Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelias
2014-09-11 12:05:19
Smagu girdeti, kad tau taip puikiai sekasi! :) Sveikinu! :) Na as po truputi irgi judu :) su mityba vakar sekesi puikiai :) Nenukrypau niekur, nors vakare jau taaaaip norejau saldumynu! :D Bet atsilaikiau vel :D Jau ir raumenys atsigauna po sporto :) dabar pasportuosiu tik savaitgali, nes savaite visa uzimta :) dirbau, o siandien po darbo iskart krisiu i lova. Nakti keltis apie 3h ir vaziuosime i Vilniu, reikalu turime :) Tai esu uzimta :D Savaitgali susiimsiu su sportu, gal dar kurnors papildomai pasivaiksciot leksiu :) Ir man gerai, ir draugui gerai, ir suo laimingas! :D Dabar neuzilgo eisiu jau pietaut :) pasidariau salotas is ryto, isimeciau i induka ir apie pirma valanda reikes pietauti :) Tik nezinau ka su vakariene daryti... :/ vakariene man reiktu valgyt pagal laika apie 20 val. O as jau tokiu laiko grisiu namo ir iskart leksiu miegoti, o kiek zinau pavalgius eit miegoti nera gerai... Tai pasimeciau labai, ar vistiek valgyt, ar anksciau valgyt, ar isvis nevalgyt... Reikes rasyti komandai, klausti :)
2014-09-11 13:20:48
galejai ir vakariene isideti :) na svarbiausia po visu reikalu vel stot i vezias :)
o as jau prasysiu porcijas mazinti :) nes man nebeiveikiamos pasidare :D ir man pasidare silpna, kaip noriu saldumynu ypac sokoladuku .... bet cia tik kelios dienos per men :D ir tikiuos atsilaikysiu :D
2014-09-11 13:50:59
Paprasysiu, kad atnestu kokia 6 valanda kasnors is namiskiu :D ir nuo grafiko nereikes nukrypt! :) Na linkiu tau didziausios sekmes! :D nes zinau, kaip tai sunku... :D man rytoj jau lucky day, tai sakiau butinai ja pasinaudosiu ir suvalgysiu sokoladuka... ;D nes dar sunku man be ju gyventi :D
2014-09-11 14:48:14
o as va po sporto :) kojos virpa :d bet toks geras jausmas, prakaitas tryksta, man esportas visada nuteikia optimistiskai :D pradingsta visi norai smaliziaut :D :D :D
2014-09-11 15:50:26
O taip! :D as irgi senai taip neprakaitavau kaip tada po pirmos treniruotes :D Irgi po to taip linksma palieka! :D Tokia laiminga kazkokia jauciuosi! :D O as tuoj imsiuosi pavakariu obuoliuka ir ant sestos valandos lauksiu vakarienes ;D Visus aplinkinius sudominau su savo dietomis :D Stebi, pakritikuoja, pavyduoliai ir per danti patraukia, kad jovala valgau, zalius lapus grauziu ir t.t. bet as nekreipiu demesio i kalbas ir judu toliau! :)
2014-09-11 18:09:38
bet ot zmones, geriau pasveikintu uz toki ryzta...garantija is pavydo :D
2014-09-15 22:56:18
Sveika, na kaip sekasi? :) man gerai :) dziaugiuos kiekviena diena :) savo rezultatais :)
2014-09-16 10:02:07
Labutis! :) Ir kaip sekasi su rezultatais tau? :) Na as visai irgi gerai :) Dziugu matyti, kad svoris pajudejo, pilvukas siek tiek sumazejo :) Pradejau su mazdaug 66,5kg o vakar pasisverusi pamaciau 64,5kg :) du kilogramai nutirpo :) jauciuosi fantastiskai, nors kartais ir nelabai pasiseka issilaikyti... :/ bet stengiuosi jau is paskutiniuju :) Dabar tuoj prasides atostogos, tai siek tiek aktyviau pradesiu leisti laika, ne tik sedeti desimt valandu per diena ant kedes... :D Pradejau ir su suniu ilgesni laika pasivaikscioti, ir peskom vaikscioti iki paciu tolimiausiu vietu. Zodziu stengiuosi daugiau pajudeti :)
2014-09-16 10:29:21
Na didziausias rezultatas per storiausia pilvo vieta - 5 cm :D -1,9 kg,na nuo pilvo lengviausiai visada krenta :) ir siaip apie cm nuo visur :D sportuoju, prakaituoju, ir laukiu ketvirtadienio, pradejau ir as savo didziaja ir darzlelio pesciomis parsivedineti, zygiuoju su vezimu:D apie 6 km, pirmyn atgal gaunasi :)
2014-09-16 11:10:45
Ooooooho! Net 5cm? :O Saunuole, sveikinu! Ir zinoma, baltai pavydziu :D cia per kiek laiko tokie pasiekimai? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS