Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelias
2014-09-16 13:35:43
ketvirtad bus 2 sav kai laikaus rezimo, na tas pilvas, man pasiduoda lengviausiai viskam :D (cia per storiausia vieta)bet va kai nuo slaunu nukris 5 cm, tada tai CYPSIU is dziaugmo, cia man zygdarbis..ir tikiuos jau ledus ir ant ju busiu pralauzus :D
o kas kiek laiko fotkinsies? man jau knieti is sono i save paziureti :D
2014-09-17 11:14:30
Planuoju kas dvi savaites :) o kaip darysiu, dar nenusprendziau :D
2014-09-17 13:01:00
5 cm! Tikrai sauniai! as ketinu irgi kas dvi savaites fotkintis, tik dar nezinau kas man pagelbes kai viena gyvenu. reiks draugiu turbut i svecius kviestis :)
2014-09-17 14:03:25
1ustina, o kaip tau sekasi? :) kokie tikslai, kiek jau nuveikei? :) pasipasakok! :) man labai smalsu, kaip jums sekasi visoms :)
2014-09-17 16:52:53
Sveikos, na as pilvo neskaitau :D man zygdarbis kojos :D o as turbut ryt fotkinsiuos :) prasysiu, kad vyras ta padaryu, nes dukryte fotkina ne ten kur reikia :D bet jau smalsu kaip :)
2014-09-18 12:01:47
na as tikiu! :) man irgi smalsoka, bet kai siaip i veidrodi paziuriu, tai nematau kazkaip pasikeitimo... :D ziuresiu, kaip nuotraukos atrodys :)
2014-09-18 21:52:22
Na siandien sverimosi diena :d per dvi sav -3 kg, dar o sm nuo visur apart, slaunys..............varo jos mane i nevilti, bet nepasiduosiu :D vis tiek kazkada prades plonet :) net fotkintis upa numuso :(
2014-09-19 12:29:07
Nepergyvenk :) viskas bus gerai :) kadanors ir jos pasiduos spaudimui ;)
2014-09-19 20:09:10
mil2liux, nesisverei dar? :)
2014-09-22 11:56:01
Labutis labutis!! :) na ka, prauze savaitgalis, toks siek tiek audringas :D buvo draugu isleistuves, tai keleme visi paskutini karta dideli baliu :) ir ka galiu pasakyti, savaitgali visiskai nukrypau nuo mitybos. Ir dabar labai bijau lipti ant svarstykliu :D nuo siandien vel griztu i ritma, daugiau svenciu nebenusimato, tai susiimu vel! :) reiketu pasisverti, bet kazkodel bijau... :D nes tikrai valgiau daug ir nesveikai... :/
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS