai prasidėjo :) Bet kokiu atveju nusifotografuoti yra labai gerai, jei ne mums, tai bent sau - tikrai pajusite akivaizdų pokytį. O jei siunčiate mums, tuomet treneriui 10 kartų palengvinate darbą, nes jis mato Jūsų problemines vietas, todėl ir sporto programa tampa lengviau adaptuojama pagal individualius duomenis :)
2014-09-23 16:00:15
kilo.lt tikrai sutinku, bet kol kas mano sporto programele tegul bus mankstos tipo, o siek tiek veliau butinai noresime sudetingesnes programos, va tada ir nuotraukyte atsiusim:)
bet sau paciai gerai kad nusifotkinau, kitaip net buciau nezinojusi tikrosios situacijos:)
2014-09-24 17:04:02
sveikos mergytes!
siandien ketvirtoji rezimo diena, svoris po trupuciuka reaguoja, emocine bukle puiki, bet fizine streikuoja, jau antra diena pilvas ispustas kietas, skauda, siandien prasidejo skrandzio skausmai. iki siol tai nebuvo daznas reiskinys? ar kam nors taip buvo? gal cia organizmas taip valosi?
2014-09-24 17:10:23
Man antra diena buvo pilvo skausmai, bet manau valesi organizmas, gal pms arteja
2014-09-24 17:45:01
nea anakonda, nearteja, jau praejo:) pakalbejau su dietologe si bei ta pakeisim:) ir ziuresim toliau
2014-09-24 18:23:19
budavo bet kai gerdavau zarnyna valancius COLONCLEANSER
skrandi skaudedavo nevalgius. bet kiek suprantu pati juk valgai normaliai.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS