Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lelijos dienorastis
2014-09-11 08:50:02
Lelija mes tikrai panašios. Man praeita savaitė buvo tokia - trys dienas valgiau pusė velnio, tačiau į tarpą lindo tai alaus bokalas, tai taurė vyno, tai pačios gamintas tiramisu desertas. O po to dar vakarienė pas mama :))) plius 0.7 bet tikrai nesigailiu, dėl mažesnio skaičiaus ant svarstyklių nebučiau aukojus nei pasisedėjimo su draugais, nei vakarienės su šeima, O dabar vėl susiemiau ir judu toliau. Tik vakar lengvas nusizengimas mitybos klausimu, tačiau manau krosas jį pataisė. Mana skaičiai dabar 65.7 tad iki tikslo dar liko šis tas :) O tu pasibaliavok su draugais, o po tų kelių dienų vėl kibk į mitybos ir sporto planus. Svarbiausia nepamiršk judėti. Aš tave stebiu :D
2014-09-18 15:06:16
Lelija, kaip sekasi? ar as labai nuo taves atsilieku su savo metimais? :) aisku, dabar biski apsileidau, siandien surengiau neeiline lucky days (sventem gimdieni darbe), bet jau pradejau sportuot, tai gal stipriai bent neatsiliksiu ar labai tikiuos pasivyti greitu laiku :)
2014-09-18 16:03:50
labas Tata,
pas mane nieko gero.. ikritau i emocini valgyma.. ir bandau issiaiskinti kame saknys, bet labai sunku.. o be to - veluoja "drauges" puskes, tai hormonai siauteja pilnumoj.. stengiuosi maitintis, bet vis nutrukstu, sportuoti dabar visai neturiu laiko - rudeni visi sugrizta, tai veiklos iki kaklo.. labai bijau svertis.. :)))
2014-09-18 16:04:10
o kaip tavo rezultatai?
2014-09-18 21:39:30
na, buvo man praeita savaite minimalus minusiukas (0.5kg) iki 69kg, bet nezinau ar ji islaikysiu sia savaite, darbe svenciau gimdieni, tai nutrukau nuo grandines biski, tad lucky day jau sia savaite isnaudojau :) Visos viltys i sporta. O blogiausia, kad kita savaite isvykstu i komandiruote, o ten tiek pagundu laukia :) bet stengiames, ir lenktyniaujam toliau ;) sekmes, laikykis. susitvarkys hormonai, vel viskas stos i savo vezes. stiprybes, kantrybes, valios ir istvermes ;)
2014-09-19 09:13:07
labas rytas, siandien isdrisau pasisverti.. ir buvau labai nustebus nes svarstykles rodo 62,4 kg, lipau kelis kartus nes galvojau kad sugedo.. as buvau tikra kad sversiu kokius 64-65 kg.. o siandien man vel skauda pilva, galva ir net pradejau jaust angina.. gal cia koks virusas ir del to svoris krenta? nes as tikrai nesilaikau mitybos plano, vakar vakarienei valgiau dziovintus vaisius, riesutus ir kalna darzoviu, uzvakar - 4 riekes duonos su sviestu su darzovem (neatsilaikaiu!!).. aisku - veiklos rudeni pas mane padvigubejo, griztu namo 23 val. ir griunu i lova nusikalus, apie joki mitybos plana ar sporta negalvoju.. keista labai.. nu bet prisiduodu:
svoris 62.4 kg (- 6.6 kg)
klubai 100 cm (-7 cm)
liemuo 68 cm (-7 cm)
krutine 89 (-6 cm)
slaunys 57 cm (-4 cm)

iki tikslo 2.5 kg
2014-09-19 09:40:38
Lelija, nu nieko sau!!! va cia tai rezultatai!!! baltas pavydas :) saunuole. grazios dienos
2014-09-30 10:02:42
labux. Lelija, kaip pasiekimai? mano viskas stovi vietoj :( aisku, gerai, kad ne pliusas, bet vistiek moraliskai zlugdo :) praeita savaite buvau isvykus, tai nutrukau nuo rezimo, nors ir nekazka valgiau is uzdraustu :) sportuoju jau reguliariai, o svoris nejuda :( kazkaip reikia atlaikyti si luzi :) sekmes visoms ir visiems :)
2014-10-06 11:52:05
labas :) mano svoris irgi stovi vietoj, buvo ir padidejes 0.7 kg, paskui vel nukrito, bet nera ko noreti, kai valgai sokoladukus ir napaleonus kiekviena diena :))) as pati svarstykles ir mano aplinkoje vienos svarstykles - tai neislipu is tortu ir sampanu :)) bet kas labai dziugina - svoris neauga net nesilaikant mitybos ir sporto. tiesa, planuoju susiimti ir pradeti vaiskciot i sale (vis dar kaupiuosi). si savaite paskutine cia, iki tiklso liko tie patys 2.5 kg, bet as juos tikrai iveiksiu! :) sekmes cia visiems, gal dar sugrisiu cia :)
2014-10-06 15:10:50
Lelija, lauksim tavęs...Labai.... Reik juk pergalę šampanu aplaistyt....Tik dar papasakok, kaip gali su napaleonais nepriaugti? Aš nuo vieno šokoladinio saldainio kartais pliusą turiu... Matos jei sveriesi kasdien.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS