Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Šarūno kelias!
2014-09-10 09:34:40
Sveiki,

Kaip ir daugelis narių, taip ir aš, sugalvojau sukurti savo temą apie savo pasiekimus. Tiksliau reikėtų sakyti - apie būsimus. Kažkada esu sportavęs ir visuomet palaikydavau norimą svorį, tačiau šeimyninis gyvenimas su mergina, kuri netingi man iškepti skanių pyragų, paruošti pietums didelį kepsnį, mano kūną pavertė neatpažįstamu. Daug neigiamos naudos davė ir tai, kad dirbu 4 įmonėse sėdimą darbą. Po darbo grįžęs irgi sėdžiu, nes turiu papildomos asmeninės darbinės veiklos... Taigi, pastebėjau, kad svoris pasiekė 89 kg. ribą, nors mano ūgis tėra 175 cm. Kūnas tapo apglebęs, o ir pats pradėjau nemėgti žiūrėti į save veidrodyje.

Galiausiai pamačiau Kilo.lt reklamą. Dvejojau keletą savaičių, rinkau įvairius atsiliepimus, kol galiausiai nusprendžiau - na kodėl gi ne, PABANDAU! Esu narys dar tik 5 dienos, tačiau įspūdžių jau turiu:
1. Labai patiko tai, kad iškarto pasidariau įdomus treneriams. Buvo domimasi kaip jaučiuosi, ar viskas tinka ir pan...svarbus dalykas, kad mūšio lauke nesu vienas;
2. Po pirmų dienų sporto, skaudėjo visą kūną. Tačiau dabar, maudimą jaučiu maksimum 1 val. po treniruotės. Apsipratau su krūviu;
3. Labiausiai bijojau maisto. Sunku gyventi, kai šeimoje vienas valgo vieną, kitas - kitą. Parduotuvėje apsipirkimas - atskiras. Maisto gaminimas keliuose puoduose. Tačiau tai jau įveikta. Bijojau ir tai, kad jausiu alkį...tačiau nieko panašaus! Gerdamas vandenį sėkmingai malšinu alkį, rekomenduojamas maistas tikrai skanus, o jo porcijos pilnai patenkina mano poreikius :)
4. O štai šis punktas bus papildytas po kelių dienų, kuomet ateis metas iš naujo pasimatuoti savo kūno "parametrus". Ir tikiuosi, kad šis punktas taps dar vienu geru emocijos proveržiu šiame mano "svorio metimo projekte"...
2014-09-10 09:47:56
sveikas prisijunges! :) merginai siulyk irgi maitintis sveikai - dviese lengviau, puodu maziau, o maistas cia tikrai skanus ir ivairus.
2014-09-10 12:45:39
Mane irgi dziugina kad cia skatinama sveikas poziuris i svorio metima ar formu reguliavima. Nereikia badauti, nereikia i darba skaudanciais raumenimis eiti (na gal tik is pradziu tenka). Tuomet supranti, kad nebutina organizmui daryti soko norint pasiekti tiksla. Kai buna nueini i sporto sale ir isspaudi is save viska, po to pora dienu nesportuoji nes viska skauda, teisiniesi laiko neturejimu ir pan. Geriau maziau, bet nuolat.... Sekmes auginantis raumenukus!
2014-09-11 08:41:35
Lelija, siūlyčiau, bet jai dar tikrai nereikia, nei pagal svorį, nei pagal apimtis :)
Taip, Justina, smagu, kad tai tampa ne kančia, o tiesiog kasdieniniu, įprastu gyvenimo ritmu. Pats savimi neatsistebiu, kai visai neseniai savo gyvenimo neįsivaizduodavau be duonos, kečupo ar majonezo, o štai dabar, duonos riekelę ar dvi maksimum per savaitę suvalgau, o pastarųjų produktų išvis nei gramo. Ir ką? Ogi nieko, puikiai jaučiuosi ir be šių valgių ir netgi organizmas jų nereikalauja :)
2014-09-11 12:12:14
Geriausia motyvacinė muzika, kurią klausantis atlieku pratimus sukandęs dantis, net jei jėgų ir visai nebelieka po serijų:

2014-09-11 15:47:38
Šaunuolis! Daug kur galima pamatyti vaikinų su tikrai gražiais body, bet dažnai matau ir tokių, kurie patys kaip vyrai gražūs, bet turi truputį per daug turto ant savęs ir būtų dar gražesni, atletiškesni, jei susirūpintų savimi. Labai svarbu, kad žmonės pradeda tą daryti dėl savęs, ne tik dėl grožio bet ir dėl sveikatos, o juolabiau sakai, kad tavo merginai to dar tikrai nereikia, manau ir pats jausiesi daug geriau būdamas tvirtesnis šalia savo dailios moters :) Sėkmės siekiant gerų rezultatų!
2014-09-12 15:33:10
Na ką gi, praėjo pirmoji savaitė su Kilo.lt ir reikia pildyti ketvirtąjį punktą:
1. Svoris - minus 4 kg;
2. Krūtinė - 0 cm;
3. Liemuo - minus 4 cm;
4. Klubai - minus 4 cm;
5. Šlaunys - 0 cm.

Nepaprastai džiuginantys rezultatai, nors puikiai suprantu, kad pradžioje viskas krenta daug greičiau. Bet su viltimi, pradedu antrąją savaitę, tikėdamas, kad progresas nemažės :)
2014-09-12 16:42:50
Super! Ziauriai geri rezultatai ir vos per 1 sav! Sveikinu, taip ir toliau!
2014-09-12 18:24:34
Ačiū, Justina :) Šiandien kaip ant sparnų...baisu buvo lipti ant svarstyklių, nes bijojau, kad nieko gero jos neparodys, tačiau pamatęs tokį rezultatą, dar keletą kartą lipau, kad įsitikinčiau, jog jos neklysta :) Uh, geriausia motyvacija matyti savo rezultatus :)
2014-09-16 08:51:52
OHO .... per savaite 4 kg ?!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS