Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano kelias
2014-09-08 13:09:40
Sveiki!

Esu naujoke sioje sistemoje. Prisijungiau pries kokia valandike :D Kodel nusprendziau tai padaryti? Nes atsibodo pastoviai liudeti :) Zinote turbut visi ta jausma, kai negali pats i save ziureti veidrodyje. Na, taip yra ir man dabar... Nebegaliu ziureti i save. O dar tie kitu komentarai "ooo, pastabejai bene vel?" tiesiog zlugdo dar labiau... Tai nusprendziau SUSIIMTI :) Sportavau sporto saleje ziema. Ejau kartu su savo draugu, vienas kita palaikydavom, jei vienas tingedavo eiti, kitas spirdavo i uzpakali ir kisdavo sportine apranga i rankas :) Buvo smagu :) ir numetusi svori buvau iki 62kg :) bet po to as visai apsileidau... Meciau sporta, po menesio ir manasis prarado motyvacija. Pastebejau, kad pradejome vel maitintis nesveikai (nors buvome jau ir mityba pasitvarke siek tiek), aptingome ir va.... vel as dabar sustambejusi, pilvukas atsikises, slaunys stambios, uzpakaliukas vel "sukrito"... Todel nusprendziau, kad noriu pasitaisyti ir stai as cia! Juk gera pradzia - puse darbo :) Kilo.lt tai mano pradzia :)
Pradedu: 166cm ugis, 66,5kg svoris. Mano tikslas? Numesti svori, sustiprinti visus kuno raumenis. Tad, kimbame i darba ir visiems sekmes! :)
2014-09-08 15:56:41
Mil2liux,

Spaudžiame dešinę, kad naują savo pradžią patikėjai mums. Nepamesk savo motyvacijos, jos tau prireiks šiame kelyje, o mes tau tikrai padėsime :)
2014-09-09 08:47:06
Sveika prisijungus, linkiu sekmes, ryzto, nepasiduoti saldytuvo pagundoms :D
ir kaip prabego pirma diena? o man taip jau knieti pasisverti :D bet ta padarysiu tik poryt :D
2014-09-09 09:24:44
aciu! :) pirma diena prabego... Hm... pusetinai :D ja praleidau darbe. Esant darbe, as dazniausiai nevalgau. tai nuo pat atsikelimo iki grizimo namo (kazkur apie 20:15val.) as nieko nevalgydavau. gal koki saldumyna prie kavos pagaudavau. Vakar nesiskyre nuo kitu dienu. Tik vietoj kokio saldainio ar sausainio suvalgiau obuoli :D
Tai negaliu sakyti, kad kazka labai gero pasiekiau. Galiu pasidziaugti tik tuom, kad grizusi namo neapsirijau, kaip visada! :D O suvalgiau kelis sushi su ryziais ir kas svarbiausia NEUZKANDZIAVAU! :) cia tai man didis pasiekimas, o tai budavo: daug riebiu uzkandziu, televizorius ir po to miegot.
Spulyte, o kaip tau sekasi? :) Kokie tavo pasiekimai? Ar dziugina? :)
2014-09-09 10:25:40
Siaip, jau skaiciau cia, kad po pietu geriau, darzoves nei vaisiai :)geriau jau koki agurka sukrimsk, bet siaip vakariene neiseina tau velyva?

Na su dieta pirmom dienom biski simuliavau :) pagavau pora kasniu uzdrausto vaisiaus :D bet va kai pradejau daugiau gerti vandens jau 3 diena problemu su maistu nera :) pasiekimu nezinau dar, viska matuosiu sversiu 4-dieni :) emociskai jauciuos fantastiskai :D teisingas sportas teikia toooooooooooooki malonuma, anksciau ir siaip namie sportuodavau, bet kiek saudavo i galva, ir pratimai bet kokie ir laikas bet koks, o dabar kai zinau, kad darau taisyklingai, net azartas kyla :) ir i parduotuve keliauju su vezimu :D ir i darza begu mamai padet :) kaime su suniuku pasivaikstineju :D ir laiko atrandu, ir nesijauci issiputus kaip balionas:) ir tikiuos jau antrai sav prasidejus gauti didesni sporto kruvi, nes man jau lengvai darosi viskas :D
2014-09-09 13:07:50
Zinau, bet kaip tu ir sakai... Tas uzdraustas vaisius toks skanus, o as taip megstu sushi! :D
As vis dar laukiu savo mitybos plano... 24h prabego, o jo dar nera... Tai net nelabai dabar zinau, ka cia reikes daryti valgyt, nors taip tikejausi jau tureti plana su visais patiekalais... :/
As nesenai po pirmojo sporto. Tai vajeeee, kaip as praradau savo istverme... :D buvo ganetinai sunku :D bet tikiuosi po biski priprasiu, o gal dar ka ir pakoreguosim :)
Kaip pripratai su vandeniu? as pratusi per diena labai mazai gert (kartais isvis isgeriu tik 1 stikline! net puse litro nesigauna...) Tai man dabar pratintis prie didelio kiekio vandens yra laaabai sunku :)
2014-09-09 13:18:22
ne nezinau kaip pripratau :) automatiskia geriu nes reikia, o as geriu silta vandeni, nes kitaip nepraryju :) pasidedu buteli 1ltr ir skaiciuoju :) bandyk stiklinem gert, 10 stikliniu ar 15 ;) o del sporto, as tai tik antra diena sunkokai dariau, nes raumenukai skaudejo :D ir tavo istverme padides, cia tik pirmais kartais taip.
2014-09-10 00:17:00
Man pirmas 2-3 dieneles lengvai skaudejo raumenukus, po to ir i treniruotes rekomenduojama laika pradejau tilpti ir kita diena sunkumo nebejausti... Kai pasidare lengviau daryti, atradau, kad cia yra ideta ir aerobikos pratimu video, tai kartais isijungiu apsilimui pries treniruote, del geresnio efekto :) O jus ar darot koki apsilima pries treniruote?
2014-09-10 10:16:09
Vakar nedariau :) bet pradesiu daryti kai rasiu laisvo laiko, ne tik tomis dienomis kada sportuoti reikia pagal programa :) Gal taip labiau priprasiu vel prie sporto ir bus lengviau man paciai, o ir rezultatai gal greiciau matytis prades :) siaip stengiuosi gyventi aktyviai. Turiu suni, su juo praleidziu nemazai laiko lauke, daznai einame su draugu pasivaikscioti (vasara, kai buvo silti orai, nuejome net iki Palangos! 25km! :) ) Tad negaliu sakyti, kad esu visiskai sustingusi :)
Vakar praejo pirmoji mano diena :) Tai siandiena labai skauda raumenis... :D pritupti neina, rankas pajudinti irgi skauda :D bet kazkodel man tai kelia ne varga, o pasitenkinima :D jauciuosi laiminga ir didziuojuosi savimi :) jeigu skauda, reiskias veikia! :) Pusrycius suvalgiau pavyzdingai, dabar stai valgau priespiecius (labai anksti, nes keliausi anksti :) ) ir meginu susitvarkyti miega savo (anksti gulti, anksti keltis). Noriu is peledos patapti vyturiu :) Bet siaip po pirmos dienos jauciuosi fantastiskai ir tikiuosi taip bus ir toliau :) Buvo vakar ant nakties tas iprastinis noras pakrimsti kanors skanaus, bet sugebejau jam atsispirti :) Tikiuosi ir toliau jausiuos gerai ir atsispirsiu visoms pagundoms :)
2014-09-11 10:49:23
Sveiki, na ka pagaliau sutvarke kompa, nes per plancete neprijungia manes nors tu ka..... o tiek rupi ir forumo reiaklai, kaip kam sekas :)
tai ka siandien sverimosi diena :) jehu -1,9 kg, beveik po cm nuo visur, apart slaunys jos visada sunkiai krenta, bet as neopasiduosiu :D iskentesiu kol ir jos mazes :D vakar tiek velai grizau namo, kad nebepasportavau :( bet 5 km nuejau :D :D :D o vyras sake, is kur pas mane tokia nuotaika :) ir tiek energijos :D ir jis negali patiket, kad viskas nuo KILO.LT :d
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS