Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lelijos dienorastis
2014-10-06 16:11:06
Sekmes Lelijai, tikekimes nebegrisi, bet jai reikia palaikymo visada laukiama
2014-10-07 11:15:08
Zuike, as nesisveriu kasdien :))) ir juo labiau po napoleonu.. as tada pasilaikau mitybos plano 3-4 dienas, ir tik tada sveriuosi :))) greiciausia per tas dienas man nukritna tie gramai ir tuomet svarstykles vel rodo nuli :))) o saldumynus valgau bet kokiu paros metu (zinau, negerai, bet..) tik visada grieztai su kava be cukraus ir pieno, kad sustabdytu pasisavinima. o siaip tai dabar jauciuosi storesne su 62 kg nesportuodama nei 64kg sportuodama... man labai greit jauciasi kai kunas suglemba.. ir dabar nors ir 62 kg, bet turiu issiputusi pilva.. nes nedarau pratimu presui.. bet va tikiuosi su Ausrine eisim i sporto kluba ir vel grisiu i doros kelia :D o svoris kazkaip uzsifiksavo net pati nezinau kodel jis neauga, nes pagal mano snikersu-napoleonu programa as tikrai tureciau tureti 6 gelbejimosi ratus ir ant pilvo ir ant uzpakalio
2014-10-07 12:44:27
Tikrai po šito plano nėra jo-jo efekto. Kai turėjau pertrauką tarp abonementų irgi valgiau ir saldainius, ir ledus, bet svoris liko stabilus.
2014-10-07 13:09:30
o man atrodo, kad jei grisiu prie įprastinio maisto, nu to, kur šeimai gaminu, tai greitai vėl viskas atgal sugrįš... apie tai jau kalbėjomės su avele... Jos nuomonė ta pati.. Ir remiamės tuo, kad kartais pietums bulviniai blynai duoda +1 kg, o jei kitą dieną dar ką nors panašaus pietums, jau ir +1.5.... Iš karto norisi sustoti.. Ir tikrai kalba neina apie apsiėdimą ar napoleonus....
2014-10-09 13:35:59
Jei šeimos pietūs tokie kaip bulviniai blynai, tai neabejoju, kad svoris pradėtų kilti. Man atrodo, jie vienas iš kaloringiausių dalykų, ką tik galima pagaminti. Bet nuo trupučio kažko daugiau svoris nešauna į viršų.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS