Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / edija pastangų grafikas
2014-09-21 19:13:51
sveiki visiems taip draugiškai čia įsikūrusiems!
Man 40 metų, ūgis 162 ir svoris, kuris pasak kilo.lt kolektyvo gali sukelti sveikatos sutrikimų - 64.
Apimtys:
krūtinė 89
juosmuo 71
klubai 98
šlaunis 60
Visiškai ne tragedija ir skaičiai ne dideli lyginant su šaunuolėmis, kurios čia mėgina atsikratyti daug didesnių antsvorių. Ir vyrą aš turiu šaunuolį - aš jam visada pati gražiausia, mieliausia, mylimiausia...
Bet...
Į klubą prisiregistravau praeitą ketvirtadienį labiau iš smalsumo nei su itin rimtais ketinimais. Kaip ir visi iš jūsų gavau trenerio prašymą įkelti nuotraukas.
Nusifotografavau.
IR NEGALĖJAU PATIKĖTI TUO KĄ PAMAČIAU:(
Per akimirką mane ištiko depresijos ir panikos priepuolis - į mane žiūrėjo beformis nenusakomo amžiaus mėsos gabalas, sudribę šlaunys, rinkės ant šonkaulių ir t.t. Kažkodėl veidrodis man toks žiaurus nebuvo:))))
net nebedrįsau išsiųsti treneriui, supykau ant savęs stipriai, nesuprantu kada taip apsileidau???
va tuomet ir supratau, kad gyvenimas tau duoda ne tai, ko tu nori, o tai ko tau reikia:)
Esu pačiu laiku ir pačioje tinkamiausioje vietoje. Skaitydama jūsų visų dienoraščius supratau, kad nebūsiu viena, galiu tikėtis ir paguodos sunkiomis akimirkomis ir padrąsinimo ir palaikymo ir ne pavydo, o pritarimo.
Baigiasi pirmoji mano naujo etapo diena, esu tvirtai nusiteikusi kartu su jumis numesti savo nereikalingus 7-10 kg., pakeisti mitybos įpročius, pripratinti kūną prie fizinės veiklos ir tiesiog neleisti sau susenti anksčiau laiko!
visiems linkiu ištvermės ir kantrybės, bus malonu jei užsuksite čia pasidalinti savo mintimis!
2014-09-21 21:17:23
Sveika prisijungus. Va kaip būna...:))) Aš kai surašiau savo svorį ir ūgį, manęs niekas net neprašė atsiusti nuotraukos...:))) Turbūt saugojo savo regėjimą ir nervus...:))) (Čia aišku juokais aš, nesiskundžiu...) Na šaunu, kad turi užsidegimo, o tai padės pasiekti tikslą.... O mes irgi palaikysim... kaip tik galėsim.... Ir to paties tikėsimės iš tavęs... Tad sveika......
2014-09-21 23:01:37
Sveika istojusi i KILO kluba ( as taip vadinu) as taip pat naujoke bet taip pat reikia palaikymo kaip ir tau, draugausime ir palaikysime viena kita kovojant su kilogramais ir ismokant sveikai maitintis
2014-09-22 08:25:13
Man irgi tas pas buvo :)) Veidrodyje sau atrodžiau tikrai neblogai, gal kokį vieną kitą kg reikėtų atsikratyti pagal mane, bet kai nusifotografavau - pakraupau :) Tada ir motyvacijos padaugėjo :))) Taigi sveikinu atvykus į susivokimą :) Beje, aš jau čia porą savaičių, tai kol kas pirmi rezultatai pasimatė gana nesunkiai, žiūrėsim, kas bus toliau :)
2014-09-22 13:21:31
sveikos mergytės, ačiū, kad užsukot:)
zuike, nustebinai, galvojau visų nuotraukos prašo, bet čia gal labiau su sportu susiję nei su mityba?
anakonda, beveik kartu užsiregistravom, bus labai smagu palyginti, kaip sekasi. Man kol kas pirmoji mitybos savaitė, tai dar viskas įdomu, netikėtai skanu ir laaabai daug:)) dietas įsivaizdavau visai kitaip:) tik su vandens kiekiu sunkoka, man reikia du litrus išgert tai per prievartą, o ryte atsikėliau užtinus kaip niekad:) bet čia turbūt dėl neįpratimo?
gile, aš ir šiaip su fotoaparatu niekada draugė nebuvau, bet dabar tai iš viso:) Bet šį kartą imu vadžias į savo rankas:) nors treneriai nesiūlo svertis kasdien, bet gi neiškenčiau:) tai po pirmos mitybos plano dienos 600g nupūtė, sekantį kartą sversiuos tik šeštadienį ryte tai iškart prisiduosiu :)
2014-09-22 14:28:31
edija, man reikia iskerti 3100 , tai daugiau nei tau, bet isigudrinau visur nesiotis su savimu buteliuka 0.5 , kaip pasibaigia prisipilu, taip ir isgeriu . Muo tako aiki tasko b isgurknoju buteliuka. Tai dabar kaip kate su puslia tiesiogine ta zodzio prasme :DDD
2014-09-22 14:43:41
Sveikutes,
ooooch kaip pazistamas tas baisiosios nuotraukos jausmas.. :D As kai nusifotografavau irgi pasibaisejau savimi, nors veidrodis nebuvo tooooks priesas.. Esu cia taip pat neseniai, dar nera net pilnos savaites bet jauciu tikrai pagerejusia savijauta :)) Pirmyn mergaites i grazu kuna :)))
2014-09-22 15:35:23
mano darbas yra toks kad as su monemis matausi karta i savaite, tai sendiena ateijusi pas kliente ji zinojo kad as Kilo programoje, tai isiziojo. ne tik kad svoris-apimtys sumazejo bet ir veidas sviesesnis ir akys skaidresnes . Tai man dar didesnis postumis, norisi kuo greiciau :DDD. Zinau kad tai neimanoma taip greitai, bet gera pradzia puse darbo ::)
2014-09-22 17:55:10
nu tikrai, man jau po vienos dienos kolegės ryte paklausė - kas tau yra, ko čia švyti?:)
2014-09-22 19:31:26
sveikas ir subalansuotas maistas daro stebuklus, pasiemiau 6 menesiam, kad ismokciau skaniai ir sveikai maitintis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS