Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Šarūno kelias!
2014-09-16 09:09:38
Dija, pritariu - OHO!!!
2014-09-16 11:22:38
Jooooo...... Super.. Sveikinimai dideliausi,...
2014-09-16 17:27:46
Ačiū visiems :) Taip, per savaitę - 4 kg. Geras rezultatas, bet labai nesidžiaugiu, nes pradžioje visada lengva numesti, jei rimtai užverži "kasdieninį" valgį. Šią savaitę, kaip įtariu, bus kuklesni rezultatai, nes savaitgalį turėjau balių (alus + vaišės), tai praktiškai iš vienos "lucky day", tapo 3. Tad ši savaitė, nors dabar jau ir susiėmiau, vargu ar bus labai įsimintina skaičiais :)
2014-09-19 16:01:22
Antroji savaitė su Kilo.lt baigėsi, tad naujieji rezultatai:

Svoris - 84 kg.
Krūtinė - 106 cm.
Pilvas - 100 cm.
Klubai - 100 cm.
Šlaunys - 61 cm.

Labiausiai džiugina tai, kad jau - 6 kg. Jaučiuosi tikrai gerai, jaučiu kaip kūnas diena po dienos stiprėja ir ryškėja :)
2014-09-19 20:17:28
sharukas, svikinimai uz pasiekimus ir tik tolyn ir artyn savo tikslo :) o man toks jausmas, kad minu vietoj :( visur mazeja, bet tik ne slaunys :( na bet tikiuos, kad ir jos palaipsniui prades man nuotaika kelti :D
2014-09-19 22:31:58
Oho, man tai kosmosas toke rezultatai :O nerealu tikrai :)
2014-09-20 12:43:59
Spulyte, neliūdėk...kiekvienam yra savo. Man irgi apimtys ne taip jau greitai tirpsta. Greičiausiai kilogramai, o aš tuo labiausiai ir džiaugiuosi :) Svarbiausia yra tikėti ir nepasiduoti...pats esu žmogus, kuriam užsispyrimas greitai praeina, tačiau šiuo atveju - pats savimi stebiuosi :)
Ačiū už nuomonę ir Conti. Kai matau rezultatus, tai užsidegu dvigubai viską daryti. Tiesa, turiu paminėti, kad prie visiems įprastos dietos ir sporto programos, dar papildomai vartoju proteiną ir riebalų degintoją (kapsulės) :)
2014-09-21 11:29:15
Na man uzsispyrimo netruksta :) ir valios turiu, vakar buvo valgadienis :D siandien stoju vel i vezias :D dzin tie cm :D nes rubai laisveja :)
2014-09-21 12:28:03
Labai įdomu, kiek visos tos tabletės realiai padeda ir kiek tai placebo efektas :)
2014-09-22 09:14:11
Į šį klausimą, Conti, ne mano jėgoms atsakyti. Aš tik galvoju, kad jei kažkas kuria, jei visa tai leidžia pardavinėti, tai ir turi kažkiek padėti siekti rezultatų. Juk kultūristai, vartodami visus tuos papildus, ir pasidaro tokie išsipūtę. Žinau keletą žmonių, kurie daug ir nuolat sportuoja, tačiau visiems papildams sako "NE". Rezultatas? Gerai atrodo, tvirtai sudėti, tačiau kažko panašaus į kultūristą - jiems tik pasvajoti.
O jei kalbėti apie riebalų degintojus, tai naivu tikėtis, kad be mitybos subalansavimo, sporto, jie kažkuo padėtų. Naivu tikėtis, kad išgeri keletą kapsulių, sėdi prieš televizorių ir galvoji, kad dega riebalai. Tačiau jei šiuos tris dalykus sujungi į krūvą - manau, kad rezultatas būna :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS