Mityba / Sveika mityba / Nesveiko maisto ragavimas
2014-01-07 14:08:05
Sveiki, manyčiau, kad ne viena susiduriu su šita problema, tai norėčiau išgirsti kitų nuomonių:) Kadangi gyvenu su savo antra puse, tai deja, bet jam maistą turiu ruošti daug kaloringesnį nei sau, bet labai sunku gaminti nuolat neparagaujant. Ką patartumėt, ar vis tik ragauti, ar daryti bus kaip bus - suvalgys?:D
2014-01-09 14:24:17
Aš gamindama niekada neragauju,net kepant tortus ar ką įmantresnio. Gal ranką turiu gerą,kad visada pataikau. Ir taip jau daug metų. Jeigu vyrui trūks druskos ar pipirų,tai pasibarstys,svarbiau ne padauginti,o daugiau nėra ką ragauti, ar išvirė ar iškepė matosi įsmeigus su šakute ar peiliu perpjovus. Geriau nekelk sau apetito ragaujant.
2014-01-09 14:39:43
O dar geriau - įkalbink ir vyrą pradėti gyventi sveikiau ;) Iš savo patirties galiu pasakyti, kai tiek vyras tiek žmona bando gyventi sveikiau viskas gaunasi paprasčiau ir lengviau :)
2014-01-13 06:56:56
pas mane ta pati problema namie :D vyrui lb sekasi gali valgyt kiek nori ir ka nori, kaip puikios formos, taip puikios, man deje viskas atvirksciai...
as istiesu ji pratinu valgyt, tai ka as valgau, kazka tik dadedu pagal jo skoni. siaip juk cia visi receptu pasiulymai tikrai skanus ir nesilaikantiems dietos :) nes jei dar reiktu gaminti kelis patiekalus per diena, tai pagundu dvigubai :)
2014-01-13 18:31:32
O aš įkalbinau saviškį laikytis sveikos mitybos, tai dabar namie nėra problemos ir ruošiam maistą kartu :)
Manau, kad paragauti gaminamą patiekalą galima, jei tas ragavimas netampa vakariene :))))
2014-03-04 16:29:48
Na man tai pat tenka gaminti savo vyrui ir vakarienę ir pusryčius, tai su pusryčiais kaip ir sutariam, bet su vakariene, liūdniau. Tai ką pietums pasigaminu jis nevalgo, nes nemėgsta nei žuvies nei vištienos. Tai tenka gaminti tai kas jam patinka, gamindama taip pat neragauju, nes manau paragavimas virstų pavalgymu :)
2014-03-04 16:38:33
o mes valgom sveikuoliškai abu. Ir cheeto dienos laukiam abu :D :D :D
2014-03-04 17:50:45
Šiandien užgavėnės, tenka acisakyti skanių blynų, spurgų, kaip gaila. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS