Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgai ir laimingai...
2014-09-15 21:23:14
Dabar pas mane kavos nebera, ir net keista as jos nenoriu. Kaloriju skaicius 1800, bet tikrai tiek nesuvalgau, dirbu fiziska darba.Sokoladuku manes niekada nesuviliosi, duok geriau marinuota agurkeli paragauti ir suvalgysiu 3litriaka sloika :D.Koses? Koks siaubas.... Gyvenyme nevalgiau.... kaip mama pasakiau kad valgau koses ji net zagtelejo, ir pasirodo visai skanu :).Sportuot bandziau 2 kartus bet po to kita diena dirbti buna labai sunku, skauda nugar.... ir taip sudeginu uztektinai....Motivacija ir pozitivumas mums atveria kelia i prieki :))))
2014-09-15 21:33:49
Va ir man pradžioje porcijos buvo per didelės.. O dabar vaikštau alkana, ir net nežinau kaip tą alkį numalšinti. Nors dieta 2000 kalorijų. Tas pats mano padružkei.. Tai va abi ir mastom-ar čia ruduo, ar jau apsipratęs skrandis, ar stresas ir įtampa po atostogų... Tai pliumpinu kavą kaip kokia begemotė... Ji nors kiek leidžia pratempti laiką iki valgymo.. Tai laukiu tu luky day, kad bent prisivalgyčiau kartą per savaitę.... žiauru....
2014-09-16 09:36:37
zuike nezysk, aš po šiandienai si 1200 sėdžiu.... ir jau baigia per gerklę išlipt varškė, kiaušiniai ir krabų lazdelės...
2014-09-16 18:23:47
Merginos, bet tai ziauru jai neuztenka, bet juk tik 3 valandos tarp maitynimu, ir neistveriat? As tai kaip dirbu fiziskai tai uzsistatau zadintuva kad nepamirsiau pavalgyti :D, o vakarienes atsisaku, nes soti:D
2014-09-16 18:52:21
Man užtenka, nesiskundžiu, tik zuikei primenu kad yra ir "biedniau" gyvenančių.
Anakonda taip negalima, prisižaisi. Kodėl? Paklausk Andriaus arba dietologės. Ne šiaip sau nurodytas valgymų skaičius.
2014-09-16 19:33:11
Jauciu gausiu striuskiu :DDDD
2014-09-16 21:38:58
1ustina, gal be reikalo tada metei sportą, jis vis tiek daugiau ne lieknėjimui, o figūros formavimui padeda. To paties svorio, bet sportuojanti ir nesportuojanti mergina taip skirtųsi, kad ohoho :)
2014-09-16 23:29:06
Gal tu ir teisi, bet kantrybes pritrukau. tiesa ta, kad pamatyti uzaugusi raumenuka sunkiau, nei svarstyklese sumazejusi skaiciu :) :) :)
2014-09-16 23:30:45
O kaip jus manot, valgiai ir kalorijos ar turetu skirtis -ziemos/vasaros sezonais, kai esi sveikas/sergi?
2014-09-16 23:35:07
Del lucky day... po 2sav taisyklingos mitybos leidau sau Lucky day, o po to dvi dienas jauciausi amzinai alkana ir besote... norisi kad kuo greiciau griztu jausmas, kad maisto yra daugiau nei reikia :) galvoju atsisakyti arba ir toliau tik kas 2-3sav tai sau leisti, kitaip buna sunku grizti prie geru iprociu... :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS