Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pagaliau pasiryzau:)
2014-09-05 09:50:50
Mano istorija nedaug ka skiriasi nuo kitu:)
Iki 17metu buvau kuda kuda (ugis 174cm 65kg) , kaip pagalysbet apetitu nesiskundziau.Suvalgydavau apie 10 cepelinu(patikekite normaliu cepelinu, sunku tuo patiketi , bet taip yra:)).Dar pamenu budavo tokios mintys , kad man reiketu priaugti svorio , kadangi labai liesa buvau(Oi kaip dabar gailiuosi apie tai pagalvojus.....)
Na o nuo 18m prasidejo mano bedeles , net nezinau kaip tai atsitiko , bet pradejau priaugineti svorio nerealiai.Bet kazkaip as tuo labai nesirupinau , vis sakydavau -Gyvenu viena karta gyvenime ir tikrai nesiruosiu grauzti morku , kad tureciau grazia figura:)
26metu pastojau , priaugau 10kg nestumo metu , bendras svoris tada buvo 90kg.Pagimdzius dukryte , tie 10kg nukrito iskarto , po ligonines , kurioje as pragulejau savaite , namo grizau gal kokiu 75kg.Visis stebejosi kaip as taip sukudau , vyras visai kitomis akimis i mane pradejo ziureti.Bet praejus keliems menesiams vel svoris grizo , vis pradejau galvoti , kodel taip atsitiko.Poto man tik dasuto , juk ligonineje porcijos normuotos, maitina 5k dienoje ir tikrai maistas neriebus:), o dar atradau kilo.lt , kuriame dirba tuo paciu principu ir pasiryzau numesti 10-15kg per 6men , mano trokstamas svoris 68kg
Tikiuosi laikui begant mano motyvacija nesuzlugs , o su visu mitybos planu ir sporto programomis sunku, pas m,ane 6men dukryte , kuri mamai neleidzia nieko padaryti:)
2014-09-05 10:34:43
sveika prisijungus, as ir cia dar nesenai :) kaip sako reikia noro ir kalnus nuversim :D o del dukrytes, tai sportuok kai miega pietu :) as turiu metinuke, tai vakar nugaros raumenim pratimus darem kartu :) ji uzsisedo man ant nugaros ir jojo :D
2014-09-05 20:12:26
sveika prisijungus,ale ziuriu ne pavasari daugeja gretos,o ant ziemos :)
2014-09-06 18:58:00
reikia dabar iki kito pavasario pasigrazint :) o mane biski sunervino viena moteriske, kisa man beliasu, sakau nenoriu, o ji nu nejaugi kudiniesi, sakau jo o ka :) tai ji sako, neistempsi tu ir t.t..... nu blema galvoju, jei tu bevale, tai nereiskias, kad ir as.... :)
2014-09-06 19:01:46
aciu dievui man nieks nieko nekisa,apart vaiko :). visi zino kad pasiryzus pasiekt savo,ir labai palaiko...
2014-09-07 15:41:53
O man taip pat bando įkišt, net straipsnių visokių surado, kad be saldumynų negalima ir t.t. sakau gal pavydi, kad gražesnės už jas būsim...:)
2014-09-08 08:10:57
Labas,
aš irgi pasiryžau, dar laukiu plano :) Labai smalsu, kaip viskas bus.
2014-09-08 08:54:57
Labas, na mane bande ir beliasais sugundyti :) bet manes taip lengvai nepaimsi :D tai vakar salotu pasiule :) sako, spec pirkau, sakau aciu, bet siandien galiu tik tai ka turiu savo dezutej :) tai va ju pagundos pasibaige sveikinimais ir palinkejimais nepasiduot :)
2014-09-08 08:55:50
Gile, o koks tikslas? kiek - kg? beja sveika prisijungus ;) as ir dar keleta dienu cia, bet jauciuos fantastiskai :)
2014-09-08 09:12:48
as irgi sulaukiu visokiu komentaru, - tai tipo cia kudintis pradejai ar ka, arba - nu nu ir kiek tempsi ir pan., tokiu atveju as atreziu kad nenoriu susenti anksciau laiko nei kai kurie zmones :))) svetimiems zmonems kuriems negaliu atrezti ir nenoriu nieko aiskinti, tiesiog meluoju ir pasakau kad negaliu del alergijos :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS