Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelias
2014-09-23 09:20:43
Nesisverk... ir nusiramink... Neverta svertis po tokių Luky day ar savaitgalių. Geriau palauk kokio ketvirtadienio, ar šeštadienio. Tada manau nustebsi, nes rasi minusą.... Aukštyn nosytę ir.... Geros tau savaitės...
2014-09-23 10:13:42
ir as patarciau nesisverti - tai gali labai numusti motyvacija.. geriau jau grizk i rezima ir pasisverk po kokiu 5-6 dienu.. man asmeniskai nesisverimas taip daznai padeda islaikyti motyvacija
2014-09-23 10:18:52
neverta svertis po tokiu dienu :D geriausia viena kart savaitej :) as laukiu ketvirtadienio :)
2014-09-23 10:54:38
man jau numuse motyvacija... vakar is to siuto netgi nesilaikiau mitybos plano...... +4kg??????? per savaitgali????? kaip taip gali buti?????? :((((( nei as rijau kas 5 minutes, nei ka... nesuprantu, kaip tai galejo nutikti ir dabar tik liudna paliko.... :(
2014-09-23 10:58:13
man visa gyvenima + - 3 kg :) , as, kad butu lengviau kaltinu PMSa
2014-09-23 11:10:30
Mil2liuk, nenusimink, imk į rankas dietą, sportą. užmiršk svarstykles ir pirmyn. Po 6 dienų pasisverk, prieš luky day. Ir aš tikiu, kad bent -200 gramų tikrai bus. Kantrybės ir ramybės... Nežinau kodėl taip šokinėja svoris, bet taip jau yra. Neverta kankintis sveriantis po luky day.
2014-09-23 11:17:19
na pasistengsiu.... ziuresiu kas bus toliau... gal ir nukris taip pat greitai kaip priaugo...
2014-09-23 11:35:29
Mil2liux matau orisiregistravusi esi dar tik si menesi. sakau dar nes, suprask, atsikratyti blogu dalyku (kg) yra labai sunku, tam reik labai daug laiko ir pastangu. naryste issipirkau trims menesiams, tad galvoju po menesio ar triju menesiu matuotis svertis ir tada spresti gerai cia man viskas ar nelabai. :) tiesa pries gerus du menesius sveriau as 105 kg, bet pradejau sportuoti ir +3 kg, tiesa su maistu drastisku pokiciu nedariau ir taip sokas mano kuneliui tokius kruvius iskenteti :). keturias dienas per savaite grizdavau namo po trenirtkes nejausdama kuno vietu. is masinos kojas iskeldavau su rankomis nes viskas budavo nutirpe, ejau namo kaip tarantulas visus syvus atidavus sporto salej.kas ... +3 kg.? bet jauciuosi žiauriai gerai. nesimatavau centimetru nes tam noriu islaukti daugiau laiko. Laikykis visom keturiom, nes padaryti pradzia yra sunkiausia , o tai tu jau padarei. :)
2014-09-23 11:56:01
Mil2liux, nepergyvenk, taigi tie užsimetę kilogramai nėra lašiniai. Kažkiek gal ir jų grįžo, bet dauguma - tai užsilaikę skysčiai ir žarnyne tebegulintis maistas. Valgyk normaliai, pagal planą, ir jie dings taip pat staigiai, kaip atsirado :)
2014-09-23 12:08:27
Atsisėsk, ir ramiai pagalvok. Kai po nakties ryte pasisveri, ir pamatai kad svarstyklės rodo visu kilogramu mažiau, taigi nestresuoji, o džiūgauji. Bet tas kilogramas irgi nėra stebuklingas, taigi tiek lašinių per naktį neištirpsta. Būkim realistės :) Kaip sakei savaitgalis buvo audringas, bet panašu kad jis dar tau ir nesibaigė, prie mitybos plano taip ir negrįžai. Nenustebk, jei po dienos dar vieną plius kg pamatysi. Prisišiukšlinai organizmą, va dabar marš išsivalyt. Išneši šiukšles ir to svorio pliuso neliks... Žinoma jei ir toliau nešiukšlinsi...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS