Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelias
2014-09-23 14:57:52
Aciu uz palaikyma ir savo istorijas apie savo vargus :) tokio spyrio i sikna man ir reikejo :D dabar gal netgi dar daugiau ryzto atsirado :) Tai ka... Griztu atgal. Nors siandiena jau su mityba vel yra biski snipstas (durnas iprotis grizo nevalgyti vel... Toki turiu issiugdziusi, kartais sunku jo atsisakyti :/ ) Bet no rytojaus vel tvarkinga mityba ir katik praejau viena kursa JUST SWEAT 50 minuciu, isprakaitavau visa liudesi ir pykti, jauciuosi fantastiskai ir jauciu vel nora ir ryzta grizti atgal i doros kelia :D nuo rytojaus imu vel normalia mityba, 5 kartus per diena ir einam toliau! :) aciu ;)
2014-09-23 15:23:37
:)
2014-09-24 10:56:13
Sveiki, na pasidalinam praeita diena :D as truputuka su maistu sugadinau diena, bet svarbiausia, kad tik truputuka :D pagaliau slaunys pradejo mazeti :D neiskenciau ir vakar vakare pamatavau, nu ka jei jau jos pradejo mazeti, vadinasi 3 savaites nenuejo veltui :D jehu, man net verkt norisi ir laimes :D o svarbiausia, rubai laisveja :D ko gero veido mimika visai kitokia :D nes jau sutikti pazistami sake as svyciu :D :D :D kur nesvytesi, kai nuotaika liuksiska, be sporto neisivaizduoju nei vienos dienos :D jau ieskausi drauges, kas su manim varytu i impulsa :D gaila, kad man toli :( sumasciau pasiprasyti dar pratimu krutinei :D gal ir ten iseitu sutvirtinti :D :D

tikiuos siandien visi tokiooooos geros nuotaikos ;)
2014-09-26 09:17:17
Labas! :) dziugu girdeti, kad puikiai jautiesi! As jau irgi geriau jauciuosi :D is mano +4 kilogramu kuriuos turejau pirmadieni siandiena beturiu tik +1 :D tai kazkaip ir man geriau ant sirdies paliko :D gavau gera pamoka is viso sito :) tai tas vienas kilogramas nebe toks baisus atrodo :D su kilo.lt buvo nukrites svoris nuo 66.5kg iki 64.5kg. Katik pasisveriau, tai parode 65,5kg (bet sveriausi jau po pusryciu ir su visais rubais) tai kazkaip jauciuosi zymiai geriau :) Buvo didele pamoka man, siandiena mano lucky day, bet as nusprendziau ja nepasinaudoti :D Tad geresnem emocijom imuosi save i rankas toliau :)
2014-09-29 21:07:31
sveiki, na ir as paskutine sav tik 400 gr. numeciau :) savaitgali prasvaigo galva :( net sportuot negalejau, apetito neturejau itariu vandens per mazai geriau :( tai siandien stengiuosi stot su vandeniu i vezias....ir ant svorio net pasijuto greiciausiai del vandens.
kaip sekas mil2liux? kaip sportas? as tai uzsikabinau juodai :D ieskaus kas su manim varytu i impulsa :D bet kad niekas nenori :(
2014-10-02 09:17:40
Man normaliai, aciu! :D esu pakyleta siandiena po apimciu pamatavimo :D jauciuosi super! :D nors sportuoju retai (arba sportuoju savaip) bet rezultatai po beveik menesio aiskiai matyti ne tik veidrodyje, bet ir apjuosiant metru, tai esu labai laiminga ir rytas mano prasidejo fantastiskai! :) sportuociau dazniau, bet dabar nelabai tam laiko randu :) dirbau be iseiginiu :) dabar atlaisveju vel po truputi, tai reikes vel truputi pakrutet :D woohoo! :) geros dieneles visoms! ;)
O tu eik viena i ta impulsa :) gi koks skirtumas ;) gal bus vienai netgi geriau, kai niekas netrukdys :D as eidavau viena sportuot, kai mano draugas kartu negaledavo ar dirbdavo :)
Dabar mano didysis tikslas pasidare irgi kojos! :D nusipirkau kelnes vienas internetu nu ir ka tu sau galvoji... per liemeni gerai, per kojas apspausta kaip nezinau kas! :D jauciu jei meginciau atsisest suplesyciau :D tad dabar mano tikslas - itilpti i tas kelnes! :D
2014-10-02 17:47:27
del tu kelniu juokas kaip sueme :D ir as tokias turiu :) dar vis trunyja spintoj :D :D :D bet istrauksiu i dienos sviesa :) o as kad galeciau maximuma spausciau is saves, bet stengiuos nenukrypt nuo kilo.lt rekomendaciju :) geriau leciau bet uztikrintai :)
tai ka geros ateinancios savaites;)
2014-11-06 09:25:07
Ei, Mil2liux, kur dingai???????????? :)
2014-11-12 16:04:28
Laba laba! :D Dingau tikrai kad ilgam... :D paslydau biski :) isvykau atostogaut i Airija, tai cia isvis nesilankiau! Tai mane visai zinutem uzbombardavo kilo.lt!!! :D Bet ir gerai :D kai gaunu kokia zinute is ju, tai iskart apima kaltes jausmas, kam cia nebeprisijungiu :D tiesiog man nebuvo galimybes prieiti prie kompiuterio :) vis kazkur ejau, keliavau, stengiausi pamatyti :) ir kaip ir visi zinome kas buna per atostogas :) nesirupini maistu nei trupucio :) tai daug prisiragavau, mityba visai mano issibalansavo :) grizus namo buvo vel sunku palaikyti tinkama mityba, bet katik kazkaip pagalvojau, reik vel susiimt! :) Tai stai as cia! :D ryte pasisveriau, galvojau issigasiu, bet ne. Per tas 3 savaites kol manes nebuvo, priaugau tik 200 gramu :) Tai kazkaip nebesigrauziu del to savo paslydimo :) ir ka, pradedu judeti vel! :) patinginiavom siek tiek nuo sveikos mitybos, tai tureciau dabar grizti stipriau nei pries tai! :D
2014-11-12 19:05:48
Sveika sugrizus, na as rimtesnem bedom nuklydus buvau :) na nepilnai, viena sas su maisto grafiku sunkiai sekes, nes reikalu begalybe, kita sav paslydau :( po to stojau su maistu i vezias, tai susirgau....Bet pagaliau jauciuos geriau, ryt kimbu ir i sporta :) as sversiuos ketvirtadieni....na nesportavimas tikiuos nebus pridejes kiek nors kg....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS